0 oy
192 göst.
Aile kategorisinde (94 puan) tarafından
Eşi telefona gomulenler bilir evde muhabbet edilmez. 

Cozum aradiginiz ya da ise yarayan biseyler buldugunuz oldu mu? 

Mesela eşim Sabah işe gitmeden yatakta tlfn oynar, kahvaltiyi hazirlarim, basini tlfndan kaldirmadan elini yuzunu bile yikamadan gelir oturur sofraya, yerse yer yemezse oylanair tlfnda, saati gelince kalkar gider. 

Aksam işten gelir uzerini degistirir elinde yine tlfn sıfır muhabbet. Yemegi hazirlarim sofrayi kurarim sofrada bi elinde tlfn bi elinde kaşık, yine sifır muhabbet, yatağa girer elinde hâla tlfn. Anlatirken bile sıkıldım halimi siz düşünün. Sizde de ayni mi?

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Vallah kocam telefona dini nikahı kıydı bile hayatta boş ol demez alıştım artık yanlız başıma oturmaya 
(5,721 puan) tarafından
Ayyy kahkalara boğuldum+
tarafından
Vallah öyle ya 7/24 pubg
(5,721 puan) tarafından
Çok kötü yaa çalışmıyor mu istede mi öyle
(94 puan) tarafından
Insan bunalima giriyor degil mi? Bilirim o duyguyu
tarafından
Onu bilmiyorum ama evde hep öyle bnde saldım gitti
-Reklam-
0 oy
tarafından
O isi yaparkende varmi telefon elinde sen anlatirken bunaldim eski gunlerim geldi aklima benimkide oyleydi bi ara ya sinir bozucu
(94 puan) tarafından
Yaparken yok zaten kisa surdugu icin eline alma geregi duymuyor o anda :D
tarafından
Ahahha kisa sürdüğü icinmi Allah canini almasin kahkaha attim :)
(94 puan) tarafından
E ama oyle.  Ha tuvalete gitmis 2 dk oyalanmis, ha iliskiye girmis 2 dk oyalanmis bi fark yok
(1,013 puan) tarafından
Yaaa çok güldüm. Bence o anda da siz alın elinize telefonu belki bu şekilde anlatabilirsiniz rahatsizliginizi
0 oy
(3,720 puan) tarafından
Kız nasıl dayanıyosun benim ki azcık alsa eline boğazına yapışasım geliyor
(94 puan) tarafından
Benim de bogazina yapisasim geliyor. Cok defa kavga ettik sırf bu yuzden.hâla dusunuyorum 2 tane cocugu hangi ara yapmisiz diye
0 oy
tarafından
Ah canım Kocam benim ya bir tane apple 5 var onunda cami kırık yeni alalım diyor iyi böyle diyor evdede çok nadir oynar ben daha çok heryere girer çıkarım iş harici gurupları bakar o kadar.. ne şanslı bir.kadinim ben ya anam kadir gecesimi doğurdu dicem de yine bayram sabahı doğurmuş ondan herelde :)))
(94 puan) tarafından
Linc yemek ister misin beybisi :D hava atmaya mi geldin
tarafından
Yok ne havası oyle olduğunu söylüyorum durdum.durdum turnayı gözünden vurdum :))
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Aynı benim m.al ec otel gibi ye iç yat git Bi gün parçalıycam ama 
(94 puan) tarafından
Ayni ayni. Bnim adam da ayni. Ben iki dk cocuktan bosluk bulup da elime alsam laf eder bana diyon kendin aliyon diye
0 oy
(10,426 puan) tarafından
Kız telefon bağımlısı keşke diyorum bi nikahta ona kiysaydin sinirimi bozuyor artık bu telefon 
(94 puan) tarafından
Benim de ama birakmiyor iste. Ha de ha de. Kendin soyle kendin dinle hep
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bizde o kurali kendi koydu eğer yan yana oturuyorsak oturduğumuz odaya telefonları getirmeyiz başka odada da en fazla yarım saat durur ya ben giderim onun yanına yada o gelir telefon da eğer yanimizdaysa sadece müzik açılır arada da öyle hoşumuza gidiyor diye yemek videosu falan izleriz 
(94 puan) tarafından
Vallahi siz iyisiniz o zaman. Ben de oyle yapalim diyorum. Tamam diyor yarim saat sonra yatakta tlfn oynamaya basliyor
0 oy
(894 puan) tarafından
O halde iken ben de telime bakıom :D diğer türlü dır dırı bitmez teli elime alsam neye bakıyon neler okuyon ne varmış ne yokmuş bunaltır
(94 puan) tarafından
Sizde cocuk yok galiba. Ya da buyuk baya.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 153 göst.
2 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 199 göst.
0 oy
6 cevap 315 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,303 puan) tarafından soruldu
+4 oy
15 cevap 558 göst.
16 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu

377,975 soru

11,313,390 cevap

34,748 kullanıcı

...