0 oy
368 göst.
Diğer kategorisinde (1,264 puan) tarafından
Yarım saat önce biri kapıyı caldı kim o dedim bitane genc kız daha hic bir şey demeden abla kapıyı acar misin dedi seni tanımıyorum niye kapımı acayım diyorum  eşimin adını söylüyor o beni gönderdi diyor korktum acmadım ısrarla kapıyı ac diyor karşı komşum cıktı kimsin sen ne istiyorsun dedi o cıkınca bende actım kapıyı 17 yaşlarında genc bir kız corapları falan hep yırtık üstünde bitane yırtık etek ama yüzü gözü cok güzel diyor eşin beni aşağıda görmüş ayağımda ayakkabı yoktu terliğini vermiş eşimin terliği ayağındaydı diyorum senin burada ne işin var diyor istanbuldan geldim arkadaşımı ziyarete ama yalan söylüyor eşimin telefonundan birini aramış gel burdayım al beni diye eşimde onu kapıya göndermiş git sana üst baş verinsin yukarıda diye tam o sırada eşim aradı dedi arkadaşı aramış gelip onu alıyormuş telefonumu istedi vermedim birini arıyacam dedi kapıdan gönderdim sonra eşimi aradım ağzıma geleni söyledim ben hamileyim evde yalnızım kızımla sen nasıl güvenip kapıya gönderiyorsun terliğini vermişsin arkadaşında aramışsın daha ne nüfusuna mı alıcaksın bana diyor cok vicdansızsın yardıma ihtiyacı vardı ama size yemin ederim kız buraların hepsini biliyordu sorduğum heryeri söyledi 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim eşimdede var bu huy geçen bir adam bişey satmaya geldi adını falan soruyor benim safımda saydı döktü ortaya herşeyi çok kızdım valla Allah kötüsünü vermesin ya kötü niyetliyse 
(1,264 puan) tarafından
İnan o kadar korktum ki ya pazara gidiyor bozuk mal alıyor niye aldın diyorum e bizde almasak kim alıcak diyor
tarafından
Kiz kocalarımız ikiz olabilirmi ☺️
(1,264 puan) tarafından
Canım benimki fazla saf
-Reklam-
0 oy
(15,820 puan) tarafından
Benim eşim serttir o konuda ve korkar kimseyi kapıma gondermezz bildik tanıdık insanlara yardım eder bilmediği kişilere sapasağlam gitsin çalışsın der hele telefon falan hiç vermez abla kontorum yok derdi kesinn Allah korumuş belki art niyetli biride olabilirdi...
(1,264 puan) tarafından
Canım karşı komşum cıkmasa gitmiyordu ısrarla kapıyı ac diyordu
0 oy
(791 puan) tarafından
Maalesef bnmde eşim öyle ona kalsa buraya karton toplamaya gelen kadın var eve alıp bakar 
(1,264 puan) tarafından
Valla ya eşimde öyle
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benim eşim hemn polisi arar böyle konuda hiç  uğraşmaz hiç sevmez o tipleri 
(1,264 puan) tarafından
Yok ya eşimin elinden gelse bütün mal varlığını verir
(4,061 puan) tarafından
Anam yavrum sen dikkat et gercktn benim Bn öyleyimdir ama eşim halleder yani
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Sana yollamasi cok yanlış olmuş bide hamilesin ne cesaret Allah korusun haberlerde görüyoruz hersey olabilir bu konularda biraz katı olmak gerekiyor kimseye güven olmaz bu zamanda
(1,264 puan) tarafından
O kadar korktum ki az önce eve geldi cok kızdım
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Maalesef ben de eşin gibiyim. Ne olursa olsun sanki kardeşim ilçesine yardım ederim. Daha sonra da eşim kızar ya sana bir şey olsaydı diye 
(1,264 puan) tarafından
Canım iyi niyeti suistimal ediyorlar o yüzden insan güvenemiyor
(7,545 puan) tarafından
Evet ama yine de yardım ediyorum işte
0 oy
tarafından
Aaaaaa aynisi basima geldi anlatiyorum hatta dur pos açayim 
(1,264 puan) tarafından
Ciddi misin
tarafından
Valla actim post okusana

İlgili sorular