0 oy
1,137 göst.
Diğer kategorisinde (124 puan) tarafından
Kızlar bebeği emzirirken kaynananın önünde yada hani aynı onla o odada yapar mısınız aynı şekilde altını açıp bezlerkende

38 Cevaplar

+1 oy
(6,680 puan) tarafından
Valla başlarda cekinirdim zamnla alıştım dikkat ederim üstüme yani 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Emzirmem ama olaki emzirmem grekti sırtımı dönerim saygıdır bu yani
(97 puan) tarafından
İnsanın çocuğunu emzirmesi saygısızlık mı.  Yaratılıştan beri en doğal şey olan emzirmek bilmiyorum ya bana çok tuhaf geliyor vallaha :) sonuçta bir kadın yani . Erkek olsa hadi neysede
tarafından
İnsanin cocugununemzirmesi ayıp degil tabiki ama ulu orta yerde de acmaya gerek yok
(97 puan) tarafından
Emzirme örtüleri boşuna yok ulu ortaya göstermiyorsun bence . Ama Türkiye'de kadının emzirme hakkının gasp edildiğini düşünüyorum . Yani emziren anneyseniz dışarda ne kadar zorlanıldığını millet laf söz olmasın diye kenarda köşede sıkıla sıkıla doyurmaya çalışıyorsunuzdur belki bence kötü . Tabi yurt dışındaki insanlar öküz görmüş gibi bakmıyorlar . Gözlerini dikip konuşmuyorlar .
tarafından
Emzirme hakkinin gasp ediliyo olmasi degil mesele bakın siz kaynananin yaninda diye post actiniz fikrimi soyledim hesabinaza gelmiyosa yorumuma ya yazmassnz yada böyle başka konuları atmazsn
(97 puan) tarafından
Kayınvalidedende çekinilecekse ne kadar baskıcı ne kadar kötü ne kadar aciz durumdayız çünkü bize bu şekilde empoze edilmiş saygı kavramı içinde doğal olan ve hakkımız olan herşey elimizden alınmaya çalışılıyor zaten.  :)
(262 puan) tarafından
Niye bu kadar tepki verdiniz mi anlamadım. Herkes illa ki açıp emzirmek zorunda mı birilerinin önünde.
Bana göre etik gelmiyor doğru bulmuyorum ben kimsenin göğüslerini görmek zorunda değilim mesela kimsede benimkini görmesin. Göğüslerimi gere gere açmadım diye aciz mı olmuş oluyorum. Çok saçma bakış açınız var. Biz ayy nasıl açıp rahat rahat emziriyolar ya diye sizi ayıplamiyorsak kimse de bundan cekindigimiz için bizi aciz yerine koyamaz.
tarafından
E ne yani o zaman tuvalet yapmak çok doğal bi davranış herkesin en doğal hakkı o zaman indirip herkesin önünde mi yapalım çok saçma bi düşünce. Sonuçta meme bu yani elin adamı yada elin kadını ne diye benim mememi görsün. Kusura bakma da emzirme hakkını gasp edildiğini düşünmen de çok saçma meme sonuçta mahrem yerin. Mahrem olmasaydı bin tane seksi sütyen reklamı olmazdı. Bunu sadece Türkiye için düşünmen de ayrı saçma çünkü meme her yerde mahrem bölge olarak bilinir. Ha illa ben özgürce insanların ortasında emzircem diyorsan buyur emzir meme senin memen hahaha. Ama başkası emzirmek istemiyorsa onun adına karar veripte gasp ediliyor deme kimse benim emzirme hakkımı gasp edemez gayette güzel kimseye mememi göstermeden emziririm çünkü meme benim memem istemem kimsenin görmesini.
(262 puan) tarafından
Ahaha memeler memeler dert oldu ellere:))))
tarafından
Çok hoşuma gitti ya meme demek hep dicem artık meme deme hakkımı gasp edemez kimse :Ddd
(262 puan) tarafından
Hshsha:)
(3,550 puan) tarafından
Valla ben kayınbabamın yanında bile emzirdim. Arkamı dönüp emzirdim. Ayıbı ne ki bunun
(262 puan) tarafından
İşte o konu cok tartışmaya açık bir konu herkesin aile yapisi farklı. Ben babamın yanında bile bu hareketi yapmazken sen kayınbabamin yanında diyosun. Öyle bir aile yapımız yok iyi ki de yok zaten çok sevmem ben o kadar samimiyeti daha neler yani
(3,550 puan) tarafından
Demekki sizin ailede birbirinize güven de yok.. Benim kayınbabam başını çevirip bakmaz. Uzun zaman emzirdim bakmadı bir kez bile. Bizlerde mal değiliz. Göğsümü kimseye göstermeden de emzirebiliylrım.. Ayıp değil utanılacak bişi hiç değil. O da benim babam sayılır. Torununu doyuruyprum.. Sizin ailede olamaz zaten sığ görüşlü ailelere uymaz bu davranışlar
(1,950 puan) tarafından
Kayinbabam memeyi görsün guvene bak hahahaha. Mahrem diyoruz arkadaşlar  yasak Allah izin vermiyor yargı dağıtmaya geldim hahahaha. Tobe allahim
(1,950 puan) tarafından
Iyi ki sığ görüşlü bi ailem olmus allahim cok teşekkürler bana böyle aile nasip ettiğin için. Ben kalcami bile kapatirim üstüme illa uzun giyerim.
