0 oy
432 göst.
Aile kategorisinde (94 puan) tarafından
Aklıma geldikçe kendimi tutamayip agliyorum, 17 aylik oglum var. Digerinin dogmasina 2 gun kaldi ki her an da dogurabilirim suyum gelebilir sancım gelebilir vs. Nişanım geldi zaten. Ama kimsenin umrunda degilim. Eşim saat 3 bucukta geldi işten, duşa girdi, yeni kiyafet almistim eşime arkadasinin dugunu var diye, utuledim giydi gitti. Sen de gel veya agrin var mi nasilsin bile demedi. Saat dokuzda gelirim deyip gitti. Az once gorumcemi aradim " annemler de gitmisler dugune erkenden " dediler. Insan goturmeyecekse bile alinmayayim diye sorar. En cok da eşime alindm. Ariyorum ne yapiyorsunuz cümbür cemaat gitmişsiniz cok sagolun bana da gelir misin diye sordugunuz icin dedim, eve gelince konusuruz dedi. Ya bosuna mi triplere girdim ben sizce? 

Gercekten cok alindim. Hic biriyle konusasim yok yanlis mi yapiyorum akıl verin

15 Cevaplar

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Canim görünüp gelcek demek ki kulagi da telde yoksa dugunde duymazdi  bile 
(94 puan) tarafından
Oyun oynuyormus tlfndan o yuzden gelince konusalim dedi eşim. Zaten dugun 17.00 21.00 arasi.
(7,791 puan) tarafından
Ha nr bileyim dugun 8 gini baslar 12 de biterdi ya öyle sandim
(94 puan) tarafından
Yok kiz. Pandemiden dolayi o kadar uzatmazlar zaten
-Reklam-
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Eşini ara sancım var de
(94 puan) tarafından
Sancın artınca gidelim hastaneye der. Gidince de yalanım ortaya cikabilir :(
(3,457 puan) tarafından
Yalancı sancı olabilr yani sonuçta
(94 puan) tarafından
Mantıklı aslinda ama gunduz sancim var gbi dedim, iyi saglik ocagina git dedi
0 oy
(13,610 puan) tarafından
Ben snn yerinde olsam 112 ararım sancim geldi diye acile giderim ama yannda başka çocuk da var o yüzden olmaz
(3,027 puan) tarafından
Bu şekilde sadece ambulansı meşgul eder. İlla bişey yapmak istiyorsa eşine sancım var desin getirtsin düğünden. Yaptıkları büyük saçmalık karnı burnunda kadın bırakılıp da düğüne gidilmez
tarafından
Sakın yapma böyle birşey doğumun müdehale etme herşey akışında olsun
(155 puan) tarafından
Sancısı olmadığı halde 112yi meşgul etmek ne kadar doğru hanımefendi. Lütfen böyle yanlış yönlendirmeler yapmayalım.
(94 puan) tarafından
Sakin olun canlarim. Ambulansı falan aramam zaten, konusamam ki derdimi analtamam yani :D
(155 puan) tarafından
Size lafım yok canım sadece ben yapılan yorumu doğru bulmadım :) biri ara dedi diye kimse aramaz zaten :)
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Canım virüs var zaten eşin onu düşünmüştür kesin. Suyun yada sancım baslasa eminim ki eşin hemen yanında olur. Hormonlar tavan normal ama bence olumlu düşün. Ne güzel bebeğiniz kucağına alıcaksın ona odaklan bence
(94 puan) tarafından
Cok alındım vallahi bildigin gbi degil.
(1,072 puan) tarafından
Canım senin yerine kendimi koyuyorum evet alınır insan. Aynısı ilk dogumumda bnaa da oldu gibi doğuma 1 hafta vardı. Eşimde annesiyle gitti bana geliyo musun gelecek misin.hic bişey demedi. Bende çok takmadım. Herşeyi dusunuceksem ooo bebeğini içerde sıkma bence. Kuzuciginla kafa dinle
(94 puan) tarafından
Dogru soyluyorsun ama 3 senelik evliyim, daha bir kez bile aileden oldugumu hissetmedim , baskalarina bakiyorum gelinlerini kizlarindan ayirmiyorlar. Cok ozeniyorum oyle kaynanalara
(1,072 puan) tarafından
Valla üstüne ağırlık varmasin. Benim kayınvalidem vefat etti bu sene. İyi kadındı hoş kadındı herkes çok severdi. Ama biz hekimlerine çok sıcak kanlı değildi. Dışardan herkes çok şanslısınız şeker gibi kadın derdi. Bizde evet deyip gecerdik. Çok nadirdir öyle kaynana
0 oy
(699 puan) tarafından
Valla doğuma 1 ay var benim s.alakta abisi gile işi bahane edip 3 günlük tatile gitti. 23 aylık kızım var yanımda. Bende gezdim arkadaşlarma gittim ama çok çok üzüldüm 3 gün oldu geleli pazartesi geldi ama hala konuşuyorm. Kendini affetmesni beklyrm. Sende konuşma trip yap son gün de gidilir mi. Yada bari birini bıraksaydi yanına

