0 oy
372 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (256 puan) tarafından

Neden vaktimiz yok diyorum hep,  esim yogun calisiyor. Gecen sene koronadan gitmedik oncesi sene hamileyim diye,  sebep cok :ermm: unlulerin bitmeyen deniz manzaralarini gorunce neden diyorum .sizlerde durum ne kizlar? 

21 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Ben onları görünce millet yaşamaya gelmiş,  biz de onları izlemeye gelmişiz diyorum :D

(256 puan) tarafından
Ufff  evet tam olarak ben :( onlarda yasiyo bizde:)
tarafından
Yaşamak var, yaşamak var ikisi arasında çok fark var :D
(256 puan) tarafından
Kesinlikle, ,  bizde inşallah birgun gönlümüzce yaşarız:)
-Reklam-
+1 oy
(41 puan) tarafından
Tabikide üzülüyorum çünkü bizim hiç öyle bir aktivitemiz olmadıii.. hiç ailece coluk çocuk bir yerlere gitmedik icte cekerim uzuluurmde çünkü benimde canım istiyor farklı yerlere gitmek ama işte ;(
(256 puan) tarafından
Demi canim artık o kadar normal ki onceden lukstu tatil simdi herkes gidiyor
+1 oy
(3,551 puan) tarafından
Bende diyorum ki ulan para beni boz diyorum ya boz beni.parayı buldu da coştu desinler ya. Param olsa vallaha giderdim. Haha yüzmeyi de bilmiyorum denize de giremem ama olsun. Param olsun da her sene gidiyim. Millet yaşamaya gelmiş biz izlemeye gelmişiz.. Off offf 
0 oy
tarafından
İç cekmek değil de üzülüyorum ya 
tarafından
Aynen öyle canım bende normal bı aile olmayi o kadar isterdim ki imtihan işte
(256 puan) tarafından
Neden hastanedesin peki
tarafından
Oğlum kanser...
(256 puan) tarafından
Cok üzüldüm canim rabbim safi ismiyle sifa versin iyi olsun tez zamanda
tarafından
İnşallah inşallah
0 oy
(119,065 puan) tarafından
story ney kiz ☺
hee ben hikaye okumam post okurum.☺ aaaa bayanfasilyede helmis
tarafından
Ne fasulyesi sevda hey Allahim
☺☺☺☺☺☺ben yatiyom git yat semde
tarafından
Kocam yok  :( keyifsiiZin
anaaa neden nerde enistem
0 oy
tarafından
Ben sadece seyirciyim :D Allahın izni ile oda olacak şu günleri atlatalım 
(256 puan) tarafından
Valla insallah canim umut umut bu zamana boş geldik ama hala umudum var:))
0 oy
tarafından
Hicte cekmiyorum valla ben elistim evimde mutluyum 
(256 puan) tarafından
Onun yeride ayri canim ya
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Pijama terlik televizyon canm başka ne olsun evin içinde geberdik :D 
(256 puan) tarafından
Demi hepimiz aynıyız:/
(2,165 puan) tarafından
Alıştım artık valla sıkılmaktn bile sıkılmıyorum artık :D
0 oy
(11,088 puan) tarafından

Para bulsam memlekete gitsem yeter deniz dibinde deniz görmüyorum ben napayım:( eşimi bi almanyaya yollasam tatil hayallerim de var

(256 puan) tarafından
Hepimizin farkli derdi var iste:/
(11,088 puan) tarafından
Yine de hamdolsun halimize beterin beteri var
0 oy
tarafından
Benim kocamın tatil anlayışı maaile memlekete gitmek :)) tatile gidenlere de ozenmiyorum çünkü deniz sevmiyorum 
(256 puan) tarafından
Bence sevmemen guzel bisey suan :))
0 oy
tarafından
Ne balayına gittim ne tatile ..tıkalı kaldım ayvaliga..hiç bir yere gitmedim..virüs var diye evden çıkmıyorum..bir gün belki bende giderim diye hep umut işte.. umut fakirin ekmeği ne yapiyacaksin..
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Yooo cekmiyem gecen hafta gittim hemi de ucretsiz 2hafta sonra bi daha gitcem ama ucretli bu kez :DD
0 oy
(434 puan) tarafından
Vallla bızı ormana gotrseler oh mıa gıbı hava aldık derız unlulern yasadgı veya zengınlern ınsanın ıcı gıdıyo valla
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Çok da lazım değil, sağlığım yerinde olsum evimde olmak daha iyi
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Ay umrum olmuyo 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hayır tabikide.gezsinler en fazla bir hafta on gün ben bı gidem izne bir ay fildir fildir
0 oy
(494 puan) tarafından
Uzuluyorum sinir oluyorum 5 senedir esim koye gideriz 1 saatligine yalniz bisy yapmaya bile goturmedi hep is hep is yapildi bugun ise arkadaslariyla koye gezmeye gidecelermis bende deli oldum tabi solemeden gecemedim 5 senedir beni hic goturmedin dedim gitmedikmi diyor hep beraber gitmek sayilmiyor ben sen cocugumuz gezelim yiyelim icelim dedim 4 5 gun izin alacam o zmn gidecez dwdi sonra 1 saat sonra falan 4 5 gun izin aldigimizda kiraz toplamaya gidecez dedi 5 senwdir tatlie gotturecek ilk senmizde maddi sijinti 2 senemizde cocuk istiyorduk onun icin goturmedi hem arabayi saattik 3 senemizde cocuk olsun dedi 4 senemizde arabamiz olsun ole dedi bu 5 senemiz sukur maddi derdjmiz pek kalmadi cocugumuzda var arabamizda var gidwcez diyor ama hic umudum yok annesi gile izin alacam dedimi hemn gel sunu yapalim bunu yapalim yerini yaparlar bude kiramaz gider gitsin yapsin evladi bisi demiyorum koye bi gidiyoz evden disari cikmam hic surekli yemek bulasik temizlik gelen giden yoruluyom aksam gub uyuyom evde kalmadigim gunde dagda is yapmaya gidiyoz hic esim demez hadi yarim saat suraya gidelim diye surekli derim biyerlere gidelim diye koylerinde gezilcek yer yokmuS BU TATIL konusu beni baya bi etkiliyor artik bekarken geziyordum ya leyfime diyecek yokdu kac gundur su su var bi mangal yapalim diyorum gun degil hatta aylardim 4 5 ay olmusdur yapmadik bn mantari yemek sevmem kozde olacak bunu biliyor kac kere mantar aldik hep yemek yeptin o yedi ben yemedim hicde demedi offffffffff yine offffff
0 oy
tarafından
Bakmıyorum valla önüme bakarım ben küçük çocugum car hamileyim kurban geliyo doğumum yaklaştı onlara bakarak kendimi üzemem keşke benm kadar mutlu olsalar öyle fotoğrafta diş gösteriyolar diye mutlu sanmayın :)
0 oy
tarafından

Tek iç çektiğim. Karı koca keyif kahvesi anlık lari. Eşimi çok özledim.   

Eş dost ne halt etmiş pek onemsemem onların senede 1 hafta yaşadığı tatili ben hep yaşıyorum.  Keyfime göre

0 oy
tarafından
Yooo hiç  çekmiyor m hamileym zaten:))

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 241 göst.
13 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 189 göst.
18 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde orbanesara (811 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
2 Mart 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,020 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 227 göst.
24 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,826 soru

11,308,992 cevap

34,741 kullanıcı

...