Edeptendir edepten.
tarafından
O zaman niye üst kıyafet alıyoruz ayıp değilse memelere özgürlük olsun herkes sallaya sallaya gezsin. İkiside aynı şey. Ben bebek emzirmek ayıp değil demiyorum sonuçta kadının namahremi ulu orta açılıp emzirilmez. Günah orasıda bir cinsel organ. Erkekler oradan da tahrik olabiliyor ayıp yani
(97 puan) tarafından
Allah senin bu sitelere girip yorum atmanada izin veriyor mu :)
tarafından
Kayınbabanin yanında memeni normal şekilde neden açmıyorsun? Sonuçta baban sayılır ha emzirirken görmüş ha normal şekilde. Biz büyüklerin yanında çocuk sevmeyiz saygıdan. Allah babanız mahremiyetinizi görebilir demişte bizim mi haberimiz yok
(1,863 puan) tarafından
Erkeğin yanında arkanı dönüp emzirme olayına katılmıyorum lakin her hangi bi kadının yanında arka dönüp emzirilir kalkıp gidilmez başka odaya ayıp olur kadınız sonuçta türkiye başka ülke ile kıyaslanacak olursa bizim kadınlarımız çok edepli olduğundan kıyıda köşede saklı gizli emzirmeye çalışmıyor etraf ayipliyor öküz gibi bakıyor sapık dolu çünkü yani berbat bir ülke her konuda berbat insanlarıda berbat türküm demeye utanır oldum ülke o hala geldi neyse konu bu değil mira haklı ama erkeğin yanında olmaz bu iş erkek zaten dönüp bakmaz bakacak değil ya ayıp der bakmamaya çalışır lakin harbi şerefli bir adam vakti gelini emziriyor kalkar ortamdan terbiye saygı bunu gerektirir
(97 puan) tarafından
Kızım kafalar cahiliye dönemi naparsın :) Allah otur ibadetine bak oku diyor böyle sitelerde gez yorum at face Instagram kullan diyor mu acaba çok merak ediyorum. Nihat Hatipoğlu ne diyor sosyal medya günah :) girmeyin hiçbirşeye niye cinsiyetini önceden öğreniyorlar . Neden ultrasona giriyorlar . Girmeyin öğrenmeyin . Ah Avrupa seni beğenmezler ama tüm nimetlerini kullanırlar Çatır çatır ahhh
(97 puan) tarafından
Türkiyedeki erkekler canım yurt dışında bakmıyorlar bile :)
tarafından
Adamlar çocuklara tecavüz ediyor senin memene neler yapmaz. Herkese babam diye güvenmeyin derim ayıptır insan nefsi pistir benden demesi
(97 puan) tarafından
Evet ve Türkiye ilk 5 te çocuk ve ****** tecavüzü canım çünkü bizi hep bastırıyorlar
tarafından
Sende ne açma meraklısı çıktın aç gez o zaman. Memene özgürlük getir. Bizim elimize aldığımız telefon günah senin erkeğin yanında memeni açman zina. Kayınbabanda olsa aynı anneden çıkmadınız. Sonuçta nefsi kalkabilir. İstediğin şeyi söyle yaptığınız ve düşünceniz çok çirkin. Kadın edebiyle erkek şerefiyle güzeldir.
(1,863 puan) tarafından
Bizim türk kadınları biraz şeydir bir güler yüze güvenir hemen herkesi kendi gibi görür aslında ilgiye okadar muhtaç ve okadar sahiplenmek isterki  ama aradıklarını hicbirzaman bulamazlar birde çok haset türler kiskanc hırçındırlar oyuzden iyi bir kaynana olamazlar
(1,950 puan) tarafından
Avrupa edebiyati yapma burda istersen canım çok istiyorsan kapılar açık. Sizin gibi düşünen insanlar için giriyoruz buraya Allah buna izin veriyor merak etme. Ben nihati dinlemem  sevmemde.
Cok koyu din bağımlısı da değilim ama bi sınır vardır illa ki. O zaman bikiniyle gez buralara cekiyorsun ya konuyu. Popnu da ac orasi da iki top goruruz
tarafından
Burası Türkiye avrupa Hristiyan bölgesi. Onun dini ahlakiyla bizimki bir değil. Tiktokta çocuğunu emziren bir anne gördüm. Bizim babamız yaşındaki adamlar ne yazıyor biliyor musun hadi evladım iç sıra bana gelsin
tarafından
Bizim toplumumuzun görgü kuralı ulu orta memeleri açık gezenler değil. Avrupada da memesi açık gezen yok. Büstüyer ve bikini giyince meme açık olmuyor. Çok açmak istiyorsan aç
(97 puan) tarafından
Zina, toplumun etik anlayışlarıyla uygun olmayan cinsel ilişki veya evli olmayan kişiler arasındaki cinsel ilişki. "Zina" kelimesi beraberinde söz konusu cinsel ilişkinin meşru olmadığı anlamını getirir; insanlık tarihi boyunca çeşitli kültür ve dinlerde zina cezayı gerektiren bir suç olarak görülmüştür. Evet çocuğunu emziriyor diye cinsel ilişkiye girmiş zina etmiş oluyorsun evet
(1,950 puan) tarafından
Bana mi diyon kiz benhepanneyim
(1,950 puan) tarafından
Aman emzir kizim ya of ne uzadı konu. Tamam sokakta çıplak gez ayyyy of ne memeymis sonra da cocugum edepsiz oldu der gezersiniz ortada al memeni de git hayde
(1,863 puan) tarafından
Valla kim ne diyor iyice kafam karıştı kız kadının yanında emzirilir erkeğin yanında emzirilmez bu kadar basit konu
(1,929 puan) tarafından
Ben kendi babamın yanında emzirmem kaldıki kayinbabamin yanında emziricem bana ve aile yapıma göre yanlış ama annemin yanında olsun kaynanamın yanında olsun emziririm tabi onlarda anne hatta ilk doğumumda emzirmeyi bilemiyordum kızımın ağzına kaynanam tutturuyordu sağolsun
(1,950 puan) tarafından
Cok sigiz gençler. Bosverin. Kayinpeder yaninda da açın memelere özgürlük bebek çekiştirip durunca da meme ucunu herkes görsün.  
Ben babamın yanında bile emzirmiyorum annemde nadirdir yani utanirim.
Bebegimin edepli olmasını istiyorsam bir şeylerden fedakarlık yapmaliyim.
(3,550 puan) tarafından
Galiba malsınız. Orda kayınbabam memeyi görüyor mu yazıyor. ***** mısınız siz. Bizim erkrklrrimizden kimse bakmaz. Kafasını çevirir. Yabancı da olsa öyledir. Ki kimse memesini açmaz. Emzirirken de açmaz.. Bebek emzirmek demek herkese meme göstermek demek değil. Akıl sağlığınız yerinde mi sizn. Allah İn süslümanları sizi. Kim napsın sizin memenızı. Hey Allah ım yarabbim. Gelişin birwz. Aklınızı kullanın. Bebek emzirirken o meme gösterilmeden de emzirilebilir. Ama sizin zihniyet pis olunca ne dersek diyelim. Keske zinadan korktuğunuz kadar Baska seyler den de korksanız. Doğal bir durum bu gayet doğal. Bebeğimin poposunu kimsenin yanında açmam kızsa hele ama gayet de kimseye göstermeden kalabalık alanda emzirirm. Südyeni var örtüsü var. Olmasa bile bebeğim kapatır göğsümü. Hadi siz işinize gdin siz emzirmeyin toplumda saygıdeğer süslümanları
(1,950 puan) tarafından
Sinirlenme canim aaa neden coştun bu kadar. Tamam kimse bir sey demedi tamam emzirin. Aaaa ne uzadı konu ya kapansa bari
(1,929 puan) tarafından
Kübra sensin mal saygısız olma uğurlar olsun açarsan aç istersen kayınbaban sana yardım etsin emzirirken
(1,863 puan) tarafından
Bende dedim ki zaten hadi sen gizli gizli emzirdin arkanı dönüp kayinbaban müslüman olsa o ortamdan gider senin arkan donukta olsa belki rahatsız oluyor diye düşünür kalkar ordan gider o an için dedim
(3,550 puan) tarafından
Elden ayaktan düşsem onu da yapar merak etme... Kayınbaba dinen insanın öz babası gibidir.. Bzim zihniyet bozuk değil. O yüzden Sorun olmaz.öz oğlunun karısına yan gözle bakacak insan değiller. Siiz bilemiyorum.
(1,863 puan) tarafından
Bizim erkeleirmiz biz çocuklarımızı emziriken çekil çocuğum azcıkta ben emeyim diyor sanki valla acayip sinirlendim ya iyi sizin erkekler çok namusluysa banyodan bornozla çıkıyorsunuz oturma odasında kayinbabaniz varken çocuğu bi emzirim  de gidim diyiyorsunuz dur nasılsa namuslu sizin erkekler zihniyet bozuk değil kayınbaba evdeyken yikaniyorsunuzdur
(3,550 puan) tarafından
Bacım burda 10 kişiden 6sı emzirirm yazmış kimisi mecburiyetten kimisi düşünceden. Yani zihniyeti bozuksa bir insanın evde yemek yerken birlikte haz alır bırak emzirmek surda dursun. Bir 2 bucuk yıl birlikte oturduk.. Kaynanalar da genç. Aynı banyoyu kullandık gece ev ufaktı. Eskiden hep öyleydi 2 tane de kaynım vardı. İş emzirmeye kalsa keşke. Yapacak insan aklında o varsa yürüyüsğn den yemek yemeden bilmem neyden fırsat kollar. Bendeki demekki marifet. Göğsüm tam kapalı halde bebeği emzirebiliyorum. Kimse de görmüyor bakmıyor da. Onun üstüne birde bebeğin kundağını örtüyorum. Arkamı dönüyorum.... Meme neyse boğaz da o Allah katında.. Bacak da. İnsanlar iı Allah hür yaratmış. Kimseyi kısıtlamamış. Secenek sunmuş. Kimi bası acık kimi mini giyer kimi bilmem napar. Herkes özgür ama bebek emzirmek bunlarla eş tutulmaz. O mecburi dir. Kutsal dır..
(3,550 puan) tarafından
He yıkanmak için kayınbabamın gitmesini bekliyorum. Gece kocamla ilişkiye girince pedere baba sen git ben banyo yapacam diyorum. Sıskshsjsnsn sığ zekalı seni... :D. O adam elden ayaktan düşsün oturtur yıkarım da ben onu.. Ekmeğini aşını da verir altını da temizlerim..
(262 puan) tarafından
Ay bı sus artık ya Kübra mısın nesin. Kendi alamadığın terbiyeyle niye bizim terbiyeleri kiyasliyosun. Sen öyle yetişmişsin şükür sığ zekaliyiz oramizi buramizi sergilemiyoruz kayınpedere. Rezillik ten badka bişey değil insanın midesini bulandırıyosunz ya iğrenç. Sus uzamasin konu artık sen bildiğini oku aç emzir tamam sen haklısın ayyy. Cahille sohbet etmek hakikaten zor
(1,863 puan) tarafından
Kübra dinen caiz mi kayinbabanin götunu yıkamak harbi çok geniş karnın var burda bitmiştir benim için bu konuşma daha yazmam gereksiz
tarafından
Yorumlara baktım bi sadece şunu dicem Kübra isimli arkadaş ve mira isimli arkadaş aşırı derecede cahilsiniz. İslamı zerre kadar bilemeyip maval okuyorsunuz. :Ddd resmen güldüm cahil cahil yorumlarınıza. Allah şahidim sizden kat kat kat önde benim zihniyetim. Gö.t göbek açmayı ne zannediyorsunuz siz ya ileri seviyeye mi atlıyorsun bi tarafınızı açınca. Aman açın bee kim tutar sizi :Ddd yazık ya acıyorum resmen nasıl böyle bi cahil toplum oluştu kafalar taş olmuş resmen anlamamak için nasıl bi çaba bu. Allahım çok şükür böyle cahil değilim kendimi mükemmel bi şekilde yetiştirdim. Hem millete hemde Allahıma layık olmaya çalışan bi insanım. Gö.t göbek açıpta zekasız insanlar gibi beynimin olmadığını kamufle eden mahlukatlardan değilim. Geçmiş olsun size ne diyim kitap okuyun. Sakın bana okuyorum demeyin çünkü aşırı derecede cahil olduğunuz ortada
(1,929 puan) tarafından
