0 oy
449 göst.
Diğer kategorisinde (1,661 puan) tarafından
Gece kaynpeder yemek yemiş bulaşıklar falan ortada kalmış bende ezandan bir saat falan kalkmışdım su falan almaya gördüm ama toplamadım yani halimde yokdu zaten sabah toplarım dedim ,,, sonra ezan vati kaynana kalkdı spyleniyordu ... Sabah kalkdım kızım kendini kirletmişdi onu yıkayacakdım hazırlık yapıyordum beni çağırdı arkasl dönükdü bende bir dakka şunu hazırlayayım geliyorum dedim sonra geldim ne söylüyordun dedim،,,böyle sinirli bir şekilde ben seni çağırdım sen gelmedinki dedi bende bunu hazırlıyordum o yüzden dedim ... Herhalde gece onları neden toplamadığımı söyluyecekdi biliyorum onu söylüyecekdi ... Her işime karışıyor ya odam dağınık oluyor mesela topla neden dağınık diyor evi ben toplarken kendileri pisletiyor ama 

16 Cevaplar

+1 oy
(118,978 puan) tarafından
uuff igrenc bisi birlik yasamak allah kurtarsin
-Reklam-
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Offf allah yardımcın olsun ayrılma durumu yokmu
(1,661 puan) tarafından
Eşim annesinin ağzına bakıyor
(1,428 puan) tarafından
Offf ömrün bitcek öyle de biz ayrıyız ama bizim ki de öyle
(1,661 puan) tarafından
Aynen artık bunları yaşadığım için eşimden bile nefret ediyorum
(1,428 puan) tarafından
Edersinnn canım nen de ediyorum
0 oy
tarafından
Gerçekten çok zor cnm Bn Bi kaç günlüğüne gidiyorum kaynanamın yanına sürekli herşeyi bnden bekler Bn toplarım onlr dağıtır 
(1,661 puan) tarafından
Yok kendide çalışıe evde ama bana hep gösteriş vermesinden bıkdım
0 oy
tarafından
Benim kayinpederim geceleri sürekli yer veya akşam birşeyler yiyelim topliyamadik kaynanam sabah erkenden kalkıp toplar hiç laf etmez normal gündede sabah sadece mutfak toplarım bütün çamaşır ev süpürme hepsini kendisi yapar 
(1,661 puan) tarafından
Yani ben bunları istemiyorum sadece bana karışmasın isderom  eminim sabah kaynpederle qıybetimi yapmışdır
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Ay öyle de hiç çekilmez ya Allah var kaynanam asla demez niye yapmadın gece yeseler bile bırakmaz biz gelinler toplayalım diyor sabah toplarız evin ayrı ama asla ve asla karismazlar Allah yardımcın olsun inşallah canım
(1,661 puan) tarafından
Saol kuzum
0 oy
(539 puan) tarafından
Bende geçici kalıyorum canım logusayim birde pisman oldum geldiğine herşeyim laf oluyor sabir versin allah hepimize 
(1,661 puan) tarafından
Amin kuzum
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Bu durum tam tersi olsaydı yine bu şekilde yazıp sitem edermiydiniz 
(5,311 puan) tarafından
Peki eşinle bu konuyu konuştuğunda szie nasıl bir açıklama yapıyor bunları saygı olarak mı görüyor ve onun için saygı susmak mı yada saygı  ve sevgi onun için ne ifade ediyor
(1,661 puan) tarafından
Yok kuzum bu konuşu konuşmadım eşimle zaten sessizliğim yüzünden tepene çıkdılar ama eşim isdediği gibi bağırır annesine yani pek saygılı sayılmaz
(5,311 puan) tarafından
Bence önce eşinizle bu konuyu konuşun oda kendisini sorgularsa sizke sağlıklı  iletşim kuracaktır
(1,661 puan) tarafından
Zamanı gelsim denemeye çalışıcam ama sanmam anlasın eski bir postumda annesi ile ilgili bie olay oldu oda dikkat etme boş ver falan dedi geçdi
(5,311 puan) tarafından
Bence ertelemeyin
0 oy
tarafından
Bende onlar la  yaşıyorum hiç takmiyorm valla sen de oyle yap. . Köle déyyiliz biz 
(1,661 puan) tarafından
Aynen öyle ama onlar zorundaymışız gibi düşünüyor
tarafından
Benim kâynana da oyle yapıyo du dersini verdim bi lâf edemiyor :) sabah kalkınca diyom dün gece müttfagı topladım kim dağıtmış falan kiziyom cvp vermiyo gariban
(1,661 puan) tarafından
Yani malesef bazen insanı bıktırıyorlae yaşlı insanlara saygısızlık yapmak asla isdemem ama nalesef bazen çocuk gibi ve ya bencilce davranlhorlar
tarafından
Hep kızım demeleri ni biliyorlar ama. . Bem saýgişzlik yapmam hak ettiği gibi konuşurum köle deyilm hizmet ci deyilm
0 oy
(1,929 puan) tarafından
4 sene yaşadım o eziyeti ben canım çok zor çok heleki bide görümce olunca of offf allah yardımcın olsun vallaa
(1,661 puan) tarafından
Görümce yok ama kaynpeder var
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ev ev üzerinde çok zor yaa Allah yardım etsin canım
(1,661 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Kocasının yemeğini kendini de toplayabilir boşver konuyu hiç uzatma evin gelini olabilirsin ama hizmetçi değil. Tabi ki işler ortak yapılır ama yapmadın diye de gereksizse eğer laf soylemesin
(1,661 puan) tarafından
Onlar sanıyorlar ki gelinim diye her işi yapmam lazım
(9,652 puan) tarafından
Inşallah kendinize ait bir eve geçersiniz.
(1,661 puan) tarafından
Pek umudum yok ama inşAllah
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Sne ondan daha baskın ol ne kadar korkuyor sun 

Bağır kız de neden yedin attın iz oraya ben mi attım!!!!!!
(1,661 puan) tarafından
Benimde yapım sakin
(1,897 puan) tarafından
Ozaman katlan böyle yapacak bişey yok sen konuşmasan kim seni savunacak ki
Burda bile anca şöyle de böyle yap diyecekler yanı
0 oy
(48,367 puan) tarafından
Alalh kolaylik versin gercekten zor
(1,661 puan) tarafından
Amin inşAllah
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
(1,661 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
(1,661 puan) tarafından
Allah razı olsun
(1,730 puan) tarafından
Valla bu Kaynanalar in hepsi mi böyle benim kaynanamda eşimden kurban parası istiyor eşimde benim borcum var dedi ben ölürsem sen yetisemezsin bilmem ne sonra ayağının altı kesilmiş onu gösteriyor duygu sömürüsü yapıyor Allah yardımcımız olsun böyle insanlarda bizden uzak olsunlar
(1,661 puan) tarafından
Amin inşAllah kuzum bazen keşke ölselerde kurtulsam diyorum o raddeye getiriyorlarki beni birinin ölümünü istiyorum desemki eşime taşınalım kiraya çıkalım razı gelmez
(1,730 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Allah kurtarsın   canım gerçekten   birlik oturmak kadar kötü bişey yok
(1,661 puan) tarafından
Amin kuzum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 252 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,676 puan) tarafından soruldu
+1 oy