0 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde (123 puan) tarafından
Iyi akşamlar canlar size sorum 

Biz bez değişikliği yaptık 5 gündür bisey yoktu bugün belinde ve kalçasında hafif kızarıklık var alerji yapar gibi acaba bezden mi kesin olarak ben pişik yapar diye biliyordum ama pişik yok 

8 Cevaplar

0 oy
(2,603 puan) tarafından
Bez sıkıyodur 
(123 puan) tarafından
Yaaa ayy ne rahatladım çok korkuyorum bez değişikliğinden ise çünkü elimde çok çok fazla var ve çok para verdim
(2,603 puan) tarafından
Yok canım biraz daha gevşek bağla sıkıntı olmaz hem rahat eder
(123 puan) tarafından
Öyle yapacam inş sıkmaktandır çokta sıkma aslında ama bilemedim
(2,603 puan) tarafından
Olur canım bazen benim bebeğimde de oluyor çok nadir  biraz açık bırakıyorum Bepanthol sürüyorum geçiyor
-Reklam-
0 oy
(2,638 puan) tarafından
Sıktımı ki markalar arası beden değişikliği olabiliyo o yuzden
(123 puan) tarafından
Pek te sıkı yapmam aslında daha çok alerjiye benziyor cnm
(123 puan) tarafından
Sıkınca alerji gibi yaparmiki
0 oy
(4,573 puan) tarafından
Terledimi acaba
(30,436 puan) tarafından
Kız can bebeyide dene molfixden de guzelmi harika bayıldım buna geçtik artik
(4,573 puan) tarafından
Yok onuda sevmedim:)
(30,436 puan) tarafından
Hiç sizdirmito ve pisikte yapmadım bundan sonraki bezim canbebe:)
(4,573 puan) tarafından
:) iyi bakalm bize yaramadı o :) geçen sleppy aldım evy baby evde vardı hatta ama pişman oldm lastiklari hala sikiyor
(30,436 puan) tarafından
Sleepy bende sevmedim
0 oy
tarafından
Bez dar gelmiştir büyük ihtimalle 
(123 puan) tarafından
Umarım öyledir
0 oy
(16,292 puan) tarafından
Yapar canım ben büyük kizim in bezini degistirmistim ve resmen çocuğun beli karnı egzama oldu bezden öyle kötü yaraydı poposu göz göz yara oldu kanıyordu altını alırken o ağlardı ben ağlardım hemen geri eski bezine döndük ama o yarası bir süre yine devam etmişti zor iyileşti yavrum 
(123 puan) tarafından
Cnm şuan hiç pisiklik yok sadece alerji gibi belinde var ve 5 gündür kullanıyoruz yeni bugün oldu
(16,292 puan) tarafından
Pişik kreminden belinede sür canım belkide havalar sıcak ya tahriş olmuştur bedeni
(123 puan) tarafından
Öyle yaptım inş sabaha bisey kalmaz
(16,292 puan) tarafından
Kalmaz inşallah canım
0 oy
(123 puan) tarafından
Kafama çok takıldı hanımlar tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum postum yukarıya çıksın 
0 oy
(315 puan) tarafından
O bizde de oluyor. Sanırım sıcaktan oluyor. Ama güzel krem sürünce geçiyor. Benden olacağını sanmıyorum. 
(123 puan) tarafından
Ayy çok sağolun inş öyledir
0 oy
(2,038 puan) tarafından
Bez sıkmıştır onlar benim oğlumda da oluyor 4 numara kullanıyoruz 5 büyük gelir diye 5 e geçmedim daha tam kilosuna göre kullanıyorum ama orları lastiği biraz sıka biliyor bağladıktan sonra parmaklarını gezdir rahatlar öyle giydir üstünü
(123 puan) tarafından
Tm cnm çok sağol tam kilosuna gore olmak zorunda değil canım bizimde öyleydi ben 5 e geçtim bisey olmaz hem çokta bir farkı yok rahat etsin bebişlerimiz
(2,038 puan) tarafından
Aynen bu bezler bitsin babama bez bitti eşim geç çıkıyor kapanmadan sen alır mısın dedim 2 paket almış ya onları bitiririm yada bitirmen geliyor gelmekte olan arkadan 3cü bebeto gelyior ona kalır oda 5 e geçeriz olmazsa ☺️
(123 puan) tarafından
Aynn cnm hayırlısı olsun sağlıkla kucağına alırsın inş

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 96 göst.
6 gün önce Aile kategorisinde Ayselselay (451 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 167 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde PrensesAnnesi24 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
30 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cemree (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 52 göst.
30 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cemree (26 puan) tarafından soruldu

232,293 soru

6,260,210 cevap

22,600 kullanıcı

...