0 oy
488 göst.
Aile kategorisinde (758 puan) tarafından
1.5 yaşında kızım var. Bir de 3 aylık. Küçük kızım doğmaya yakın büyük kızın uykusu çok iyiydi sabaha kadar kesintisiz uyurdu küçük doğunca bu hasta oldu sabahlardık neyse hastalığı geçti hala gece ağlar çığlık çığlığa her gece asla şaşmaz. Ben ümidimi kestim bu çocuk böyle geldi böyle gidiyor. Ne yaptıysam düzelmedi. 18 aylık olup bebeği böyle olan var mı acaba bu bir süreç mi geçer mi offf offff

7 Cevaplar

0 oy
(119,002 puan) tarafından
allah yardimcin olsun imkanin varsa uyku egitimi al 
(758 puan) tarafından
Kendi kendine uyur normalde ama gece kalkmalar var yanına giderim süt veririm uyur öyle
-Reklam-
0 oy
(568 puan) tarafından
Bebeği kıskanıyo olabilir kardesimde aynı şeyleri yaşadı gecicek annesi oku sen bol bol suya o suyu yüzüne sür uyutmadan 
(758 puan) tarafından
Gün içinde kardeşini çok sever sürekli öper şımartır ama demek içten içe kıskanıyor
(568 puan) tarafından
Ben bile kardeşimin somyasinin altına annem yastık koyardı düşerse die ben altına iteklerdim yere düşsün die :)  çocuk annesi kıskanır tabi benim koca oğlan 13 yaşında şimdi kardeşi doğdu banada bundan şundan aldın mı dio
(758 puan) tarafından
Hahah yerim ya ☺️ inşallah geçer canım inşallah
(568 puan) tarafından
Geçer geçer merak etme
0 oy
tarafından
O da daha bebek canım bebekler hasta olunca mutlaka huy değiştiriyor sen uyku eğitimi al bence 
(758 puan) tarafından
Hastalığı geçti canım 1 ay oldu neredeyse ve kendi kendine uyuyo ama gece kalkmasına çözüm bulamadım
0 oy
(48,392 puan) tarafından
azı disleri cikti mi
(758 puan) tarafından
Çıktı canım
0 oy
tarafından
Diş mi çıkarıyor acaba. 
(758 puan) tarafından
Sivri dişlerin sonuncusu çıkıyor
tarafından
Ondan kaynakli o zaman. Yatirmadan önce agri kesici ver canım ne acı cekiyordur o.
(758 puan) tarafından
Ondan mıdır dersin kuzum yaa
tarafından
Daha cok kucuk tam diş donemi zaten.
0 oy
(805 puan) tarafından
Benim  annem devyegejik için kahroluyor derdi kıskançlıktan geceye vuruyor gündüz belli etmesede dedi yengene gece yanında bunubyatir dedi hepp 
(758 puan) tarafından
Onun odasını 9 aylıkken ayırdım bir sıkıntı olmadı ta ki gülce doğana kadar şimdi bazen yanıma alsam da benle uyumuyor
0 oy
(3,552 puan) tarafından
16 aylik kızım doğduğundan beri bir gece deliksiz uyumuslugu  yok 
(758 puan) tarafından
Bu bebeler böyle geldi mi böyle gidiyo

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 281 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Acemiana (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 459 göst.
24 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu