0 oy
369 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kizlar gecen hafta persembeden beri bebek hareketi kasik cevresinde hissediyorum ve geçen haftalardaki gbi sık ve sert hareket etmiyo iki gündür 4 5 saatte bi oynuyo hafif bi hareket yapiyo.Göbek deliği üstü ve cevresindeydi hareketleri.Ama şuan son 4 5 gündür oyle degil cok korkuyorum.karnim da eskisi gbi üstte şiş degil Sanki 28 haftaligim şuan. geçen hafta doktora gttm bi sorun yoktu.Bana yardımcı olun cok korkuyorum. hanımlar şimdiden teşekkür ederim :(

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yer değiştirmiş dır canım bir aşağıda bir yukarıda oynar durur o şimdi meydan onun :D bir gu u bir gününü tutmaz 
tarafından
Simdi biseyler yedim hareket ediyo ama aşağıya yakın canm demek ki artık orda kalıcak doğuma kadar iyi olsun da yeri onemli degil  canım.aynen valla moral destek onemli ❤
tarafından
Ayakları aşağıdadır o zaman ordan tekmeliyodur kıpırdaniyodur benim ikinci kızımda plasentam aşağıdaydı hareket ettikçe patlayacak alt tarafım zannederdim ay ne zordu 36 haftalık da nişanım geldi 2cm acildim kaldım zorla durdurdular minnoş u :) karnım dizlerime kadar indi doğuma kadar :)
tarafından
Yaramaza bak sen :)) benm kızda yaramaz bakalım annesine iş çıkarmaz  insallah  zamanında gelirde saglikli olurz  canim. Geçen hafta herhangi bi sorun yoktu kontrolümüz iyi geçti canm bakalım bi sorun olursa acile giderim sagolasin canm teşekkür ederim  ❤❤
tarafından
Zamanını bekler inşallah canım :) rica ederim ❤
tarafından
Insallah canm tüm annelere saglikli doğumlar diliyorum isteyenlere de en kısa zamanda nasip etsin Allahım ezan okunuyo kabul etsin dualarımızı aminn
-Reklam-
0 oy
(446 puan) tarafından
Baş aşağı dönmüştür canım ondan olabilir bence
tarafından
Doğum pozisyonu mu aldı yani erken dogum belirtisi mi yoksa son ana kadar oyle kalıp zamanında mi doğar bilmiyorum ya :((
(446 puan) tarafından
Doğum pozisyonu alsa bile erken doğmaz canm korkma benm kızım beş aylıkken almıştı o pozisyonu oğlum 30 . Haftadan sonra aldı korkma Allah'ın izniyle birşey olmaz
tarafından
Insallah canm cok tesekkur ederim çok sagol
(446 puan) tarafından
Rica eden canm:)
0 oy
tarafından
Korkacak bişey yok yeri daraliyo artık hsreketlerini az hissetmeye basliycaksın hareketlerini hissediyosan sorun yok merak etme illaki göbeğinin üzerinde olmasi şart değil zaten hareketlerini say 10 dan azsa doktora görünmende fayda var ancak bana göre telaslanma derim biraz uzan karnınla oyna ittir hafifce bakalim ozaman damı tepkisi az 
tarafından
Cok tesekkur ederim canim sagolasin bseyler yedim hareket ediyo ama çok sakince sert degil bide aşağılarda hareketi demek ki böyle olucak artık sağ salim doğurmak nasip olsun inşallah canım
tarafından
Âmin canım benim sen hareketlerini takip et kafi bişeycik olmaz rabbim izin verdiği sürece dinlen bol bol sen kendine dikkat et yeterli sendede varmı kendimi kaldırcak halim yok böyle yatakdan bile kalkarken zor kalkıyorum kg bile almadim ancak ağırlık var üzerimde bende 29 haftayım
tarafından
Arada oluyo canm bende ilede tekim esim aksam geliyo yemeğini temizliğimi yapmaya çalışıyorum hareket etmeye çalışıyorum dikkat ediyorum tabi dinlene dinlene zorlamadan.Dikat et sende kendine zor haftalara giriyoruz artik dikkat etmek gerekiyo sonuna geldik bebeklerimize iyi bakmak lazım saglikli doğumlarımız olsun inşallah canm
tarafından
Amin inşallah sanada canım
tarafından
Sagolasin tatlim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 613 göst.
22 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Mhmd8mrn (5,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 562 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 347 göst.
27 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifhanim0101 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 787 göst.

374,589 soru

11,203,647 cevap

34,506 kullanıcı

...