+4 oy
742 göst.
Aile kategorisinde (932 puan) tarafından
Ya kadinin dusmani herzaman kadin buna cani gonulden inanirim az once kadin hamile sayfasina yazmis bi kadinin yorumuna. Birinle dini nikahli ewliydim hamileyim beni birakti bosanma surecinde olan karisina dondu diye oh sana mustahak diyemedim abi kadinlardada war ya adam bilion bosanmamis hala ewli ne isin war o adamla senin bosanir tamam bide dio bana iftira atti karisinla s... oldu gitti e iyi olmus sana kullanildiginla kaldin iste karnindaki beebege yazk oh bu bazi kadinlar herseyi hak ediyor. Ewli erkeklerden ne anlarlar bilmiyorum allaha buyuk konusmayim askindan olsem ewli adamla isim olmaz ya cok yazik

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Büyük lokma ye büyük konuşma bence herkesin bu dünyada herşey başına gelebilir Allah ıslah etsin diyelim elden bişey gelmez 

(932 puan) tarafından
Iste dedim ya allaha buyuk konusmayim die rabbim oyle bisey yasatcaksa canimi alsin daha serefli walla
tarafından
Öyle öyle ne desek boş işde
(932 puan) tarafından
Allah kimseyi dogru yoldan sasirtmasin walla cnm kocalarimizada akil fikir werip oyle insanlarsan uzak eylesin eskiden erkekler kizlara kosardi simdi kadinlar erkeklerin pesinden kosuo
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kadere inancım sonsuz ama insan kendi tercihlerinin sonucunu yaşar Rabbim akıl vermiş fikir vermiş hangisi doğru karar vermek bizim elimizde ama iyi bişey olduğu zaman akıllı davrandım yanlış birşey olduğu zaman kaderimde bu varmış bize kolay geliyor 
(932 puan) tarafından
Aynen oyle cnm ama sonuclari cidden cok agir oluyor her iki tarafada
0 oy
tarafından
Bende büyük konuşmak istemiyorum ama neyseeee Allah akıl fikir versin inşallah
(932 puan) tarafından
Kiz bide adam tmm suclu olabilir ama karisina bile laf etmis senden once karisi wardi adamin yani ewli barkli adam artik onlarin yalani bile belli karimla kardes gibiyiz ozel hayatmz yok bosancaz hep ayni yalan dolan we ewli oldunu bile bile hala kadinlar inanio ya
tarafından
Doğru dedin ben anlamıyorum ya ben çok pimpirikliydm eşimle konuşurken herşeyinden haberim vardı evliyiz hala öyle hamdolsun da bilmiyorum ya bence bazı kadınlar ap.tala yatmayı seviyor
(932 puan) tarafından
Kac yuwa yikiliyor ama cok yazik bekar erkek cok git baskasiyla ol kiz inanirmisin esimle sewgili iken ewine gttm tek yasiodu bi suphe dustu icime ewi tertemiz heleki bekar ewine gore allahm dedim yoksa bu ewlide bana mi soylemio bni kandrio nptim nettim kimlige baktim da oyle icim rahat etti simdi kizlar kosa kosa gidio bazilari
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Allah kimseyi şaşırtmasın. Nikahlı kadına zor. Empati bile kuramıyorum. 
(932 puan) tarafından
Zor tabi aslinda oteki kadinada zor nikahli kadin gine bazen affediyor coluk cocuk war diye ama oteki kadinda kullaniliyor bide cocuk yapmissa o daha btr cekiyor
(1,272 puan) tarafından
Valla bacım akıllı olsunlar azcık ya. Ne bekliyorlar? Nasıl güveniyorlar? Yuva üzerine yuva kurulurmu? Ben hiç üzülmem diğer kadına.
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ya hadi konustun evli adamla bi seyler oldu ne diye çocuk yaptin be kadin?
(932 puan) tarafından
Oyle elde edebilcegini saniyorlar bnce ama dusunce sifir bu adamin aaten karisindan cocugu war kalsa onda akilli kalirdi
0 oy
(1,520 puan) tarafından
Yuva yikanin yuvası olmaz iste ne deyim zevk mi aliyorlar evli erkeklerden , kendilerine de hic acimam, o haberler de gördüğümüz çöpe bıraktıkları bebeklere acirim onlarin sucu günahı ney ki Allah ıslah etsin boyleleri 
(932 puan) tarafından
Erkekler ewdekini cok cok nadr birakio oyle bisey duyuldugunda hatta aldattigi kadn icin bi anlik hatydi oydu buydu ws ws dio ama o kadnda ona doncek die kendini kandrio bnde hic acimam daym oyle biriyle konusmustu pislik kadin yengemi ariyodu ya cekil aradan die araya giren kendi
0 oy
tarafından
Bekar insan kalmadı artık erkeek nüfusu azaldı herhalde evlilere daha çok kadın düşüyor .. bekarlar miy miy miy yapıyor evliler daha özgüvenli geliyordur onların guvenecekleri karıları var nede olsa kaybetmem biri gitse biri duruyor diyorlardir bekarlar inceleye inceleye bekar kalıp gidiyorlar
(932 puan) tarafından
Kadin nasil kabul ediyor ama cnm ya bn cok kiskancim esimi golgesinden bile kiskanirim ki allah korusun hayatinda karisi olcak diyelim onun koynundan cikcak we bnm yanima gelcek kabul edilcek bisey deilki
tarafından
Millettin nefsi ***** ekonomik özgürlükte olmayınca iki tatlı dile kaniyorlar birde evli adamlar çok yapısak oluyor .. diğerini elde edene kadar biktiriyorlar gözleri karisini bile görmüyor birde bu adamların dili çok işlek oluyor .. bir tanıdığım da var çok kıskançti sosyal medya bile kullandirmaz kocasına ama kocası karı kız diye delirir yani içinde olunca adamı odaya kilitle anahtar deliğinden kaçar yine yapar kimsede Allah korkusu yok inançta yok artık
(932 puan) tarafından
Oyle kndi esim dail hic  bi erkege inanmam rabbim nefislerine uydrmasin
0 oy
tarafından
Tatlı geliyo bir başkasının kurulu düzenini bozmak
(932 puan) tarafından
Allah islah etsin walla ne diyim ki
0 oy
tarafından

