0 oy
319 göst.
Aile kategorisinde (8,199 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar bebek olacağını duymuşlar eşim bi akrabasıyla birlikte çalışıyo ona söylemiş ordan yayılmış her neyse kaynana  bugün hastaneye gitmiş dönüşte de bize uğradı hayırlı olsun falan dedi ben mutfaktayken annemle konuşmuşlar benim kaynanama yüksek bi miktar tazminat çıkacak kaza geçirdi o yüzden ve miktar baya var yani neyse annem demiş ki kızımın evini dağıttınız her şeyi dağıldı ordayken de büyük oğlun kızdırmış boş boş konuşmuş sinir olmuş kızım demiş biraz yardım et eşya vs alırken destek çık. Ben ona eşyayo satın mı dedim banane demiş annem de evet demişsin onlar size eşyalar sizde kalsın kullanın sonra alalım demişler sen de ben sizin çöpünüzü kullanmam demişsin deyince ben öyle bişey demedim hem büyük oğlum da bişey demedi diye kendini savunmuş. yeminle aşırı sinir oldum dedim iğnesi bile bana nasip olmaz inşallah ama evlerinde gram huzur bulamasın. Ha bi de eşimin ordayken alacağı vardı annem de onu sormuş onu da almışsınız niye vermediniz. Kaynanam da e napalım taşınırken kullandık demiş e gerizekalıı o para bizde olsa zaten eşyamı satar mıydım ben eşyamı getirirdim. Bi de anneme diyormuş ki biz onların burda durmasını istemiyoruz içimiz rahat değil demiş annem de napiyim sokağa mı atayım benim kızım kıymetli sokakta bulmadım kızımı ben diye kızmış 

5 Cevaplar

+2 oy
(2,092 puan) tarafından
Annenin sana sahip çıkması cok hos ama senin eşinin parasına annen ne karışır ki? Hemde kendi annesine soruyo. 
(8,199 puan) tarafından
Karışır çünkü eşimin parasını onlar vermedikleri için annem baktı bize
(8,199 puan) tarafından
O para 2500 TL kadardı biz o zaman bir liraya muhtaç kaldık benim çocuğuma bez süt alamadık annem aldı hepsini ve eğer ki o para o zaman olsaydı ben eşyamı satmak zorunda kalmazdım getirirdim nakliye parası yok diye sattık eşyamı
(2,092 puan) tarafından
Yani tabi ki annedir korur kollar da. Arada bi de damat olması gerekir. O nerde bu konular konuşulurken? Onun istemesi lazim annesinden parasını. Annene düşmez bence
(8,199 puan) tarafından
Eşim abisine söyledi istedi o zaman yok para deyip suratına telefon kapattılar eşim abisiyle görüşmüyo annesine söyledi e gitti para demiş annem de aynısını söyledi ekstra bişey demedi.
(8,199 puan) tarafından
Hem annem o parayı istemedi sadece aldınız niye vermediniz dedi. Benim eşim saftır kendi ailesi ağzına etti ama şimdi sorsan onlardan iyisi yoktur Allah biliyo yukarıda yarın soracak herkese hesabını. Eşim kimseye kin tutmaz unutur o yüzden onun hakkını aramak bize düşüyo malesef şimdi eşin verdiyse ne olacak vs dersin belki ama ben evimde çocuğuma süt alamazken onlar evine en lüks şeyleri alırken ben susmam.
-Reklam-
0 oy
(23,991 puan) tarafından
demis demis demis yazmışsın sonlar zor anlasiliyoda ☺️ zaten sinir oluyosan iyi bisi dese de sana kötü gelir☺️
(8,199 puan) tarafından
Ay iyi bişey demedi ki
(8,199 puan) tarafından
Düzelttim canım
(23,991 puan) tarafından
dememis desede sinir olurdun canim benim sallangitsin bosver
(8,199 puan) tarafından
İnşallah salakk eşim yine güvenmez bunlara
0 oy
(4,633 puan) tarafından
Evlatları böyle savunan annelere hayranım vallahi helal olsun 
(8,199 puan) tarafından
Allah razı olsun annemden hep savunur
0 oy
(7,713 puan) tarafından
Fitil oldum yaaaa. Noldu oğlunu iç güveysi gibi kaptırdı da parasını mı yiyemiyor haspam. Aynı şeyi yaşıyoruz resmen senle de bacım ben de ailemin yanındayım 2 aydır ve karı evde buzdolabıma yerleşmiştir kendininki eski çünkü 
(8,199 puan) tarafından
Utanma arlanma yok ki geçen ay aramış maaş aldı mı diye soruyo bana ben de almadı dedim sonra maaş alınca istemiş eşim safı da vermiş ona dq ayrı bi sinir oldum
(7,713 puan) tarafından
Eşin niye doymadı kendini yedirmeye yaa vermesin
(8,199 puan) tarafından
İşte annesi diye bişey demiyo
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Taşınırken yardım etmek zorunda değilller ama eşine borçları varsa eşşek gibi ödemek zorundalar. Belli ki size çok çektirmişler ama yine de huzur bulamasın  diye beddua etme canım. Allah'a havale et, Allah hidayet versin de ama beddua etme nolur. 

Annene de helal olsun yapılması gerekeni yapmış ne güzel Maşallah 
(8,199 puan) tarafından
Evimi yuvamı dağıttılar bütün eşyalarım dağıldı onların yüzünden paramızı da aldılar üstüne aşırı kızgınım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 648 göst.
1 Eylül 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 655 göst.
3 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Prensveprensesannesi (1,938 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 334 göst.
17 Mart 2021 Aile kategorisinde Zehra800 (885 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 78 göst.
17 Mart 2021 Aile kategorisinde Zehra800 (885 puan) tarafından soruldu

203,688 soru

5,343,651 cevap

16,132 kullanıcı

...