Kabizlik sorunu-Diğer
140 göst.
(532 puan) tarafından

Kizlar cok afedersiniz kendimi bildim bileli kabizim bide hamilelik eklenince durum daha kotulesti kabizlik icin onerebilecginiz bisey var mi

6 Cevaplar

0 oy
(23 puan) tarafından

Benimde kabızlık sorunum vardı hamilelikte çocuk organları onarır  diolar di doğru benim bağırsaklarım çok iyi çalışıyordu ama doğum yaptım tekrar temellestiler   benim yaptığım her sabah aç karnına elma yemek oldu işede  yaradı 

0 oy
(6,870 puan) tarafından

bol bol gün kurusu ve su. birde hakiki zeytinyağı ic canim hergun bir tatli kaşığı 

0 oy
(482 puan) tarafından

Kuru kayısıyı kaynat canım baya tablet peltelessin hem suyunu iç ılık olıl hem tanesini ye çok işe yarıyor

0 oy
tarafından

Kuru kayısıyı akşamdan zaytin yağına at sabah aç karnına ye bir kaç tane 

0 oy
(5 puan) tarafından

Az önce bir arkadaşta aynı sorunu yaşadığını yazmış. Pekmezde büyük şifa var canım. Ben doğum sonrası hemoroid oldum. Ne yaptıysam kabızlığa çare bulamadım. Emzirdiğim içinde ilaç kullanmak istemedim. Geceden suya incir koyup sabah içtim olmadı. Aç karınla gün kurusu yedim üstüne bol su içtim olmadı. Zeytin yağı içtim yine olmadı. Çareyi pekmezde buldum. Gece yatmadan önce bir yudum keçiboynuzu pekmezi içiyorum. Sabahta aç karınla ılık su. 2 saat sonra tuvalete koşuyorum. 

0 oy
(4,047 puan) tarafından

Bende bugün kabız olmuşum biraz zorlandım şimdi göbek deligimde bi hareketlilik hissediyorum ama ne olduğunu bilemedim 

İlgili sorular

7 cevap 104 göst.
12, Haziran, 2020 Cocalll (327 puan) tarafından soruldu
7 cevap 269 göst.
28, Haziran, 2019 Ucucbocegi (9 puan) tarafından soruldu
1 cevap 67 göst.
22, Ocak, 2019 Öykü naz (354 puan) tarafından soruldu
2 cevap 28 göst.

151,225 soru

3,787,808 cevap

11,246 kullanıcı

...