0 oy
113 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
tarafından kapalı
Ben 20 yaşındayım evleneli 1 buçuk sene oldu ve şuanda 33 haftalikta hamileyim.Esimle evlendik evleneli sürekli kavgalarımız oluyor.yeni evliyken beni eski sevgilisiyle duygusal anlamda aldattı evlendiğimiz gün dahil 3 ay boyunca eski sevgilisiyle telefonla görüşmüş bunu 3. Ayda öğrendim çekip gidecektim yalvardı yakardı affettim bir daha da yapmadı böyle bir şey ama sürekli kavga ediyoruz ben ona güvenmiyorum o da kavga esnasında düşmanına davranır gibi davranıyor sürekli bana zoruma gideceğini bildiği şeyler üzerinden yükleniyor sürekli daha dün kavga ettik yine bana seni şeytan gibi görüyorum dedi bende sen evli olmana rağmen eski kırıklarına seni özledim dersin çocuğunu taşıyan kadına da şeytan dersin dedim herkes kendine yakışanı yapar dedim beni neden sevmiyor diye kendime sormaktan kendimde suç aramaktan sevgisizlikten ilgisizlikten cok yoruldum artık bende bir insan evladıyım niye böyle yapiyor
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 273 göst.
13 Haziran 2021 Aile kategorisinde hazal_06 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 382 göst.
24 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Anneoluyorum (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 480 göst.
12 Ocak 2022 Aile kategorisinde Elifcik010101 (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 476 göst.