Annecik bacı boşuna kendini yorma valla değmez hani derler ya girme  cahille sohbete ya sinirini zıplatır tavana yada yazık olur adabına diyee böyle düz zihniyetli insanlara laftan anlamaz çünkü onların dedikleri ve yaptıkları her zaman doğrudur mira isimli bayann türkiye düşmanıymış zaten çünkü bizim gibi bazı anneler heryerde emziriyor ya oyüzden biz geride kalmışız:)) gavurlar gibi memelerimizi salkım saçak gezmemiz lazım heryerde emzirmemiz lazımmış:::)));;;))
tarafından
O mira isimli kişi tek ülke değil direk Allaha karşı çıkıyo. Edepsizlik diz boyu ya bide dalga geçmiş Allah sana buraya girme diyo vay edepsiz vay ciddi anlamda cahile laf anlatmak çok zor ya. Ya biz haram dedikçe onlar kendi saçma fikirlerini öne sürüyo. Allah ile yarışa girmişler haşa yaa terbiyesiz işte
(1,929 puan) tarafından
E ne beklersin ki batı hevesi sarmış dört yanını  gitsin orda rahat açsın memelerini salkım saçak emzirsin:))
tarafından
:) Gitsinler terketsinler ülkeyi vatandaşlıktan çıksınlar ya. Tutturmuşlar yurt dışı meraklısı gibi. Dinsi.z insanlar ile bizim ülke insanını karşılaştırmak bile cahillik
tarafından
Kübra zina sadece cinsel ilişkiyi nikahsız biriyle yaşamak değil göz zinasi dediğimiz bir konu var. Mesela ben nasıl şuan mememi açıp sokakta gezmiyorsam bu o bölgenin mahrem olduğu içindir. Kayınbaban memeni gördüyse başka bir şey kalmamış zaten kalan her yeri aç göster nasıl olsa baban ne olacak ki? Bak bakalım o baban dediğin insanın penisi kalkıyor mu kalkmıyor mu? Kusura bakma ama en babasının bile çıplaklik karşısında kayıtsız kalacağını düşünmüyorum. Ben bebeğini emzirme demiyorum başka odalarda var sonuçta gir bir odaya emzir çık. Sen kendi memeni açarken iyide bebeğinin poposunu niye açmıyorsun? Sana daha ayıp sonuçta çok sinirim bozuldu bdjeidjebdegdhhdhevdhebdvev2hdu3udv3hdhevevduhehe
(262 puan) tarafından
Bence öyleleri kendi babasının yanında bile çıplak veya sütyen külot geziyorlardir. Aile adabı diye bişey var
(1,950 puan) tarafından
Kiiiaaazzz  sapkinlar  :D hahahaha gerildiniz yaw sakin olun bacimsular  :D
(3,550 puan) tarafından
Gercekten boşuna yazıp yorulduğumu düşünüyorum. Kayınbabamın yanında emzirdim evet ama göğsümü hiç görmedi. Hala daha anlamıyorum diyorsanız Bi zeka testi yaptırın
(3,550 puan) tarafından
Canım kendi kendini beğenme. Şükret burda doğmuşsun. Ya bir İngiliz olarak doğsaydın. Ayrıca herkesin dini kendine. Onların dinini de Allah indirdi. Hristiyanlık da bir Din. Ha bizim kitabımız gibi sonsuza kadar korunmadı değişti değiştirildi ama sen kimseye D******deme hakkına sahip değilsin. Otur müslümanlıpını Bi gözden geçir.  :D
(3,550 puan) tarafından
Annecik babanın tapulu malımı bu ülke. Bu ülke Müslüman da değil ayrıca. Herkesin dini de imanı da kendine. Herkesin açıpta kalbine mi baktın. Müslümanlığı savunursunız ama konustugun kelimelerin hiç biri uyuşmuyor. Sanane milletin dininden.. Herkes kendine baksın..
(3,550 puan) tarafından
Cahil olan sensin kardeşim sizee ne milletin memesinden ister acar gezerim ister saçar gezerim sananeee.. Herkesin namusunu savunmak sana mı kalmıs. İşine baksana sen. Acık kitap okumayı bilmeyenler gelmiş burda din dersi veriyor. Kahyasısısnız. Yap yorumunu gec.. Kendi namusuna bak yeter. Uzatan da sizsiniz muhalefet olan da sizsiniz.. Git bak bakalım deniz kenarlarına Müslüman olan herkes acıp geziyor zaten.. Burda emziren anneye konu gelene kadar. Ayrıca son kez söylüyorum benim babamın yanında coxuk emzirmem ona mememi gösterdiğim anlamına gelmiyor... Allah a şükür bireşim birde doktorlarım görmüştür mememi... Çocuklarımı da fazla emziremedim zaten. Sütüm olmuyor... Herkes kendine baksın.!
(1,950 puan) tarafından
Of yeter. Memenizide gotunuzude kayinpederinizi de alin gidin ya offf.
tarafından
Eğer biri benim ülkeme nefret söyleminde bulunuyosa ve bu kişi aynı zamanda aynı ülke vatandaşıysa terket derim ne dicem başka :D açıp kitap okumayı bilmeyenler demişsin de ben bu işin okulunu okudum hizmetini yapıyorum canısı senden iyi biliyorum için rahat olsun :d. Ayrıcaaaa kimse sana karışmıyor. Tek müdahale ettiğim nokta göstere göstere emzirmenin adını özgürlük koymaları. Yoksa banane aç totonu öyle gez zerre ilgilendirmez. Ama bunu " ulu orta günah değil bizim gibi olamayanlar gasp ediliyor falan derseniz aha orda karışmaya başlarım. Siz kim oluyorsunuz da sizden başka kişilerin kendi hür iradesi ile dikkat etmek istediği için elalem ortasında emzirmek istemedği için ona gasp ediliyo özgür değil yaftası yapıştırıyorsınuz. Sizene ben gizli emziririm ne ilgilendirir ki bu seni. ne haddine yani. Sen şu şekilde söyle kendim emziririm başkası beni ilgilendirmez aha bu yeterli başkası hakkında fikir sahibi olmana gerek yok.