Allah bunlara akıl versin gercektn
(94 puan) tarafından
Amin amin.
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Ay ne boşunasi ya ne kadar düşüncesiz bı eşin var. 
(94 puan) tarafından
Galiba doguma az kalmanin da etkisi var. Cok bunaldim. Amacim dugune falan gitmek degil zaten kalabalikta suyum gelirse diye korkarim ama insan bi nasilsin iyi misin sancin suyun var mi der
0 oy
(568 puan) tarafından
Seninki bişey mi ben tuvalete oturamiorm köyde tuvalet dışarda die dört gün eşim köyde kaldı üzüntüden suyum geldi hastalandım bir hafta sonra da 29 haftada suyum bitti doğurdum 
(94 puan) tarafından
Hadi ya. Cok gecmis olsun. Bebegin nasil?
(568 puan) tarafından
Zor geçti ama iyiyiz şükür
0 oy
tarafından
Eşin ayıp etmiş ama sorsan emin ol seni düşünmüştür bu haliyle yorulmasın vs. Belkide gerçekten düşünmüştür genelde düşünceli biriyse bunu sen Daha iyi bilirsin

Kafana takma boşver çantan hazırsa bak bakalım eksik gedik varmı

Takma kafana erkeklerin her zaman bir kaç tahtası fazla çakılmıştır
(94 puan) tarafından
Galiba takilmamak en dogrusu. Tesekkur ederim
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Günün yakınmış benim nişanım geldiği akşam doğuma gittim her an her şey olabilir canım eşin kesinlikle düşüncesiz. Sağlıkla al kucağına inşallah

(94 puan) tarafından
Amin insallah bir an once alirim kucagima. 2. Gebeligim oldugu icin her an her sey olabilirmis
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Canım neden böyle negatif düşünüyorsunuz hep. Esin düşüncesizlik edip gitmiş ama doğumuna sayılı günler kalmış zaten gitmen doğru değil. Dışlanmış gibi hissetme kendini. Böyle bir durum da ben olsam alınmazdim şahsen. Ayrıca kimseye uyup da yalan söyleme eşine sancim var vs diye. Yalan olduğunu anlarsa kızabilir.
(94 puan) tarafından
Yok amacim dugune gitmek degil zaten gitsem oglumu durduramam, kalabaliga da girmek istemiyorum ya birden suyum gelirse rezil olurum diye ama bi nasilsin diyenim yok canim ona sıkılıyor
(7,118 puan) tarafından
Bu konu da haklısın esin düşüncesizlik etmiş ama sikma canını.
0 oy
(285 puan) tarafından
Boşuna bence canım çünkü hamilesin son zamanların evde olman en iyisi ayrıca kalabalığa girmemek en güzeli  malum  17 aylık bebeğinize riske atma bı düğün için ben gittim korona oldum hala sıkıntısını yaşıyorum canım yani gitmedigin iyi olmuş ha bisy olursada eşini ararsın gelir telefonun var sonuçta duygusalsin biraz ilgi bekliyorum belliki ama bende hamileyim bizimde düğün var ta başta dedim ben gitmem diye eşimde bende gitmem kapinan gorunurum yeter dedi ama gider biliyorum gitainde kuzeni sonuçta ama ben asla gitmem yani oyuzden kafanı yorma bak bebeğinin heyecanını düşün benim 2 ayım kaldı çok heyecanlanıyorum 
(94 puan) tarafından
Ben galiba fazla bunaldim o zaman. Zaten benim de gitmek degil amacim. 2 gundur kanlı akintim var nişan mi degil mi belli degil, ara dira gelen agrilarim var ama buna ragmen esim de dahil kimse iyi misin degil misin demiyor.
0 oy
(155 puan) tarafından

Bak ne güzel canım 2 gün sonra yavruna kavuşacakmışsın onu düşün :) boşver hadi gitsinler uzat ayaklarını evde keyfine bak sen :) sana sormamak ile belki ayıp etmiş olabilirler ama olan olmuş artık üzme kendini bence :)

(94 puan) tarafından
Siz de olmasaniz moral verecek kimse yok. Tanimasak da birbirimizi hepiniz iyi ki varsiniz
(155 puan) tarafından
:) birbirimize her zaman destek olmamız lazım :)
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Ayy sıkma tatlı canını yaaa. Gelmeyeceğini düşündüğü için sorma gereği duymamıştır. Doldurma kendini. Gittiyse sen de evde keyif yap canın ne istiyorsa ye aç bı film keyfini çıkar. Doğumuna iki gün kalmış hiç tatsız şeylerle sıkma kendi canını da eşinin canını da. Ben olsam ben de alınmazdim 
(94 puan) tarafından
Sadece eşimin gitmesine degil ki benim kırgınlığim. Kayinlarımla toplanip gitmeleri asıl canımı sıkan. Zaten hic bir zaman hissetmedim aileden biri oldugumu. Simdiden sonra da zor artik
0 oy
tarafından
Doğuma iki gün kalacak benim kocam dugun düğün gezecek ele gidemezsin der oturturum ben çocuğu tek başıma yapmadım 
(94 puan) tarafından
Bn de diyorum ama cocuktan kurtuldugunu kâr biliyor. Oyle deyince de kavga cikiyor yok yere.
tarafından
Sen bu adama boşuna bebek vermişsin
(94 puan) tarafından
Nerelere vuram basimi?

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 495 göst.
30 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Zynpmrt (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 114 göst.
21 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy