0 oy
271 göst.
Diğer kategorisinde (238 puan) tarafından
Kızlar 33+3 hamileyim. Hamilelikten midir bilmiyorum ama sıcaktan ölcem. Uyumayı bırakın resmen yatamıyorum bile. Kendimi balkona attım ama bana mısın demiyor yok esmiyor, imdattt.. 

14 Cevaplar

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Hamilelikten canım. Allah kolaylık versin.
(238 puan) tarafından
Amin canım ama böyle nasıl bitecek bu bilmiyorum
(7,118 puan) tarafından
Ben de 40 im çıkana kadar terleme oluyordu. Şu gibi oluyordum vallahi. Geçiyor ama zamanla.
(238 puan) tarafından
Tam da sıcağa denk geldim artık 40 ım mı çıkar canım mı çıkar bilemiiiciiim :)))
-Reklam-
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Malesef hamilelikten canım. 2012 yaz agustosumda bende senin gibiydim soğuk suyun altına girer. Saçlarımı bile kurutmadan balkona çıkardım. Ha otur hu otur. Sabah ezanı okunur yarım saat gecerdi az serinlik basar ben uyurdum. Kaynana ile birlikteydim bile çok zor olurdu. Su şişesini dondur ayaklarının altına koy. Birwz rahatlatır. Bu sene öyle Bi sıcak da yok. Gece buz gibi Ankara 
(238 puan) tarafından
İstanbul için aynı şeyi söyleyemeyeceğim canım yattığım yeri bilmiyorum gerçekten sabah desen sanki bi işim var gibi erkenden kalkıyorım zaten 5 olmadan uyku uyuyamıyorum bi de bizim ev bir güneş alıyor sorma yani resmen çöl sıcağı yani benim hissettiğim o eşim abartıyon diyor :D
(3,551 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum. Dediğim gibi buz koy ayak tabanlarına diyeceğim ama bebekte gaz yapabilir doğumdan sonra. Çok fazla bekletmemek şartıyla koy. Ilık duşa gir saçlarını soğuk fönle kurula. Valla bende vantilatör var. Sıcak olursa açıyorum püfür püfür. Uygun fiyatı sende alabilrisn o çok iyi oluyor
(238 puan) tarafından
Vantilatör bakıyoruz canım ama sessiz çalışan bişiy bulursam hemen alıcam
0 oy
tarafından
Offffd bende yaaaa sabah 6 da ayaktayım 
(238 puan) tarafından
Ben o saatlerde henüz uyuyamamış oluyorum genelde
0 oy
(5,268 puan) tarafından
Orası neresi ay bizim bura serin şu an
(238 puan) tarafından
Cam mam komple açık ama hiç serin değil İstanbul dan bildiriyorum :D orası neresi
(5,268 puan) tarafından
Burasıda Ankara Vala bildiğin soğuk bende uyuyamıyorum ama ben biontech aşısı oldum bugün kolum agrıyo ondan uyuyamıyorum
(12,915 puan) tarafından
Kız Ankara'nın neresindensin :) biontech olmasaydın keşke ya şuan biz çok hastayız
0 oy
tarafından
Klima şart bizde klima ile duruyoruz efil efil esiyor
(238 puan) tarafından
Ya şuan için klima zor ama bi vantilatör alıcaz inşallah
tarafından
Taksitle falan baymak alın onlar uygun oluyor vantilatorun işlevi olacağını sanmıyorum cam ağacının altına otursaniz daha çok serinlersiniz komşum 4000 TL ye aldı soba gibi ısıtıyor serimletmeside güzeldir biz Mitsubishi aldık baymak kadar randuman yok
(238 puan) tarafından
Yok kız maddi olarak değil ev değiştiricez bi kaç aya kendi evimize geçicez inşallah buraya boşuna uğraşmayalım diye
tarafından
Gule güle huzurla oturun inşallah geçici süreliğine iyi tabi vantilatör:-D
(238 puan) tarafından
Amin inşallah bi taşınalım kendime bile klima takıcam :D
0 oy
(492 puan) tarafından
Ah kuzum hamilelikten tabiki bende kilima karsisinda ayakta yani oturarak uyurdum yattigim an nefesim kesiliyordu az kalmis sabret bebişin saglikla gelsin insallah 