tarafından
Ben 3 kez tatile gittim ruslar bile bikini üstüyle geziyor. Kendine alacaksan temiz insanları örnek al. Fuhuş yapan kadınları neden örnek alıyorsun. Ben düşünce tarzını genişlet diye söylüyorum bakış açın çok cahilce. Ayrıca orta doğu çoğunlukla Müslüman bir ülke. Türkiye de göçmenler yaşıyor olabilir bu ülkenin yahudi yada Hristiyan ülkesi olduğu anlamına gelmez. Heistiyanligi Allah indirdi ama insanlara seçme hakkınida Allah verdi. Biz bugün Hristiyanlari biliyorsak onlarda Müslümanligin son din olduğunu biliyor isteseler dönebilirler. Allah cc ne demiş biliyor musun? "güneş doğudan değilde battıdan doğduğu gün bütün insanlık secde edecek ama biz o gün tövbe kapılarını kapattık" ben 4 4 lük bir Müslüman değilim. Kapalida değilim. Ama zinanin günah olduğunu biliyorum ve elimden geldiğince uzak durmaya çalışıyorum. Kayınbabanin iyi olduğunu ne kadar biliyorsun? Emin ol en iyisinin içinde bile bir pislik vardır. Haberleri görmüyor musun öz baba kızına tecavüz ediyor kimseye güvenme diyorum ben sana aç gözünü lütfen
(3,550 puan) tarafından
Kimse sizin ülkenize nefret beslemiyor merak etme. İnsanlarına nefret besliyor. Sen okulunu okumuşsun da bizim bilmediğimizi okumadıpımjzı nerden biliyormusn. Avrupayi bepenmezsiniz surda yorum yapmanıza yarayan alet bile Avrupa malı.. Dinine küfür edersiniz ama her türlü riyakarlık da sizde var. Soylemek istediği sey orda kimsenin kimseye bakmadığı. Arap ülkelerini örnek gösterme hiç sevmem arapları nefret ederim. Gerçek müslümanlığı bilseydiniz arapları örnek göstermezdiniz.şu devirde dinini hakkıyla yaşayan kimse yok. Bir tek insan dahi yok. Dediğim gibi bu zihniyet meselesi. İnsanın içi pis olunca köpeğe bile tecavüz ediyor. Ona ne diyorsunuz. Köpek kuyruk mu salladı diyorsunuz. Damacanaya duran direğe kerkinenleri gördü bu gözler onlar naptı mememi gösterdi... Bir Müslüman insan yanındaki götü açıkta gezse kafasını kaldırıp bakmaz. Bizim erkeklerimiz de öyle. Kafasını kaldırıp bakmazlar... Sizin gibi zihnhetteki insanlardan nefret ediyorum. Her pisliği siz kendinize layık görüyorsunuz.. Aşın bu sığ görüşünüzü. Kimse sizin hayatınıza da karışmıyor ama siz orda bir kadın bebeğini emziiryor diye ona zina ediyor diyemezsiniz. Siz kimsiniz. Allah bilir herkesin içindeki imanı... Sizin naparsanız yapın beni alakadar etmez.. Ben size cok dindar da demem di******e demem. Sizde kimseye karışamazsınız. Herkesin dini de kendine imanı. Da... Şimdi burdan ufaktan uzayın sayın cok bilmişler.. Laftan anlamıyorsunuz zira..
(262 puan) tarafından
Canım uğraşmayın bence boşuna. Arkadaşın at gözlüğü var. Türkiye'de ki değerleri bilip sahip çıkmak yerine Hristiyanlara Ruslara özenip onlarda hiç böyle şeyler yok diyolar.  Bizim dinimizde de zorlama yok. Herkes istediği dini yaşasın. Sonuçlarına katlanarak tabiki. Etik ve dini değerler hiçe sayılıyor ben buna kızıyorum. Kayınpederinin yanında bebek emziren insan bana ters kardeşim. Ben babamın yanında çekinir utanır kayınpeder ne demek ya ? Biraz lütfen değerlerinizi sorgulayın arkadaşlar.
Ve kendi inançlarını değerlerini bu şekilde korumaya çalışanlara yobaz, sığ zeka, cahil gözüyle bakma gibi bir haddiniz yok. Ben nasıl ki yuh ya utanmaz ne biçim insansın diye en başta sana yorum yapmadiysam sende bana cahil sığ zeka diyemezsin. Burada klavye üzerinden milleti aşağılayamazsin. Senin haddine değil bu. Kimse seni kolundan zorla tutup Türkiye'ye getirmedi. Git başka ülkede yaşa inancını. Kusura bakma ama ben ne tür bir inancın olduğunu da anlayamadım. Konuşmalarin çok üslupsuz ve hadsizce. Kimse sizi burada tanımıyor diye bu kadar terbiye sınırlarını aşmaya gerek yok arkadaşlar. Biraz kendinize gelin. Herkesin değeri kendine. Sen emzir ben emzirmem Bitmiştir. Kimse sizin düşünce yapınızı uygulamak zorunda değil
(3,550 puan) tarafından
O zman kimsenin yorumunun altına gelip de insanlara din dersi vermeye kalkmayın. Lekum dinikum velyedin... Türk doğduk hamdolsun has be has Türk üm.. Avrupalıların medeniyetine de imreniyorum. Hased kıskanclık dedikodu yok ya....****** japonlar bile dünyanın en saygılı insanları. Bu sorun benim Türk topraklarım da yaşayan araplaşmış insanlarsa var. Yani sorun Türkiye değil insanları
(262 puan) tarafından
Tamam canım sensin
tarafından
Klasik cahil savunma :Ddd köpeğe tecavüz ediyolar ne alaka ya nasıl bi kör cahilsin konumuz bu mu. Ne yani kimse dini hakkı ile yaşamıyor diye iyice cozutalım mı ırkçı şahıs. Arapları sevmiyormuş haspam. Aman sevme hem cahil hem ırkçı. Pislik insanın ırkı yoktur. Kimse burda şere.fsiz.leri savunmuyor ne manasız bi yorum bu ya :D elimde tlfnu Avrupa icat etmiş eeeee bende faydalanıyorum eeee parasını verdim kullanıyorum eeeeee??? Sırf bunun için onlar gibi mi olmam laızm? Biraz coğrafya da bileydin keşke. Tek biz mi onlardan faydalanıyoruz sanıyorsun? Bizim ülkemizin ne kadar çok ürün gidiyo ne kadar çok ihracat dış ticaret yapıyoruz bilgin var mı? İyi o zaman onlar da bizim gibi olsun sırf bizden ürün aldıkları için ayyy cidden cahil ile asla bi yere varılmaz jajajajw köpeğe tecavüz diye saçma bi yorum hajajwj evet canım haklısın sen ezberini tam yap böyle cümleler çok işine yarar hajajaj :Ddd
(1,950 puan) tarafından
Benim kullandığım telefonu koreliler yapmış valla Avrupa kim köpek :D
Sidikliler. Aaa *** kokusu yüzünden parfümü bulanlar değil mi onlar bi de sene de bir kere banyo yapıp su kivircik sari peruklari takanlar. Daha başka vardi anlatıyordum derslerde su an aklıma gelmedi.
