0 oy
186 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar iltihap kapmisti benim.iltihap kurutucu iğne vuruluyorum.ustteki iltihaplı deri kuruyup soyuldu.bugun bı baktım ki açılmış orası.bildiginiz dikiş açılmış yani :( ya bebeğim de 2 haftadır hastanede.ne çektim su dikislerdn kendimi birakasim var artık.boyle iltihaptan sonra açılma olan oldu mu? Ne yaptılar yeniden mi diktiler ya da pansuman mi ettiler başına gelenler yazabilir mi

6 Cevaplar

0 oy
(1,120 puan) tarafından
Çoook geçmiş olsun canım post yukarı çıksın bilmiyorum 
tarafından
Çok teşekkür ederim sağolun :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım senin dikişlerin normal dikismi yapıştırmami 
tarafından
Estetik dikiş dediler bacım
tarafından
Çok geçmiş olsun bir doktora git bence
tarafından
Sağolun.aksam iğne vurulmaya gidecem.o zaman soyleyecem artık ne yapacaklarsa yapsınlar çok yorgunum
0 oy
(295 puan) tarafından
Cok gecmis olsun cnm bilgim yk
tarafından
Teşekkür ederim çok sağolun
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm.bendr doğumdan 25 gün geçti ben hap atamıyorum diye şurup vermişlerdi oda yeterli gelmeyince açıldı yaram antibiyotik için işte 25 gün sonunda karnında ağrı ve sıvı gelmeye başladı biraz da ucu diğer tarafa göre farklıydı hemen doktora gittim filim çekildi 2 santim sıvı birikmiş mi ne dediler yatiraoim baştan dikelim dedi ben dedim iğne verin 3 gün sonra geleyim iğne verdi bende günde üç kere samirsak yedim bu sefer başka doktor denk geldi kokladı kokulu olsa seni yatirirdin dedi ilaç verdi oda başka değiştirdi şık suyu ciksin ve pansuman yap dedi kendi kapanır dedi neler gördük dedi.mutlaka iyi bir doktora git cnm insallh çabuk iylesirsin 
tarafından
Teşekkür ederim.ya ben de bugün iğne vurulmaya gidince diyecem.ama ben de baştan diktirmem ya :( 2 cm yakın açılma var.çok az su geliyor önceki günlere göre.bugun iğneden gelince bı baktık annemle açılmış :( benim enfeksiyon deri enfeksiyinuymus.ustte yani içte değil.kuruyunca deri soyuldu.sonra da bugün bı baktık açılmis yarık gibi içi görünüyor :( ille de dikerler mı acaba
(1,015 puan) tarafından
İnsallh dikmezler cnm benim çok kötü bir durum biliyorum iyi bir doktora git ama sonra daha kötü olmazdsn
tarafından
Bugün acile gidecem iğne için orda diyecem bakalım ne yapacaklar.insallah çok sağolun çok teşekkür ederim
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Çok  geçmiş  olsun  canım  benim de  iltihap kapmıştı  bana da  merhem  vermişti  doktor  hergun  sürüp  sabah  akşam  pansuman  yapıyordum  gazlı  bez  yapistiriyordum öyle  geçti  ama seninki  kadar  kötü  olmadı 
tarafından
Benim iltihap kurutucu iğne verdi işte onları vuruluyordum.iltihabi kuruttugu için deri soyulmustu.bugun de bı baktım ki açılmış :( ne edecem bilmem
(5,949 puan) tarafından
Hemen  doktora  git  canım  bi görsün
tarafından
Tamam çok teşekkür ederim sağolun
0 oy
(92 puan) tarafından
Ah cnm cok gecmis olsunn sezaryam hakkimda bilgim yok normal dogm yaptim benim bebegimde kuvezde rabbim saglikla kucaklarimizaa almayi nasip etsin . Icim sizladi dikis mevzularini okurken postun yukari ciksn diye yazdimm insallah tekrsr o acilari cekmezsin kendiliginden kapanirr 
tarafından
Amin.çok sağolun.valla hem eşimle birbirimizi yer olduk gerginlikten.hem lohusalık hem bebiş hastanede.bi yandan bu dikişler hiç gücüm kalmadı :(
(92 puan) tarafından
Lohusa donemi gercekden cok kotu bir piskoloji hepimiz o donem ayni oluyoruz emin olun yalniz degilsiniz  ❤. Muane olunca haber verirsen cok sevinirim
tarafından
Oldum iltihap olmuş.yuzeysel dedi deri üstü imiş.ay en korktuğum şey oldu ama bastıra bastıra temizliyor üç gündür :( yapışmasa bı dikiş atılır oraya ama yapışacak dedi.bi yandan da antibiyotik iğne vuruluyorum şu an iyi gibi açıklık yok ama bastırınca yine açılıyor tabi.temizlenene kadar böyle heralde iyiki az bişey çıkıyor
tarafından
Allah sizin yavrunuza da şifa versin.size de ferahlık sabır versin inşallah.Allah onları bize bağışlasın.dert hastalık sıkıntı vermesin Allahümme amin ❤️

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 133 göst.
0 oy
10 cevap 172 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde elmakurdu34 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hiranurmiranalp. (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 90 göst.
3 Eylül 2022 Diğer kategorisinde EceAtlas (147 puan) tarafından soruldu

377,331 soru

11,292,131 cevap

34,710 kullanıcı

...