0 oy
844 göst.
Diğer kategorisinde (407 puan) tarafından
Öncelikle hepinize hayırlı geceler benim üç çocuğum var iki kız bir oğlan kızlarımın biri 5 yaşında diğeri 20 aylık oğlumda 5 aylık ben kızlara ayrı oda yaptım aslında büyük kızımın odası vardı zaten ayrı yatıyordu küçüğüde yanına koydum ama bana diyorlar ki daha küçük nasıl güveniyorsun ayrı yatırmaya yanında yatsın yanımda zaten oğlum var bide onu alsam olmaz çok deli yatıyor gece bebeğin üstüne falan yatar diye korkuyorum hem ablası var yanında tek değil nasıl alışırsa öyle gider diye düşünüyorum yanlış mı yapıyorum yanımda mı yatırayım yoksa ayrı odada yatırmaya devammı edeyim bu arada eşim yanımda yok şehir dışında çalışıyor 

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
En dogrusunu yapmissin ben ilk kizimi dahabir yasinda ayri odaya aldim. Yas ilerledikce cocular icin daha zor oluyor birde cocuklar guven kazaniyor. Hemde bir sureden sonra anne ve babanin odasinda olmalari dogru degilmis. Banada cik dediler nasil dayaniyorsun diye ama kimseyi umursamadim simdi kizim kesinlikle bizimle uyumak istemez odasini cok benimsedi rahatta edemiyor yanimizda 
tarafından
Kızımi ayirdigimda hala emiyordu uyandikca gider emzirir geri yatagima gelirdim ilk zamanalr zorlu oluyor birde odasini suslemistim balonllarla felan cok hoslanmisti
(407 puan) tarafından
Benim büyük kızım da öyle yanımızda yatmayı hiç istemez ben odamda uyuyacağım der hep kendiliğinden yatıp uyur küçük bana biraz fazla düşkün ondan bazen kalkıp yanıma geliyor bende odalarını yeni döşedim canım bi tane yatak vardı yeni bir tane baza aldım ikisinede aynı uyku seti aldım perde yaptırdım falan yatağını çok seviyor menim menim diyo nasıl seviniyo bide kendi başına uyumayı öğrenirse daha güzel olacak:)
tarafından
Olur canim bak ben odasini ayirali 2 sene oldu daha yeni yeni kendi uyumaya basladi onlarda hakli aslinda anne guvenini hissetmek istiyorlar. Kolaay gelsin canim senin isin bizden biraz daha zor 3 tane cocuk.
-Reklam-
0 oy
(916 puan) tarafından
Çok da küçük değil yani iki yaşında neredeyse .  Ben oğlumu 2 buçuk yaşında ayırdim . Zaten emmeyi anca bıraktı sonra araya yaz tatili girdi evde yoktuk falan derken 2 bucugu buldu yoksa ikide ayiracktim . Sen rahatsan çocuklar rahatsa sıkıntı olmaz
(407 puan) tarafından
Ben de çocuklarda rahat canım sıkıntı yok hem küçük emmiyorda zaten akşam yatıp sabah kalkıyor

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 446 göst.
0 oy
12 cevap 244 göst.
10 Ocak 2024 Aile kategorisinde Minnnnak (1,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 141 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nesrin.A (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
21 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sengul81 (684 puan) tarafından soruldu