0 oy
807 göst.
Diğer kategorisinde (1,326 puan) tarafından

Kızlar ben size daha önceden bahsetmiştim postlarda eşimle ilk zamanlar çok iyiydik mutluyduk biranda değişti demiştim hocaya felan gitmiştim ben hoca büyü yapılmış etkisi var demişti ondan sonra bozdu 1 aya kadar eski haline gelcek dedi ve eşim 2 3 gündür eski haline döndü o kadar iyi ki sanki bambaşka biri oldu ilk zamanlardaki haline döndü sadece kafam karıstı acaba gerçekten hocanın dediklerimi doğruydu acaba içindeki pişmanlık duygusundan mı birden değişti anlamadım ben aile terapisine götüremedim aylarca ve bugun gidelim dedi itiraz etmedi o kadar kafam karıstı ki :ermm: sizce hocanın dediği gibi yoksa pişmanlıktan mı (bu arada gecen postlarda büyüye inanmayan ve linçleyen insanlar vardı herkesin kendi görüşü olabilir saygı duyabilirsiniz linçlemeyin lütfen :)

20 Cevaplar

+1 oy
(120,799 puan) tarafından
onu yapan cennet yuzu gormesin
-Reklam-
0 oy
(636 puan) tarafından
Bence pişmanlıktan değil kesinlikle büyüden dolayıdır. Büyününde etkisi geçince kötü olmuştur öyle davrandığı için. Ne güzel ki eski haline geri dönmüş. Rabbim korusun böyle kötülüklerden, büyülerden inşallah 
(1,326 puan) tarafından
Benm de aklıma o geliyor yani bu adam bunca ay pişman olmadı hoca dedikten sonra 1 haftada adam düzeldi eski haline döndü bilemedim :)
0 oy
(4,682 puan) tarafından
Onu bunu bilmem de koşarak aile terapistine gidin bence. Hazır ikna olmuşken.
(1,326 puan) tarafından
Gidicem kesinlikle çünkü evliliğimiz gerçekten yıprandı hazır ikna olmuşken destek almak istiyorum
0 oy
tarafından
Buyu varya buyu Allah onu yapanlarin belasini versin kendilerine dondursun insallah sevindim senin adina insallah hep boyle devam eder dahada iyi olur araniz canim
(1,326 puan) tarafından
Zaten kaynanam yapmış canım verecek de birgün belasını :) teşekkür ederim kuzum gerçekten böyle olunca bende o kadar sevindim ki çok
tarafından
Amin aartilandn kız++++
0 oy
tarafından
Büyü artık ahir zamanda o kadar artmış ki herkese yapılıyo ve ben korkuyorum Allah hepimizi korusun 
(1,326 puan) tarafından
Amin canım geercekten öyle hemen herkes büyüye hocaya kosuyor
0 oy
(7,971 puan) tarafından
Büyü bozuldugu icindir cnm