Sonuçta o adamla dini nikahlı olsa bile Allah katında evli sayılıyor ama Ondan önce bir karısı varmış adamın, resmi nikahlı, dini nikahlı evi düzeni olan bir kadın. Bu kadın sonradan o adamla tanışarak adamı karısının elinden almaya çalışmış ama ortada kalan kendisi olmuş Hiç şaşmaz böyle durumlar zaten :) gayrimeşru sayılıyor resmi evlilik olmadan doğan çocuklar kadın kendine bir iyilik yapsın bıraksın o adamı

(932 puan) tarafından
Adam birakmis karisina donmus bu kadinada karninsaki cocugada iftira atmis hatta postta oyle yazmis
tarafından
Adamın kalitesi en başta belliymiş anam
(932 puan) tarafından
Allah isla etsin walla bebeklere uzuldum
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Boşuna demiyorlar kadının düşmanı da dostu da yine kadındır Allah bizleri iyilerle karşılaştırsn 
(932 puan) tarafından
Aminn cnm cok amin
0 oy
(119,001 puan) tarafından
cok guzel yazmissin +++++
(932 puan) tarafından
Ama kuzum cidden oyle walla bi ara tiktok yukledim kadinlar ewli adamlari yazio denk geldim napim sewiom falan karisan kalkio bana gelio falan nasil midem bulandi sildim hemen daha da kullanmiyorm normalmis gibi algi yarayiyorlar toplum iyce bozuldu
0 oy
tarafından
Aldatıp baska ladına giden erkekler genellijle pisman oluyor zaten. Bazıları geri döner bazılarıda dönmek ister ama aldattikları kadınlar onlari kabul etmez.  Bunun karısı kabul etmis demekki.
(932 puan) tarafından
Etmis etmis adamda bunu birakmis karisina gtmis bu dostunada belki karnindaki p... bnm deil yazmis sen kimle brliktesin bilemem bnden baska yazmis iftira atti dio bastan dusunseydin dicektm de icim el wermedi
0 oy
(568 puan) tarafından
Bı erkek de karakter olsa ona emek veren kadını aldatmaz
(932 puan) tarafından
Bazilarinda olmuo isye bacim gitmez die dusunuo ewdekileri yedek bu zaten cepte dio :(
0 oy
(10,740 puan) tarafından
Kolay kolay hiç bir adam evdeki i bosayıp kendisine nikah kıyma dan yatan kalkanı almaz ögrenemediler bunu. Yazık olan bebege oldu
(932 puan) tarafından
Aynen oyle olmus bide kariisna adama sowuodu e basta bilion ewli oĺdunu nie bulastn
(10,740 puan) tarafından
Aynen oyle
.
0 oy
tarafından
Yaptığı cahillik evet ama hayatın kim ne yaşayacağını bilemeyiz ki..
(932 puan) tarafından
Kadere inanirim ama bu kader deil insan elinde her yalnisi yap yap allah yasatti demekte cok dogru deil bnce cnm dogruyu yalnisi biz seciyorz rabbim yalnisa git demioki
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Allah şaşırtmasın inşallah 
(932 puan) tarafından
Aminnn cnm
0 oy
tarafından
Kimseye güven olmuyo artık. Alllah affetsin oyle insanlar i
(932 puan) tarafından
Zinayla gideni affedermi bilemeyiz rabbim ama ins dogru yola sokar
tarafından
İnşallah cnm
0 oy
(136 puan) tarafından
yeni moda evli adamlarla takılmak :D cevremde cok var evli adamda kadında aldatıyor malesef 
(932 puan) tarafından
Artik kadinlarsa aldatiyor zaten heleki kadnlar suan erkeklerden daha bozulmus durumsa allah sonumuzu hayr etsin
0 oy
(3,552 puan) tarafından
İlk düşüneceği şey şu olmalı. Bu adam karısından çocuk yapmış ve nikahlı karısı. Onunla boşanmadan benimle yatan Allah bilir bana ne yapmaz. Birde tutturmuşlar dini nikah. Hayır dini nikah olunca zinadan çıkıyorsa iş daha büyük günah kul hakkına giriyor. Baskasının kocası o. O kadının da çocuklarının da kul hakkına giriyor. Ve Allah tövbe ile zinayı bağışlyır ama kul hakkına gelince hak sahibine bırakıyor işi. 
(932 puan) tarafından
Bn boyle bir durumda asla hakkimi helal etmezdim cok aci cidden ya heranlamda

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 222 göst.
13 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 193 göst.
31 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (560 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 541 göst.
9 Haziran 2019 Diğer kategorisinde 2 paşa annesi ♡♡ (458 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 575 göst.

377,302 soru

11,291,245 cevap

34,706 kullanıcı

...