0 oy
3,796 göst.
Diğer kategorisinde (159 puan) tarafından

kizlarrr

13 Cevaplar

0 oy
(4,666 puan) tarafından

O ne canim nasil oluyo 

(159 puan) tarafından
mesela hamile birine daha cinsiyeti ogrenmeyen birine yapilir.eski zamanalrda bunlarla cinsiyet ogrenilirmisz cin takvimide oyle simdi biri iki yastigin altina birine makas birine bicak koyuyor ama okisi bilmiyor sonra okisiyi cagirip bi yastigi sec otur diyor makasa oturursa kiz bicaga oturursa erkek olurmus bende cikti erkek
(4,666 puan) tarafından
Cin takvimi dogru sonuc veriyo mu canim
(159 puan) tarafından
benimkinde verdi erkekti
-Reklam-
0 oy
(6,360 puan) tarafından

Ben alyans yapmistim o dogru cikmisti :)

(1,204 puan) tarafından
Evet alyansı bizde çok yapariz doğru çıkıyor. Annme yapmıştık kiz erkek sırasını hiç şaşırmadı düşük olan bebeğe kadar  gösterdi ;) Bende de 5 tane çocuk dedi
(23 puan) tarafından
Peki alyans testi nasil olur canım ilgimi çekti :) söylersen sevinirim
(6,360 puan) tarafından
Alyansini bi ipe bagla gobeginin ustune sarkit ileri geri giderse erkek saga sola giderse kiz oluyo :) oluyomus
(1,204 puan) tarafından
Biz avuç içimizde yaparız bi kişi alyans la ipi avucuna koyup kaldırır hareketleeine göre bakar
(23 puan) tarafından
Hemenn yapiyoruum :D teşekkür eddrim❤
0 oy
(807 puan) tarafından

Valla pek inanmasamda arkadasımın ısrarıyla yaptım. Makasa oturmustum. Doktorlar da kıza benzetti net değil ama bakcaz :) 

0 oy
(278 puan) tarafından

Hepsini denedik canicanim tuz, makas, bicak,cin takivimi hepsi erkek diodu ama kızım olucak bu tamamen erkegin kromozomuyla ilgili 

(1,204 puan) tarafından
Tuzu başına  döküp nereni kaşırsan ona göre kiz erkek deniyor demi?
0 oy
(1,509 puan) tarafından

Bana bicak cikmisti doktorumuz erkek dedi

0 oy
(64 puan) tarafından

Ben 3cocuk annesiyim hepsindede hic dogru cıktı senı bılmem :)

(159 puan) tarafından
seninki 3undede dogrumu cikti cnm
(64 puan) tarafından
Evet  3 dende doğru çiktı belki tesaduf ama yanılmadım
0 oy
(218 puan) tarafından

Benim 3 cocuğumda da teyzem alyans testi yaptı cıktı 

0 oy
(410 puan) tarafından

Ben yaptım ve doğru çıktı :)

(159 puan) tarafından
evet kac aylikken yaptin cnm  bizde bugun gorumcem 2aylik yaptik ikikere ikisindede makasi buldu kiz bence bakalim
(410 puan) tarafından
Bana yaptıklarında 8 yada 9 haftalıktim canım bz bir kere yaptık makas çıktı ve kızım olacak inşallah:)
0 oy
(1,114 puan) tarafından

Benim doğru çıkmadı cnm :)

0 oy
(247 puan) tarafından

Arkadaşlar sene 2019 nolur artık şu batıl zırvaları bir kenara bırakın :) Benimki çıktı falan diyorsunuz da zaten %50 olasılık var ya kız olacak ya erkek başka seçenek yok :D

(159 puan) tarafından
bizde merak ediyoruz onceden yapilan birsey bu kimisindr tutar kimisindr tutmaz bunda kotu bisey yok
0 oy
(5,938 puan) tarafından

Ben farkında bile degildim esim ile annem yapmışlardi iceri girdim oturdum ciglik attilar: ) kalktim baktilar ki  bıçağa oturmuşum erkek olacak dediler oglum olacak .

0 oy
(774 puan) tarafından

Cehaletinden öpüyorum seni

(159 puan) tarafından
ozman onceden yapan insanlardami cahilmis biz kendi kafamizdan uydurup yapmadik bunu herkes biliyor olumsuz yorumunu bence kendine sakla yorum yapmak zorunda misin
(774 puan) tarafından
Önceden yapan insanlar zaten cahil. Hiçbir şeyi bilimselliğe dayandırmamışlar. Hadi o zaman bilim bu kadar ileri degildi. Sene olmuş 2019 hala bu zihniyet... azıcık kitap oku
(159 puan) tarafından
cahillikle alakasi ne allahim yarabbim ya seni ilgilendirmiyorsa niye yorum yapiyorsun bence sen oku
(774 puan) tarafından
O zman kimse doktora gitmesin. O deneyi yapsın. Ona göre bilsin cinsiyeti. Adını yazmayı bilmeyen insanlardan ögreniyorsunuz bu tarz hurafeleri. Hala devam ettiriyorsunuz. Ben 27-28 senedir kitap okuyorum zaten. Belli olmuyor mu
(159 puan) tarafından
herkes doktora gidiyor zaten ozman ultrason yokmus sen niye bukadar buyuuttunki bu soruyu
(774 puan) tarafından
Büyüttügüm falan yok. İnsanların bu çağda böyle garip şeylere inanıp bunları gelenek gibi sürdürmesi garip geliyor. Hepsi bu
(159 puan) tarafından
yasanmis seyler insan merak ediyor zaten ultrasona giriyor herkes ama onceden bu sekildeymis bunada saygi duymak lazim
0 oy
(159 puan) tarafından

kizlar bana kayananm bu testi yapti bicak buldum suan erkek simdi gorumceme yaptik makas buldu iki kere  yaptik makas buldu simdi kaynananm bana gel dedi bende 7aylik oldum 5kere bicak buldum erkeek demekki dogru eger ben makasi bulsaydim yalandi derdim cunku cinsiyetim belli ama ayni bicagi buldum..

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 498 göst.
19 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Kadriye (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.
0 oy
7 cevap 451 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,650 soru

11,205,982 cevap

34,507 kullanıcı