0 oy
215 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Selamun aleyküm oncelikle

Ben burun ameliyati olacam icinde geniz eti var ve egri bi cok kemiğim var burnum cok güzel masallah diyim belli etkiyor ama cok seviyorum nefes alamiyorum her neyse ben burnumun bozulmasini istemiyorum sizce bozulur mu doktor kemikleride alacam dedi ama korkuyorum burnum patates gibi olur diye bide dua edin sag salim kurtulaym korkuyorum cuma gunu olacam yarin anestezi doktorna gdecem tahlilerimi yapacam

13 Cevaplar

0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allahım yardımcın olsn canım  Hayrli geçer ins ameliyatın

Sen hamile değil miydin canim
tarafından
Sagol canm allah razi olsun
Yok degilim bebegim 13.5 aylik
(3,532 puan) tarafından
Ben bide kızın olcak biliyodum  yanlış  biliyomusum.  Çok  geçmiş olsn canım rabbim şifa versin canım ins
tarafından
Amin canm tskr ederm
-Reklam-
0 oy
(12,509 puan) tarafından
Aleykümselam canım

Süper, sağlıklı bir ameliyat olur inşallah☺️❤️
tarafından
Ayy canm benm insallah ALLAH razi olsun
(12,509 puan) tarafından
Senden de Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canim Rabbim şifa versin ama burun ameliyatı çok zor yamulmaz ama sadece kemik alacaksa
tarafından
Kemik alacak bide icindeki geniz etini alacak o beni cok zorliyor
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun inşallah kolay atlatırsın canım 
tarafından
Allah razi olsun insallah canm :)
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ben oldum kemik eğriliği de vardı bende.allahim dedim birdaha tövbe.dort yıl olcak benim
tarafından
Cok mu kotu canm burnun bozuldumu peki benm ette var ben kemik icin degil et icin olacam
(9,247 puan) tarafından
O içerde burun niye bozulsun. İçeri müdahale edecekler. Valla belki bende öyle olmuştur sargı falan kullanmadım ama acıdı çok acıdı. Burun zaten çok acıyan bir organmis
0 oy
(11,088 puan) tarafından
Aleyküm selam geçmiş olsun. Allah şifa versin en hayırlı şekilde atlatırsın inşallah 
tarafından
Amin canm allah eazi olsun
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ay ins iyi gever bnde istiyorum ya bi an once ama ameliyat fobim var malesef buyuk bir ameliyay gecirdim korkusu kaldi ama artik cok zor nefes almaya basladim
tarafından
Valla seni en iyi ben anlıyorum ben bi ilac kullanmaktan bile korkuyorum olecem doye benmde fobim var ama artik kacacak yer yok kötüyüm hamdolsjn allah daha kötü etmesin
0 oy
tarafından
Geniz eti ameliyati cok zor degil canim ama kemiginide alcaksa biraz sorun yasarsin agri aci olarak 
tarafından
Ayy beni ne bekliyor bende bilmiyorum
tarafından
Biraz agri biraz aci sonrasinda mutluluk saglikla cik canim ameliyattan Allah sifa versin
0 oy
(1,092 puan) tarafından
İnşallah bozmazlar şekli sen önceden söyle yoksa oynarlar. Burun ameliyatı biraz zor Allah yardımcın olsun 
tarafından
Allah razi olsun canm doktorla hic konuşamadım bile birden ameliyat deyince cok korktm
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Annen felan varsa baksın Cnm zor oluyor şekli bozulmaz tahminimce. Ama göz altlarına kdr morarma oluyor ağrılı bı surec hayırlısıyla atlatrsn ins
tarafından
Aminnn canm insallah ya annem yanmda cok sukur
0 oy
(12,481 puan) tarafından

Keşke benim burnumda da öyle bişiler çıksa da azcık küçültsem bide biraz ***** onu düzeltsem isteklerim bu kadar :D

tarafından
Hahaha isteklerin cok senin bacim
0 oy
(431 puan) tarafından

Ben de oldum eğrilik vardı, kırıldı.hic korkmayın iki hafta sadece morluklar falan zorluyor,bir de nefes alammak ama o tamponları çıkardığı zaman doktor dünya varmış diyorsun, Rabbim yardımcın olsun inşallah,daha güzel hokka burnunuz olur <3:angel:

tarafından
Canm insallah sag salim etten kurtulaym da bana bsey olmasin baska bsey istemiyorum sagol mtive oldum bu yorumdan sonra valla
(431 puan) tarafından
Rica ederim canım.hic bir şey olmaz Allah'ın izniyle

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 135 göst.
6 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oti annesi (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
0 oy
3 cevap 93 göst.
12 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 171 göst.
13 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysenur5561 (162 puan) tarafından soruldu

377,822 soru

11,308,820 cevap

34,741 kullanıcı

...