Hoca senden ücret istedimi peki cnm öylelrine inanmayin diyolar ya hani
(1,326 puan) tarafından
Evet istedi ama dedi ki gönlünden ne koprsa dedi 50 TL mi ne verdm sonra duvarda yağ izi varms meğersem oymus onu peçeteye sil getr dedi getrdm sonra yaktı bişeyler yaptı bozuldu dedi
(13,316 puan) tarafından
Domuz yağıdır o
(1,326 puan) tarafından
Evet canım oymus zaten ben hep silerdim duvarı gecmezdi lamba düğmesinin yanındaydı bende herhalde elimz yağlıydı felan dokunduk geçmiyor diye ama durum farklıyms tabi
0 oy
tarafından
Buyuye de sihire de inanıyorum. Peygamber efendimizi bile yatağa düşüren sihir (sav) ufacık bizlere neler yapmaz. Hocanın dediği doğru olabilir etkisi kalkıyor olabilir. Ve bir an önce kabul etmişken terapiste gidin. Hatalarını iyice anlasın iyice pişman olsun inşallah
(1,326 puan) tarafından
İnşallah canm tabiki gidicem evliliğimizi o kadar yıprandı ki toparlanması lazım hazır kabul etmşken
tarafından
Ay hadi hayırlısı ☺️❤️❤️
0 oy
tarafından
Büyüye inanırım insanı öldürür bile Rabbim mutluluğunuzu daim etsin inşallah 
(1,326 puan) tarafından
İnşallah canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Sen hocana uy al ben lincliyorum urafe seyler
0 oy
(355 puan) tarafından
Büyü yapmak da nedir ya nasıl anladınız büyü olduğunu inşallah hep mutlu olursunuz
(1,326 puan) tarafından
Canım ilk evlendiğimde eşim çok iyi biriydi saygılı felan birden adam değişti aniden cok kavgalar atlattık şiddet felan oldu annemn evine geldm sonra buradakiler hocaya git dediler arkadasları bile tanıyamuyordu onu gittim ki büyü yapılms dedi
(355 puan) tarafından
Abooo kiz Allah korusun bnde eşimle alakasız şeylerden tartışırız
(1,326 puan) tarafından
Bol bol oku canım nazar felan olablyr benm annemde babamla sürekli böyle olurdu evde hemen kuran açardı düzelir Di ortam
(355 puan) tarafından
Okuyorum canım ama hayirlisi
0 oy
(5,342 puan) tarafından
Bence senin duanın kabul olduğu ana gelmişsinidr ben para alan hiç bir hocaya itimat etmem luzım daim olsun  mutlaka destek alın 
(1,326 puan) tarafından
Amin inşallah canım destek alıcam çünkü çok yıprandı evliliğimiz
(5,342 puan) tarafından
Bu yolla daha güzel adımlar atmanıx temennisiyle  cnm
(1,326 puan) tarafından
Tesekur ederim canım Allah razı olsun :)
(5,342 puan) tarafından
Senden de❤❤❤
0 oy
(9,653 puan) tarafından
Pişmanlık büyü ikisininde etkisi vardır mutlaka.. Rabbim mutluluğunu daum etsin insallah
(1,326 puan) tarafından
Amin cnm Allah razı olsun
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canm kurtulmuş sun hangi hoca nerde benim arkadaşım eşiyle i kadar mutluyduki son iki senedir neler yaşadı kocasına yapılmış o kadar hoca gezdi kimse çözemedi okuya okuya tabi biraz toparlandı ama yinede var etkisi 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Ben büyü ne demek kendim yaşadım. Kendimi camlardan atasım gelirdi. O kadar mutsuz ve umutsuzdum ki. Babamla bir araya gelemezdim evimden nefret ederdim ezan sesi kuran sesi dualar beni çok huzursuz ederdi kaçasım gelirdi. Daha neler neler. Allatan karşıma bir hoca çıktıda uzun uğraşlar sonucu kendime gelebildim. Bekardım o zamanlar kısmetimi bağlamışlar. Mutlu olabileceğim herşey in yolunu kesmişler. Kimin yaptığınıda biliyorum. Rabbim dedim eline ayağına dolaşırsın her zaman böyle dua ettim. Dolaştırmışta.. 
0 oy
tarafından
Bu kadın bir daha büyü yaptirsa yine aynı olacak bizde çok çekiyoruz büyüden babaannem bir ölmek bilmiyor şimdi alışmış kendi büyü yapmaya bozdursanda hemen yeniliyor , tekrar tutuyor Allah yardımcınız olsun o kaynana ölmeden rahat bulamazsiniz 
(818 puan) tarafından
Ay Allahim ne insanlar korkuyorum okurken ben bekarken bizim köydeki eve de yapmislardi annem bulmuştu odanin girisinde kapinin üst tarafinda bindelikte kücuk kemikler falan bulmuştu buyuk ihtalle kedi köpek kemiğiydi kucuktum o zaman sonra ne yaptilar bilmiyorum
tarafından
Bu dünya imtihan dünyası demekki Allak günahlarımızı kefaret olsun diye bize bu şekilde imtihan etmeyi uygun görmüş diyoruz bazen ne kadar çabalarsan çabala kaderinden öteye gidemiyorsun o yüzden dünyaya çok meyledipte neden demiyoruz takdiri ilahi böyleymiş Allah daha beterinden korusun hepimizi inşallah
(818 puan) tarafından
Amin inşallah cnm
0 oy
(373 puan) tarafından
İnşallah hep mutlu olursun canım sevindim adına Allah bu kadını da ıslah etsin inşallah bir daha böyle bir şey yaşanmaz  
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Büyü diye bişey var dinimizde ama lanetlenmiş yapanda yaptiranda .. çünkü kötüye kullanılmış ve Allah lanetlemis.. hocaya inanman seni şirke sokar canm sakın imanini kaybetme bnun için .. 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Büyü diye bir gerçek var kim inkar edebilir ki bunu 
0 oy
(568 puan) tarafından
Benim esimede yapılmış hatta bize tencere de yoğurt ve örgü şişi olarak gelmiş ama eşim gitmio nenyaptigimi yedi ne yatağıma girdi bebeğim doğdu istemedi beni şimdide bosanalim dedi ama ikna edemedik gitmeye dünyamı kararttilar 5 sene konuştuğum adam bana düşman gibi ben inanıyorum
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Valla ben büyüye inanırim oyle birden döndüğüne gore varmış demek ki bisiy allah yapanları bildiği gibi yapsın oyle insanlardan uzak dur canim 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 109 göst.
20 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Citipiti (3,654 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 168 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 552 göst.
14 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Elfisya (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 119 göst.
12 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (7,121 puan) tarafından soruldu

397,302 soru

11,883,090 cevap

36,003 kullanıcı