(3,550 puan) tarafından
*** kokusu yüzünden parfümü icat eden fransızlar ama banyo konusuna pek girme bence.. Sjsjsj bizim ülkede de çok banyo yapmayan.. Sjsjsjsjshsjs hiç gülesim yoktu..
(1,950 puan) tarafından
Fransa Avrupa ülkesi değil mi canim.?
(3,550 puan) tarafından
Genelleme yapman değişik. Mö bilmem kaç yılında yasanmış bunlar.. Şimdiye uyarlamak ne kadar doğru acaba.. Tövbe milletin savunucusu yaptın çıktın beni. Şimdiye bak sen. Millet uzaya gidiyor biz hala burda bunları tartışıyoruz... Şimdi o beğenmediğimiz parfümlere paramız yetmiyor ki alalım.
(1,950 puan) tarafından
14. Yy mö sayılmıyor  :D tarih konusuna girme tarih ogretmeniyim yerim 2 dk seni burda.
Bence de bosuna tartışmayın memeleriniz sizin olsun. Hadi iyi geceler.
tarafından
Bizim kullandığımız çoğu ürünü Avrupa değil yavrum yahudiler yapıyor. Ticaretin bel kemiği yahudi. O yüzden bugün rahatça dünyaya dikiliyorlar. Bak bir bakalım hayudilerin dünya üzerindeki ticaretini. Avrupa rahat yaşıyorsa öteki dünyada her yeri yanacak olan onlar. Sen araplari beğenmiyor olabilirsin ama bugün 3 dinin kutsal bölgesi Kudüs. Yani 3 din orda doğdu. Buda demek oluyor ki Arap ülkesi. O zamanlar senin dediğin Avrupa Amerika ve Avusturya kıtası keşdilmemişti. Bugün bütün insanlık Arap ülkesinde doğdu ve yayıldı. Git putlara tap putperest sağ görüşlü cahil. Türküm diyor senin o türküm diyen dilini parçalarım. Ben senin gibi türküm deyip Avrupa vatandaşı olmak için bir yerini yırtani görmedim. Senin gibi babam deyip kayınbabasina emzirme adı altına memesini sergileyenide görmedim. Allah ıslah eylesin seni. Elhamdülillah Müslümanım çok şükür türküm. Git köpek etiyle beslen şeytan
(3,550 puan) tarafından
Müslümana bak Müslümana...gözünğz Müslüman görsün hanımlar. Ağzı lağım gibi.. Sen kimsin beni parcaşauacan. Hoşşt köpek. Kemiğini al ve sg. Oturduğun yerden insan eti yiyip de köpek etiyle beslen diyen Müslüman.. Eğer sen müslüman san ben değilim.. Hadi yol al uzaaaa
+1 oy
(97 puan) tarafından
Ben emzirmenin doğal ve tabi olduğunu ayıp yada kötü birşey olmadığını düşünüyorum . Yurt dışında insanlar çocuklarını her yerde emzirme bezi ile falan emziriyorlar bu annenin ve bebeğin en doğal hakkı.  Bizimkiler korka kaça bazen tuvalet kenarlarında emziriyorlar yazık bebeklerede annelerede.
(13,246 puan) tarafından
Bende öyleyim canım her yer de emzirdim oğlumu hiç de utanmadım bundan daha doğal ne olabilir ki hatta bir gün yolda yürürken bile emzirdim :)
(97 puan) tarafından
Şimdi aşık oldum sana bende öyle olmak istiyorum kadın olarak emzirme hakkımızın elimizden alındığını düşünüyorum .
(13,246 puan) tarafından
Kesinlikle her şey kadınlara ayıp zaten küçücük günahsız bir masumun o an karnını doyurmak istemesi kadar doğal bir şey yok şu hayatta ben babamın yanında bile dikkat ederek emzirdim siz ikinizde benim evladımsınız burda doyur torunumun karnını dedi ki böyle de olmalı valla dediğim gibi her yerde emzirdim aklına neresi geliyorsa hiç de utanmadım cekinmedim :)
(97 puan) tarafından
Aynen o şekilde . Napayım çocuk aç ağlıyor sabiyi aç bırakıp kendimi azap sinir strese sokmanın ne alemi var.
