0 oy
132 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (79 puan) tarafından
Kızlar 9 aylık bebeğim gece  12  1 de uyuyor gündüz uykusu yok çok yoruldum gurbetteyim kimse gelemiyor çok uzak eşim asker sürekli görevde eve gelince uyuyor haliyle ona da kıyamıyorum ne yapabilirim m akıl verin lütfen 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
O uyudugunda sende uyumaya calis tek yapabileceğin bu malesef
(79 puan) tarafından
Uyumuyor ki gündüz bir saat uyusa onda da emmeye kalkıyor tayinciyiz taşınıcaz evlerimi toplamam lazım :(
tarafından
27aydir adam akıllı uyku ne bilmiyorum özel bı çocuğum var sürekli hastanelerdeyiz önceden hemen uykuya geçemeyen ben uyudugu anda içim geçiyor adam akıllı yemek yemek bile lüks Allah gücünü arttırsın başka elden bişey gelmiyor
(79 puan) tarafından
Amin canım sagol cümlemizin gücünü artırsın inşallah rabbim sanada kolaylıklar versin
-Reklam-
0 oy
(5,736 puan) tarafından
Çok haklısın canım benim verilcek bir akıl yok sadece Allah yardım etsin gecicek bu günlerde
(79 puan) tarafından
Sagol canım amin inşallah cümlemize
0 oy
tarafından
O snaa degl sen ona ayak uydur canm o uyudukca uyu yapcak bisey yok canm 
(79 puan) tarafından
Ah uyusa uyuycam da hiç yok uykusu bay bay night damla gördüm kullansam dedim doktorumuz önermem dedi  öyle diyincede kullanmak istemiyorum :(
tarafından
Canm hic uyumuyi die bisey olurmu bu cocuk yarasamı elbet belirli saatlerde yatıyodur . Her gün banyo yaptir bak nasl uyucak mışıl mışıl canm
(79 puan) tarafından
Kız kimseyi inabdıramıyorım zaten eşim görmese o bile inanmazdı belki gece 1 de uyuyor sabah 5 te ayakta o arada   2 3 kere emmeye kalkıyor erzurumda oturuyoruz üşür diyede hergün banyo yaptıramıyorum ki canım
tarafından
Üşümez canm bebegin gögsünü kontrol et sıcak olsn yeter
(79 puan) tarafından
Tamam canım sagol
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Sabır versin Allah
(79 puan) tarafından
Amin inşallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 78 göst.