(238 puan) tarafından
Amin canım çok teşekkür ediyorum :)
0 oy
tarafından
Aynı durumdayız kız bunaltiyo resmen
tarafından
Vala ben agladm geçen ya
(238 puan) tarafından
Ben genelde kocama bileniyorum ben uyuyamıyoken uyuyor diye tekme falan atıyorum Uyanırsa ay pardon diyorum: D
tarafından
:))ben kıyamam kocama ya calisiyo o:))
(238 puan) tarafından
Benimki de çalışıyor ama sinir oluyorum işte bi anda :D sesi de çıkmıyor garibimin :D
tarafından
Anladm cnm bizimki felakat uyandimi trip atyo:)
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Aynı oluyordum ensemden aşağı dökülmüş gıbı oluyordum
(238 puan) tarafından
Bir de içim sıkılıyor fenalık basıyor eşime de dedim yasaklar kalksın her gece gezdircen beni dedim :D
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Ay ben geçen sene hamileyken antepteydim damda uyuduğumu bilirim Allah yardımcın olsun, 
(238 puan) tarafından
İstanbulda dam da bulamam ki :D gerçi balkon bile kesmiyor beni , amin canım sağolasın
0 oy
(222 puan) tarafından
Akşamları yatmadan duş alın ben öyle faydasını görüyorum 
(238 puan) tarafından
Almaz olur muyum ya günde 2 duşum var ama bana mısın demiyor
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Ben hamile degilm bende oyleyim vucuttaki kan fazlaligindan
(238 puan) tarafından
Ben de bi de gebelik şekeri çıktı
(1,737 puan) tarafından
Bendede cikti canm insulin kullandim yuksek tansiyonla gebelik zehirlenmesi sebebiyle dogurdum
(238 puan) tarafından
İnsülin kullanmıyorum çok şükür daha diyetle düzene soktum. Şimdi iyi mi çocuğun canım
(1,737 puan) tarafından
İyi sukur 3 aylik olacak bir kac gune
(238 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım
0 oy
(568 puan) tarafından
Bizim ev buz gibidir yazın ben yandım  ateş cikiodu sanki benden 40 im çıkınca rahatladım aama ter devam etti
(238 puan) tarafından
Bizim ev çok güneş alıyor bütün sıcağı topluyor gündüz güneşten sıcak gece topladığı ısıdan sıcak , sıcakta sıcak
(568 puan) tarafından
Keşke bizim evde sıcak olsa patik giyiyoz hala
(238 puan) tarafından
Herkes olmayanı arıyor işte bacım :D
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Allah yardım etsin canım zor gecicek bu günlerde Allah'ın izniyle.. sen yinede ceryanda kalcak.seyler yapma hastalanmaman lazım 
(238 puan) tarafından
Valla hastalanmaktan korkmasam fayansa yatıcam zaten, amin canım çok sağol
0 oy
tarafından
Hamileligimin son zamanlari subata denk gelmisti o zaman bile yaniyodm suan havalar da sicak seni dusunemiyorm Allah yardimcin olsun
(238 puan) tarafından
Kocama daha 2 gün önce bir daha hamile kalırsam kışa denk getirelim dedim :D
tarafından
Hahaha mantikli mayis gibi hamile kalmistim ben tavsiye ederim :D
(238 puan) tarafından
Bi dahakini öyle denetelim bakalım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 150 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,058 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 124 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 207 göst.
16 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Behis (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 472 göst.
2 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,941 soru

11,312,622 cevap

34,745 kullanıcı

...