(13,246 puan) tarafından
Aynen yavrum aç göğsünü ver bebek de sende mutlu oh :)
+1 oy
(13,246 puan) tarafından
Otobüste mağaza da ailemin akrabalarımın yanında her yer de emizirdim oğlumu bu çok doğal bir şey bebeğini beslenmekten daha güzel bir şey yok o an da 
(262 puan) tarafından
Tövbe yarabbim ya kadın göğsünü açıp emzirmiyor diye Türkiye geride mı kalmis oluyor :( ne üzücü bunu böyle düşünmeniz. İyi ki Türkiyedeyim ya bende gevurlarin yoluna uyup etik ve dini değerleri yok saysaydim.. size hayırlı yolculuklar umarım sokak ortasında rahat rahat emzirirsiniz bebeğinizi. Böyle bir düşünce zaten Türkiye'de yer edinemez ki
(97 puan) tarafından
Emziren emziriyor :) ki o zamana kadar bende o şekilde olacağım inşallah :) Özür olmayan bu ülkede özgürleşecğiz :) Zihniyetsiz insanların bakışlarınıda umursamayacağız . Avrupa'yı beğenmezler aşısından ultrasonuna elektriğinden aletine hep Avrupa buluşlarını kullanırlar . Tuhaf :)
(3,550 puan) tarafından
Yahu sizde anlama sıkıntısı var. Kadın otobüste de emzirse göğsünü açıpta kimseye göstermiyor. Herşeyin bir usulü var elbet. Ama otobüste sokakta diye çocugunun acmı bıraksın. Örter üstüne battanıyesini heryerde de emzirir
(97 puan) tarafından
Ya bebek strese gidiyor anne üzülüyor . Kendi annemi hatırlıyorum hastanede tuvalette emzirmişti kardeşimi anneme ne eziyet üzüntü olmuştu . Bebek hijjensiz ortamda emmişti yazık yani bende milete göğsünü göster demiyorum dediğin gibi battaniye olur emzirme örtüsü olur o şekilde . . Avrupa'da milete diyorlar ya göğsünü açıyorlar diye Bulgaristan vatandaşı ve gitmiş insan olarak söylüyorum ne geldiğini laf eden var ne bakan.  Çıplak gez biri kafasını kaldırıp bakmıyor . Sen herkesin içinde göğsün açıp emzirsende bakmıyorlar yani .
(3,550 puan) tarafından
Orası oyle guzum. Baksana burda kadın kadına düşman bırak erkekleri. Öyle yetişiyorlar öyle alışıyorlar.inan onlar mı müslümanlar bizmi bilemiyoruz. Dedikodu dan tut kul hakkına dibine girerler söz konusu meme ise aboovv kıyamet koptu altında kaldık. Kim napsın milletin memesini. Benim eşim doğru düzgün kafasını kaldırmaz kimseye bakmaz aile de erkekler de öyle. Esnaftır bir yılda tüm mahalle sevdi eşimi. Dükkanın üstü kürd apartmanı. Adamlar deli gibi seviyorlar hiç mi başını kaldıramazsın yerden diye. Ve özgürlüğümü hiç kısıtlamaz. Nasıl istersen öyle giy der. Bende edepli giyinirim tabi ama zihniyet meselesi. Kendi bakmıyor kimseninde bakacağını düşünmüyor. Evet ortalıkta sapığı tacizisi kol geziyor ama insan bakınca anlıyor ona göre hareket ediyor.
+1 oy
(42 puan) tarafından
Bence mahremiyet  duygusunun  gelişmesi  için  ayri yerde olmak daha iyidir.Benim elti kayinpeder ve kayınları  varken bile  göğsünü çıkarıp  emzirirdi ne kadar sırtı  dönükte olsa saçma  yani yanlislikla gözü  kayar çarpar.Düpedüz sacmalık.Ortalik yerde altini da açardıerkek çocuğu  da olsalar açılmaz  mahremiyet utanma duygusu bebekken kazanılır.
+1 oy
(7,469 puan) tarafından
Edep haya varsa ulu orta acilmaz bununla da ovunulmez . Yok meme erotik bilmem değilmis... İnsanları etkileşime sokuyor mu ? Evet... İlişki sırasında kadını etkileyecek sinirler göğüs uclarinda mi ? Evet .. Boşuna tiriviri yapmanın alemi yok . Bende dışarda emzirdim ama mümkünü yok kimse goremezdi kızımı tesettürümun içine alırdım anlaşılmazdi... Hayvanlard emziriyor deyip kendini onlar ile bir tutanda ne bileyim değişik ... 
tarafından
Eline sağlık
(7,469 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin özgürlük diye kendilerini yirta yirta yakında donsuz çıkacaklar sokağa
tarafından
Yine eline sağlık.
0 oy
tarafından
Evet emzirdim kaynanamn yanında
0 oy
(486 puan) tarafından
Emziriyorum yanında. Altinida boş bir odaya gidip degistiriyorum ama o sırada kaynanam gelse kapatmam yani o da torunu sonuçta oğlu gibi
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Kaynana yanında emzirdim çekinmedim kışın eşimle onlara gitmiştim evleri müstakil ve tek salon da soba yanıyor diğer odaları çok soguk olur çoçuk doyurcam dedim kayınbaba Çıkmadı bende hepsinin içinde emzirdim arkami döndüm 
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Kaynanamın yanında emzirmem ama annemin, yengemin yanında emziririm

Altını da sadece annemin yanında açarım çünkü annem de bazen değiştiriyor
0 oy
tarafından
Kaynanamin annemin kardesimin esimin yaninda yaparım ama baskasinin yaninda yapmam 
0 oy
tarafından
Arkamı dönerim yada gogusumu kapatırım oğlum başkasının yanında emmiyo zaten 
0 oy
tarafından
Kaynana dan beter görümcem var maşallah geldi mi başımdan ayrılmak bilmezdi hem altını değiştirdim hem emzirdim emziririmde karşıdaki kafasını çevirsin bakmasın 
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Erkek varsa emzirmem ama diğerlerinin yanında emziririm. Hoş otobüste falan önlükle çok emzirmek zorunda kaldım kaynana da neymiş ohooo 
(100 puan) tarafından
Bende 500 t de emzirdim tepemde 100 kisi bebek olunca mecbur
(11,038 puan) tarafından
500T nin namını duydum ama binmek nasip olmadı sanırım :) esenyurttan zeytinburnu na, eyüp e falan 3 vasıta değiştiriyordum zamanında, hadi gel de emzirme :D
