0 oy
346 göst.
Diğer kategorisinde (51 puan) tarafından
Kızlar dün bir posta açmıştım eşimin Kaçak hesabını yakaladığım diye istek attım fakat kabul etmiyor şu an kendisi evde de ve hani hiçbir şey olmamış gibi davranıyor bu bir değil iki değil ben hep böyle yakaladım bunu ben bunu kaynanama söyleyim mi acaba onların da haberi olsun mu yarın bir gün bir şey olursa diyeceğim ki senin oğlun böyle böyle

8 Cevaplar

0 oy
(10,775 puan) tarafından
Sen fotoları vs al elinde bulunsun 
-Reklam-
0 oy
(94 puan) tarafından
Haberleri olsun tabiki. Elinde delil bulunsun. 
0 oy
tarafından
Cnm soyle bak ben esimin herseyini gizledim bugün ben kötüyüm oğulları cok iyi ama haftasonu köye gidip kayinbabama herseyi anlatcm 
tarafından
Ben.olsam anlatırdım
tarafından
İste esimi koruma adı altinda yaptim ama yanlış yaptim
0 oy
tarafından
Özelden banaa ismini yaz kuzum ben gizli hesaplara bakabilirim
tarafından
Kuzum lili diye bir uygulama var ama indirmek için APK olarak indirmek lazm şuan sürümü kaldırıldı galiba herkes indiremiyor
(51 puan) tarafından
Lütfen bana  o uygulamin ismini verebilir miisniz
tarafından
Uygulama ismi Lili Googleden indirmen lazm
(51 puan) tarafından
Peki ücretli mi
tarafından
Değil canim
0 oy
(32 puan) tarafından
Söyle canım onlarında haberleri olsun 
0 oy
(119,071 puan) tarafından
ailesi nasi insanlar bazilari erkektir yapar der yaa oyleyse deme ama goruntuleri falan ss al guvendigin birine at dursun
0 oy
tarafından
bi iki yanlışını bende gördüm eşimin ama saklamadim Görümceme söyledim. bilen biri olsun diye. oda bana dedi foto video varsa sakla silme dedi. ki haklı da öyle yapmışım tlfnda gizli. yarin bi gün devami olursa diye. bence sende söyle gizleme gizledikce tepene çıkıyorlar.
0 oy
(329 puan) tarafından
Tabi ki söyle bnm kuzenmde yeni evliyken Bi bloklar yedi karı kızla konustu eşi affetti smdi karısı dıyoki keske kayınbaba hayttaken söyleseydim blki düzelirdi diyo smdi ******** kocası ölmüş Bi kadın ve 3 cocuguna bakıyo ve kendinde. 10 yaş büyük sen söyle belki adam eder annesi babası ama olmayanda olmuyo işte napcn bacm 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 558 göst.
23 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Zeynep5100 (982 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 786 göst.
5 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,270 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 347 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 342 göst.