0 oy
794 göst.
Diğer kategorisinde (61 puan) tarafından

Arkadaşımın yaşadığı bir olay...

Kızlar arkadaşımın komşusu ara ara arkadasimlara geliyormuş ama kadının tabiri caizse binada beraber olmadığı erkek yokmuş. Arkadaşım sürekli kadını uyarıyormuş benim evime kocam varken gelme benimle labali olma tarzı. Neyse dün gece kocasıyla o komşunun ilişkisi olduğunu öğrenmiş hemen kocasını kovmuş ve kadının evine çıkmış kocasına anlatmış kadını da dövmüş. Kadının anasını babasini arayıp kızınız kocamla yattı falan diyede anlatmış. Ama ailesi geniş biraz komşusunun. kocası da aynı sekilde. Kocası galiba geri karı olarak kabul etmiş o kadını. Üstüne bide kadına kocasının yanında binadan yattığım adamların karıları biliyor mu diye sormuş evey biliyorlar diyormuş yüzsüz. Velhasıl kelam Kadın hem darp raporu almış hemde haneye tecavüzden mahkeme açacakmış. Arkadaşım bu konuda nasıl bir savunma yapmalı. Kızlar hakkınızı helal edin uzun oldu 

33 Cevaplar

0 oy
(61 puan) tarafından
Ya cevaplara bakıyorum da. Bu nasıl adalet ya. Karşı tarafa sırf vurduğun için evinde vurduğun için suçlu oluyorsun hemde çocuklarınla ortada kalmışken. Lanet olsun ya lanet olsun 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ulan dünyanın çivisi çıkmış 
0 oy
tarafından
Kadın hem suçlu hem güçlü ben olsam bende döverdim o kocanında ALLAH BELASINI VERSİN cehennem iyiki var ewet adam suçlu ama o kadın daha çok suçlu o işi yapmazsa adam zorla yapmaz ya 
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Çırılçıplak kendi yatağında da bassa kadını dövmesi suç. Maalesef arkadaşınız karşısında o aşüfte haklı durumda üzüldüm vallahi hem suçlu hem güçlü arsizlar 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Madem şikayet edecek bir güzel bir daha doverdim hiç birşey olmaz adam yaralama adam öldürme bile bu Adalet sisteminde çok normal 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Keskin sirke küpüne zarar diye bosa dememisler. Keske kanit toplayip direk dava acsaymis savunma zor gibi ..
0 oy
(11,085 puan) tarafından
Ağır tahrik var iyi bi avukatla ceza almadan kurtulabilir bence ya da en fazla para cezası alır. Ya da ertelemeli oluyo ya 5 yıl falan cezai olaya karışmazsa cezası siliniyor o tarz bişiler olur diye düşünüyorum. Pat diye atamazlar yani kadını hapse korkmasın.
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Allahım düşmanımın başına vermesin... :( ne zor Bi durum. Kadın aldatıldığınamı yansın, başının belaya girdiğinemi yansın. Keşke darp etmeseydi diyecemde insan cinnet bile geçirir böyle yüzsüzlüğün karşısında. İnşallah Bi o.pu için ceza almaz. 
0 oy
(489 puan) tarafından
Ses kaydı almaya calissin kovuşturmaya çalışsın.  Kocasi ile yattığını ona bir şekilde soyletsin.  Dogru soyle sen mi istedin esimmi falan diye tahrik ederek alttan alttan zaten kocan beni istedi falan derse itiraf etmiş olur 
0 oy
tarafından
Arkadaşınızın önceden herhangi bir sicile işlenmiş salıverme, aldığı para cezası vb. bir  şey yoksa sicil temizse hemen hapis cezası olmaz yani bu durumdan almaz. Anladığım kadarıyla zaten elinde delilde var ispat ederse zaten ihanete uğramış 'evlilik Birliği içinde' maddi manevi tazminat davası bile açabilir. Karşı taraf hanei tecavüz felan demiş onun içinde ispat lazım inş darp raporu alacak durum oluşmamıştır o sıkıntı olur. İyi bir ceza avukatı ile halledebilir. 
0 oy
tarafından
Avukat tutsun biz nedesek bos kendini savunsa bile etkili olmaz 
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Ay Allah akıl fikir versin canım ya ne bcm insanmış o valla kanıt yoksa mahkeme bişey yapmaz o haklı olur 
0 oy
(652 puan) tarafından
Bu ülkede adalet yok bacım bişey olmaz sonuçta komşusu inkar eder öyle bir şey yapmadım diye suçlamaları kabul etmez evde fuuş yapıyor diye söyler hiçbir şey çıkmaz silahla vuruyorlar yine serbest bırakılıyor o kadar korkmasın havlayan köpek ısırmaz arsız iyi olmuş az bile yapmış eline sağlık binada iki tane çaktım da diyebilir eve girdiğini söylemesin inkar etsin kamera mı var sanki 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 118 göst.
31 Ocak 2023 Aile kategorisinde Nrgz (769 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 853 göst.
31 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde YAVUZ AMINE (605 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 546 göst.
20 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Zeynepzeynep (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 618 göst.
19 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Zeynepzeynep (183 puan) tarafından soruldu

374,685 soru

11,207,585 cevap

34,511 kullanıcı

...