0 oy
141 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar hamburger aserdim kendim yapcam ama hamburger köftesini ve ekmeğini hazır Alcam bimden hiç alan varmı güzel oluyormu?

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ekmeğini alda köftesini bilemedim hiç denemedim 
(3,099 puan) tarafından
Canım normalde kıymayı kendim alır yaparım ama bugün hiç halim yok ugrasamiycam gibi hazır alayım dedimde kötü değildir insallah
tarafından
Kötü değildir zaten canım al yapı ver afiyet olsun şimdiden
(3,099 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ♥️
-Reklam-
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Hiç almadım bilmiyorum. 
0 oy
(11,088 puan) tarafından
Aldım alırız mecbur canım çekerse. Asla yerini tutmuyor. He ama kolay pratik oluyor
(11,088 puan) tarafından
Yaaa nerdesin kız sen yazık ama olmaz ki hamilesin kimse yok mu başka gidip alabilecek
(3,099 puan) tarafından
Yok kız kaynanamgile desem ilk gebeligimde gördüm aserdigimde fırını kullanmam lazimken ona bile izin vermezlerdi elektrik parasiymis şimdi evim ayrı ama demeye korkuyorum bağırıp cagirirlardi ilk gebeligimde
(11,088 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun yaa... Allah merhamet versin onlara... yazık kalbi kötüden korusun Rabbim... Allah için nerenin köyü orası
(3,099 puan) tarafından
Niğde'nin canım Çardak adı amin canım bunlar böyle hiç acimalari yok geçen bazlama yapıyorduk sacda yan tarafta da eşimin amcası var gelinide emziriyo kokusu gitmiştir götürüp verelim kadına emziriyo sütü çekilir dedik sırf kaynanam esimin amcasiyla küs diye vermedi bende dedim eşimin yanında ben azmi çektim burnuma hamileyken ne kokular geldide dibimdwn veren olmadı diye sustu kaldı kaynanam
(11,088 puan) tarafından
Aaa o tarafları hiç bilmiyorum ama hayalimde hep sıcakkanlı yardımsever insan modeli var. Yazık yaa Allah sorar hesabını canım şükür sen ayırmışsın evini...

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 176 göst.
6 Mayıs 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 167 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Dilankaya (941 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 383 göst.
0 oy
2 cevap 191 göst.

377,939 soru

11,312,500 cevap

34,745 kullanıcı

...