0 oy
2,785 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (179 puan) tarafından

image

Canlar Bn gebelikte hiç kilo almadım almak yerine verdim eşimle çok sıkıntılı lar yaşadım stresten evlendiğimden beri kilo verdim 10 kilo kadar 1 59 boy 48 49 civarı kilom var ince kemik yapım var bana 56 güzel oluyordu bir dönem 65 dim çok fazla oldu zayıfladım spor yaptım ama şuan aradan ne kadar zaman geçti kilo alamıyorum takviye gıda ile alıcam daha önce kullandım bu tozu çok güzel kilo aldım ama şuan bebiş var onu emzirirken o toz süte karışır sa sıkıntı olur mu ayrıca kalça hiç yok spor yapıcam peki niye bu kadar uğraşıyorum bilin bakalım aldatılan kadın olduk hamilelik burnumuzdan geldi şimdi kendimi beyenmemeye başladım izlediği kadınlar hep kilosu kalçası güzel olan kadın lar kendime bakmak istiyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(179 puan) tarafından
Buda ürünün içreği tamamen doğal ama bilemiyorum işte 
(184 puan) tarafından
Kullandınmı bu ürünü canım kilo alabildinmi
-Reklam-
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Tabi ki kullanamazsin sutten bebege gecer.Onu gectim icerisin de polen var ve alerji yapabilir bebegine.Cici bebe vs karisimiyla kilo al
(179 puan) tarafından
Yok Bn asla ne yersem naparsan yapayım alamadım hayatımda hep zayıfım bu tozla 10 kilo aldım ama sanırım bekliyicem
0 oy
(530 puan) tarafından
Allhmmm benim esimde kalcani erit der
(179 puan) tarafından
Benim yok kuzum düm düz o yinede bnm fiziğimi seviyordu izlediklerini gördükten sonra aklımdan çıkmıyor
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bence bi doktora danis canim  

Aldatilmaktan kastin videodur umarim ilerisi degil.
(7,791 puan) tarafından
Ben ilk olaydan sonra birakmistim..
Allah buyuk 2. Yaptigi pat diye xikti karsima ve 2-3 ay sonrasi gordum iyi ki gec gormusum cunku erken gorsem kaldiramayanilirdim kolikti zaten cok yorgundum. Demem o ki ben Allah a biraktim zaten gormem duymam gerekliyse rabbim bi sekilde gosteriyor.
Guvenmedigini belirt surekli bilsin bu guveni sen kazandiranilirsin ancak de ve sorun senin yetememen degil onun eoyumsuzlugu suc onun bunu unutma kemdine yüklenme
Bu arada özel mesaj gelmemiz cnm
(179 puan) tarafından
Mesaj atmak istedim de atılmıyor sana keşke atılsa
(7,791 puan) tarafından
İnstan var mi kiz valent.touchh benim hesabim ordan yaz istersen :)
Mesajlarim acik aslinda ama bilemedim
(179 puan) tarafından
Sosyal medya eşime yasak ladım oda bana sen dene bakalım bna msj at burdan gelirse Bn de ordan yazarım sana özel mesaj gönder butonu  yok kuzu sende bu arada bende yeni gelişmeler oldu
(7,791 puan) tarafından
Attim cnm
0 oy
(30 puan) tarafından
Canım herbalife in kini kullanabilirsin ben doktor eşliğinde kullandım hâlâ devam ediyorum
(179 puan) tarafından
O zayıflamak için değilmi kuzum kilodamı yapıyor
(30 puan) tarafından
Evet hem zayıflamak için hem kilo almak için kullanılıyor ben güzel sonuçlar aldım yasam koçum sayesinde
(179 puan) tarafından
Kuzenim  de yapıyor onu
(30 puan) tarafından
O zaman bilgisi vardır size anlatsın neyi nasıl kullanmanız gerektiğini tabi düşünüyorsanız
(179 puan) tarafından
Soracağım sağol
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Normal emzrmeyenlerde icmemeli bence bırakınca bunu fossss bütün kaslar
(9,247 puan) tarafından
7aylik olduk
tarafından
Bir şey kalmamış doğuma son  aylar hiç uyuyamazsin. Doğum olunca hiç uyku yüzü görmesin bn doğurdum darısı başına ins
(9,247 puan) tarafından
Valla annemde aynısını diyo şimdiden alistiriyor Allah seni uykusuzluğa diye.geberiyorum uykudan ama yok dalamiyorum.
tarafından
Aynn  şimdi den alışıyorsun annelik kolay dgl
(179 puan) tarafından
Kız ben bunu spor yapmadan içtim bir kilo aldım bir dönem harika sonra bıraktım söndü gerçekten neyse kendim asla alamıyorum zaten bakalım belki alırım
0 oy
(1 puan) tarafından
Hangi toz acaba bende almayı düşünüyorum da. Zor kilo alan hatta hiç alamayan biriyim. Şuan kilom 46 en fazla alabildiğim 50. Acaba işe yarar mı bu toz ve bende emziriyorum bir zararı var mıdır acaba
(179 puan) tarafından
Ben bir tozla 45 sen 65 olmuştum tozu bıraktım sonra oldum 53 falan öle geri içesim var
(0 puan) tarafından
Canımmm bana fotosunu atarmsn bende emziriyorum ama çok zayifim boyda kısa  acil kilo almak istiyorumm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 52 göst.
5 Şubat 2024 Aile kategorisinde Poyrazsmom (431 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
0 oy
11 cevap 134 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde BESelif (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 133 göst.

377,240 soru