0 oy
135 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (123 puan) tarafından
İlk seansı girdim bu gün Benim göbek aşırı vardı yapan varmı acaba güzel sonuç aldılar mı zarar varmı acaba bilgisi olan var mı kızlar. Şimdiden teşekkürler 

2 Cevaplar

0 oy
(252 puan) tarafından
Bende de oluyo az ama hamileysen sakıncalı hatta lazer mümkün ise yapma ama gebe değilsen ben yaptım hiç bir zararı da olmadı canım çok şükür cilt tipinde önemli küçük bir yere gözükmeyen kısmına yap ister 
(123 puan) tarafından
İyi sonuç aldınmı canım göğüs altında göbek deliği kadar yapıyom şimdilik
(252 puan) tarafından
Tabii ki aldım ben bide tıp merkezine gitmiştim özele ama şunu soyliyim bacım tamamen kıl bitmez lazer azaltır sadece
(123 puan) tarafından
Evet bitmiyor diye biliyorum azalırsa yğne razıyım polistik over ondan adetlerim düzenli ama kıllanma çok oluyor sadecee
(252 puan) tarafından
Dediğim gibi canım eğer hamile değilsen yapabilirsin bir sorun ile karşılaşmadım ben çok şükür kendim de yaptığım oldu oluyo
-Reklam-
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Hamilemisin ondan mı sordun canım değilsen bende bekarken yaptırdım bir zararını görmedim sadece tüydü benimkiler kalın köklü olsaydı belki azalırdı ama tüy olduğu için fazla etki etmedi 
(123 puan) tarafından
Yok Hamile degilim canım benim baya vardı kalın çıkıyor ondan sorayım dedim bi zarar varmı diye

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 356 göst.
0 oy
5 cevap 180 göst.
27 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Esraa45 (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 102 göst.
0 oy
10 cevap 995 göst.
8 Mayıs 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Esmanurr (22 puan) tarafından soruldu

378,000 soru

11,314,157 cevap

34,753 kullanıcı

...