0 oy
246 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (30 puan) tarafından
Kizlar ben 24 subat 2020 de ölü doğm yaptim ve hamileligimde kilo aldim dogumdan sonrs daha fazla almaya basladim ve maddi durumum iyi degil bi diyetisyen icin burdan ALLAH rizasi icin yardimci olacak varmi diyetisyen icin nolur cvp verin 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben salı günü  gidicem 
tarafından
Paylaşırım  seninle söylediklerini falan
(30 puan) tarafından
Diyetisyene mi
(30 puan) tarafından
Tsk ederim kuzum ama kisiye ozel diyet kistesi vermiyormu
tarafından
Iste bilmiyorum  ki kiz iste hamur  isi yasak kizartma yeme ekmek yeme bunlar
(30 puan) tarafından
Tmm kuzucum
-Reklam-
0 oy
(6,136 puan) tarafından
B12 kullandıysan o kilo aldirmistir canım pembe bi kutuydu kurtajdan sonra bende kullandım o kiloaldirdi bana 
(30 puan) tarafından
Kuzu ilac felan kullanmadim surekli evdeyim bir yere cikmiyorum o yuzden buyuk ihtimal
0 oy
tarafından
Kendin de uygulayanilirsin ekmegi sekeri tuzu vikar hayatindan bol bol su ic aksam 6dan sonra hicbir sey yeme mumkun oldukca meyve tuket yogurt ye bol hol haslanmis sebze haslanmis yumurta 
(30 puan) tarafından
kuzu sebze yerine ne yiyebikirim peki sevmiyorum cunku cok seciciyim yemek konusunda
tarafından
Sebze yerine kuru meyve tuket incir kayısı üzüm keci boynuzu tok tutar bunlar
(30 puan) tarafından
Tmm kuzucum
0 oy
(677 puan) tarafından
Cnm diğer postunu da okudum sen boğazını tutamazsan kimse sana yardım 3demez eğer cocuk istiyorsan fedakarlık etmen lazım.polikistik över için önce soğan Kürünü yap İbrahim saraçoglunun.zatenno esnada kilo verirsin sonra ekmek hamur işi hepsini kes ben sana örnek menü yazayım ben gidiyorum 

Sabah kalkınca limonlu veya sirkeli su 

Kahvalti: 1 dilim ekmek(beyaz ekmek dışındakilerden)

Küçük parça peynir 

7 tane zeytin

1 ceviz

Ve istediğin kadar domates salatalık yeşillik 

Saat 15 te ara öğün yap bir tane meyve yaninda süt yada yigurt bir bardak

Aksam yemeği 

Sebze yemeği ilk başlar 5 kaşık ve susuz olacak

Yaninda haftada bir kez 3 kaşık pilav

Ve yanında salata yogurt ayran serbest 

Eger tavuk yemeği varsa ondan da 7 kaşık susuz koyabilirsin fırında yaparsan iki avuç içini geçme yaninda salata yoğurt selbest

Yemekten 2 saat sonra bitki çayı iç özellikle yeşil çay veya kiraz saplı çay ve mutlaka spor yap
(30 puan) tarafından
Yerim taze fasulye yi
(677 puan) tarafından
O zaman  suyunu hiç koymadan sebze yemegininden koy yediklerinden
Tavuk haşlama seversen baharatlayip yaninda salata ayran ye çok tok tutar bmm eşim hep böyle zayıfladı
Ben de mesela tavugu haşlayıp salatamla karıştırıp yemeyi severim
(30 puan) tarafından
Aaa bak bu iyi olabilir tavuk gogsunu haslayayim salata yapayim icine katip karistirayim dimi
(677 puan) tarafından
Aynen cnm ben öyle seviyorum sevdiğin şeyleri ekle içine ve biraz kilo verene kadar mısır patates ve havuç yeme hatta ilk iki hafta pilavdan yeme inan hemen farkı görürsün
(30 puan) tarafından
Tmm kuzum cok tsk ederim
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Gebelik şekeri olduğu için diyet yaptım ama doktor kendine göre liste yapıyor. Devlet hastanesine gidebilirsin. Beyaz ekmek yeme. Tam tahıllı önerdi bana kepek ekmeği de faydalı değil dedi. Suyu bol iç ve bana leslie önerdi onu da yapabilirsin 

(30 puan) tarafından
Leslie ne kuzum bi kac kisi daha yazmisti ama anlamadim
(11,507 puan) tarafından
YouTube de var canım arama yerine leslie yaz çıkar. Orada hareketlerine göre yap çok faydasını görürsün. Ben hamile olduğum için leslie 1 yap demişti doktor. Sen diğerlerini de yapabilirsin
(30 puan) tarafından
Tmm kuzum tsk ederim
(11,507 puan) tarafından
Rica ederim.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 285 göst.
0 oy
2 cevap 138 göst.
29 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deva. (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.
0 oy
4 cevap 133 göst.
18 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,370 soru

11,292,971 cevap

34,711 kullanıcı

...