0 oy
271 göst.
Diğer kategorisinde (117 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar sevgili ve nisliyken doğum günü sevgiler günü kutlamyi sevrdi evlendik bana ne aşkım canım diyor nede evlik yıl dönümü doğum günü kutluyor söyleyince ben nefert ederim diyor bana deme kutla die bunlar beni üzüyor ama ayirten ben memleketime gitim doğum günüm o güne denk geldi ve bana hediye gonderdi öyle mutlu oldum sevndimki sonra 5 ay geçti ben yine memlekete gidcem bana dedikk bidha benden heidye işitme bişi istme nefert ediyorum dedi ben sasrdim demek icnden geldiği icn almamış ben istedim die almış öyle kırıldım ki bide her kavga edince oglumu bırak sikitir git der hep beni kotler bı isie yaramıyor musun gibi kim olsa fark etmio benim ailem kendi ailesi hep buse temizlik yapmaz çayı güzel yapmaz annem gibi yemek yap der   ama cinsel hayatında cok düşkün ben yok desem kendi parçalık  siz olsanız naprdiniz

9 Cevaplar

+3 oy
(6,204 puan) tarafından
O bana ****** git diyecek ve benden cinsellik mi bekleyecek.S.git ananin evine madem cayini,zikkimini iyi yapani bul.Bana kufretcek adam daha anasindan dogmadi doysaydi kicina tekmeyi basardim kufur eden insanlara tahammulum yok
(117 puan) tarafından
Bende öyleyim ama bırakmıyor gidim dio gidceksen tek git oglum kalacak e bende onu bırakmıyorum
(1,326 puan) tarafından
Hay agzına saglık ne guzel yazmssın
(6,204 puan) tarafından
Esin cok film izliyo heralde :D mahkeme bile bebegi anneye veriyor hicbir ise olmasa bile ayriyeten sen niye gidiyosun?begenmeyen o al uzaklastirmayi bas kicina tekmeyi yayila yayila otur evinde sen niye duzen bozacaksin
(5,721 puan) tarafından
Ağzına sağlık
-Reklam-
0 oy
(448 puan) tarafından
Hediyye felan tamam anladıkta ..o küfür ne öyle yaa..
0 oy
(3,497 puan) tarafından
Eşiniz konuşma üslubunda bozukluk var  eşiyle nasıl konuşması gerektiğini bilmiyor yazık 
0 oy
(2,523 puan) tarafından
İşte evlilikte saygı olmadı mı olmuyor be canım 

O yanaştığı zaman uzak dur sen
0 oy
tarafından
Songul onuda beceremez artik de 
(117 puan) tarafından
Anlamadim
tarafından
Diyomusya surekli songul temizlik yapmaz cay yapamaz diye senden cinsellik isteyince sende songul onuda beceremez de diyom bacim
(117 puan) tarafından
Diyorum zorluyor dio yok kabul edcen bilmemne çok kvag etik boyle
tarafından
Sen onu kendinden mahrum etmessen boyle tepene cikar iste kendini bi bokk saniyo aslinda iki bokkk:)
(117 puan) tarafından
Doğru diosun :)
0 oy
tarafından
Ay şu her olayda s. Git demelerini anlamıyorum ya. Sen si k tir ben giderim de. Al bebeni az uzaklaş bak nasıl köpek oluyo kapında ****** herif. 
(117 puan) tarafından
İşte izn vermiyor dio sen tek git oglumu birak
0 oy
tarafından
Her şeyden önce konuşmasını düzeltmesi lazım hediyeye sonra geçsin eşin 
(117 puan) tarafından
Zaten bütün gün papci oyanar kudrneder ordakiler
tarafından
Allah yardımcın olsun sıkma canını genede herkesin başka başka sorunları var sende görmezden duymazdan gel ne diyeyim
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Artık kırılacak bir kalbim yok \¶
(117 puan) tarafından
Benim de yok ama laflari duydukça icm acio
0 oy
(964 puan) tarafından
Yaaa sizi bilmem ne kolesi yerinemi koyuyor Allahim bu adamlar pardon adam dedim kopruden gecene kadar

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 180 göst.
6 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Turkiyem1998 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 475 göst.
0 oy
19 cevap 465 göst.
27 Ocak 2023 Aile kategorisinde Mervela (7,193 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 209 göst.
11 Kasım 2022 Aile kategorisinde busra.b (113 puan) tarafından soruldu