0 oy
252 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Bu normal mi ya? Normalde bebeğim anne sütüyle besleniyor ishaldi. Sütüm yetmemeye başlayınca günde bir defa hipp 1 mama kullanmaya başladım. Kullanmaya başladıktan sonra dışkısı böyle oldu. Nedir bu normal mi?

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Önceden su gibiydi ne zaman mamaya başladım böyle oldu ikidir. 94 günlük bebeğim
-Reklam-
0 oy
(8,246 puan) tarafından
Mukus yoksa normal gayet saglıklı bır bebek kakası 
tarafından
Önceden su gibiydi ne zaman mamaya başladım böyle oldu ikidir. 94 günlük bebeğim.
(8,246 puan) tarafından
Mama içiyosa normal artık su gıbı olmasının sebebi anne sütüyle beslenmesıydi korkma artık degısıyo
0 oy
(434 puan) tarafından
Normal cnm mama ıcıyo artık zaten bebkler ılk ay oyle su gıbı yapıyolr snra boyle katılasıyo
tarafından
Önceden su gibiydi ne zaman mamaya başladım böyle oldu ikidir. 94 günlük bebeğim
(434 puan) tarafından
Bence normal cnm ya aslında ılk ek gıdaya basladıkları zamn boyle katılasıyo bazı mamalrda cnm kabız yapıyo bebege takıp et cnm snra belkı mamasını degıstrrsn
tarafından
Kuzum ben de şöyle düşündüm. Normalde kabızlık yapacakmış gibi bu mama ama %90 anne sütü ile beslediğim için anne sütü izin vermemiş gibi geldi bana
(434 puan) tarafından
Dogrudr cnm sen hanı ne kdr sureyle yapıyo bıde ona bak cnm mamasını degıstr olmadı rahatsız etmesın cocugu
0 oy
tarafından
Bi anormallik göremedim ben 
tarafından
tarafından
Mamaya başlayınca biraz daha katı olması normal gibi ama bilmiyorum ben de mama veriyodum dışkısı değişkenlik gösteriyodu
0 oy
tarafından
Cok kati bende gormedim bu sekilde. Mamayi degis bence bende aptamil kullandim amme sutuyle ilk iki ay asla boyle olmadi
tarafından
Kuzum ka'ka sahabi ismi. Yahudilere zamanında çok çektirdiği için dışkılarına ka'ka ismini koymuşlar. Geçmişten günümüze böyle gelmiş. Dışkı diyelim. Allah'ın laneti düşmanlarının üzerine olsun
tarafından
Tesekkur ederim canim bilgi için aliskanlik olmuş. Aslinda b o k da ayip degil bir kısaltma  Besinlerin Oksitlenmiş Kalıntısı demek bas harflerinden bu kelime bulunmuş buda benden bir bilgi olsun :)
tarafından
Aaaa şaşırdım şuan. Çok sağol canım
tarafından
Bende biyoloji ogretmenimdem ogrenmistim üniveristede. Kadin b o k dedi anlatirken herkes guldu oda acikladi
tarafından
:D.........
0 oy
(868 puan) tarafından
mama genelde böyle katilastiriyor
(868 puan) tarafından
elhamdülillah
tarafından
Rabb'im ayaklarını dini üzerine sabit kılsın
(868 puan) tarafından
allahumma amin ecmain
tarafından
Tevhid ehli ne demek? Nete de bakabilirim de şu an burada gördüm sıcağına sorayım
tarafından
Tüm peygamberlerin kavmine gönderiliş sebebi. tağuttan kaçının tevhide yönelin. Tevhid Allah'ı uluhiyetinde ve rububiyetinde birlemek. Tağut ve tevhidi bilmeyen ve iman edip Salih amel işlemeyen bir insanın şirke düşmemesi düşünulemez.
0 oy
tarafından
Yaa senin şu panik hallerini seviyorum aslında korkulacak birşey değil ama acemilikle insan korkuyor korkma canım mama verdin normaldir kan mukuslu kaka olursa kork içinde şüphe varsa sağlık ocağına götür için rahatlar 
tarafından
Utandım kız (gözlerini kapatan maymun emojisi :P ) olmadı ebeye fotoğraf atarım canım çok sağol. İlk bebek olduğu için acemilik. Haklısın

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 148 göst.
0 oy
6 cevap 157 göst.
11 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Allizzwell11 (510 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 344 göst.
1 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 510 göst.
29 Kasım 2020 Aile kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu

377,885 soru

11,310,544 cevap

34,744 kullanıcı

...