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Emzirdim valla o kafayla goğsumu dusunemiyodum cunki kaynana abla yenge hic fark etmedi hepsinin yaninda emzirmisligim var 
0 oy
tarafından
Vallaha hiç yalan olmasın yeri geldi kaynanamin yeri geldi kayinpederimin yanind emzirdim kayinpederimin yanında emzirirken hep üstümde ya battaniye ya tülbent vardı ev büyük tek odada soba yanıyo soğuğa çıkamam sonuçta ama çoğu zaman kayinpederim hep çıktı odadan alt hiç değiştirmedim eşimin yanında bile bizde günahtır yani kız çocuğunun altını bı annesi görür derler hee ben evde olmam o ayrı bişey o zaman babaannesi yada halalari değiştirir ama ben varsam eğer sürekli ben değiştiririm şimdi Allah nasip ederr oğlum olucak oda aynı şekil olur tek sıkıntı olucak yer sünnet zamani olduğu zanan ben değiştiremem diye korkuyorum kan tutuyo beni bakamam dayanamam ama aynı sorun kaynanamda da var baakkim Allah nasip ederse o günleri görürsek neler yapicam yazarım buralarda
0 oy
tarafından

altini kimsenin yaninda degismedim biri varsa da yonunu degistim ama emzirme kisisine bagli kaynanamin yaninda asla da annem ablamlae falan normal gostere gostere dill tabi :D

0 oy
(1,690 puan) tarafından

Ben oğlumu sütüm olmadığı için hiç emziremedim.. Ama sütüm olsaydı eğer her yerde herkesin yanında emzirirdim.. Sonuçta ben göğsümü açıyorsam amaç çocuk doyurmak, fantezi yapmak değil.. Dışarıda bir kedi-köpek yavrusunu emzirirken gördüğümüzde aa ne kadar ayıp ulu orta emziriyor demiyorsak, biz kadınlar için de dememeliyiz çünkü amaç belli.. Bir canlı besliyoruz.. Benim o halime bakıp aklından saçma sapan düşünceler geçirenler utansın, ben utanılacak bir şey yapmıyorum.. Ya dönüp bakmasınlar ya da normal karşılasınlar çünkü normal bir durum..

Alt değiştirme konusuna da gelince, tanıdığım herkesin yanında değiştiriyorum, sadece kakişko varsa başka yere geçiyorum kokudan rahatsız olmasınlar diye :) :) çevremdeki herkesi tanıyorum sapık zihniyeti olan kimse yok.. Bizim de altımızı sokakta da değiştirmişler başka insanların yanında da.. Biz de sapık değiliz şükür.. 
(7,469 puan) tarafından
Siz lafı bir yerinizden anlamaya ne kadar musait siniz ben emziren anneler tahrik mi oluyor diyorum lafı nerenizden anlıyorsunz ? Göğüs mahrem bir bölgedir sadece bebek emzirmek için var olmamistir gayet tabi erkekleri de etkileyen bir bölgedir sen bunu bebeğimin karnı doyuyor diye açıp emzirirsin ama karşında ki adam aklından neler geçirir bilemezsin . Gelmiş neyi neye bağlıyor bu kadar saclamalanmaz asıl bunu ima eden sizler sapiksiniz ...
(1,690 puan) tarafından
Lafı başka bir tarafınızdan anlamaya müsait olan sizlersiniz, biz değiliz.. Olayları karıştırma becerisine sahip olan da yine sizlersiniz.. Biz çocuk emzirmek diyoruz, siz tahrik olmak etkilenmek diyorsunuz.. Sizlere kötü annesini, aç bırakıyorsunuz diyen de yok.. Kendi kötü düşüncelerinizi biz düşünüyormuşuz gibi lanse edemezsiniz.. Anlaşılan o ki siz o kafa tasına konulan beyin organını sadece yatak odası ilişkilerinde kullanıyorsunuz ki aklınız fikriniz hep orada.. Karşımdaki adamın nefsiyle, kalbiyle alakalı o pis fikirleri beni bağlayan bir durum yok ortada.. Hatta ve hatta kimseyi bağlayan bir durum yok.. Ben gayet olması gerektiği gibi bebeğimi doyuruyorum.. Bundan etkilenebilecek kötülükte biri kendini sorgulasın, beni değil..
tarafından
Şimdi nasıl bi duvara anlatılırsa öyle anlatıcam zira anlama kapasitesi baya düşük. Arkadaşım sana diyorum ki İLLA CİNSELLİK OLARAK DÜŞÜNME SADECE EMZİRME AMAÇLI BİLE MEMEN GÖRÜNSE HARAM HARAM O BÖLGENİN GÖRÜMESİ HARAM umarım anlamışsındır. Belli ki Allahın haram ettiği umrunda değil aha bunu söyle bari daha net olur demek istediğin. Senin memene kötü amaçlı bakan Allaha zaten vercek hesabını. Ama sende o memeyi göstererek rahatça umursamazca gizlemeden ulu orta emzirdiğin için ayrı hesap vereceksin. Yoksa banane bee senin memene kim bakmış beni ilgilendirmez. Yine diyorum yaptığınız bu arsızlığı yapın ama savunmayın ne halt yiyosanız yiyin BANANE. Eğer siz yok emzirme hakkı gasp ediliyor bla bla derseniz böyle cevap alırsınız kimsenin emzirme adabını düşünmek sizin haddinize değil.
(7,469 puan) tarafından
Boşuna emek verip yazma canım duvar anlar ama bunlar anlamaz
tarafından
Ay ama bu kadar zor mu anlamak ya. Allah diyoruz Allah seni yaratan haram etmiş diyoruz yok kesinlikle anlamıyorlar. Hemen saçma bi savunma yapıyolar ya Allahın emrinin üstüne karşı gelmek ne dmeek ya. Haram haram bu kadar basit işte ama yok aaa ben çocuğumu aç mı bırakıcam diyolar hee bizde öyle diyoruz dimi aç bırak dedik sanki.
0 oy
tarafından
Evet gayet doğal birsey bu neden utaniyim ki.
0 oy
(3,550 puan) tarafından
İlk kızımı kaynanam tuttu göğsüme sezeryanlıydım yarı baygındım. Sonrasında da hiç utanmam yani babamın yanında da arkamı döner emzirirm

İlgili sorular

0 oy
63 cevap 2,075 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde sazh (5,116 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 121 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 326 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 771 göst.