0 oy
173 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,529 puan) tarafından
Öğleden beri apandistin olduğu yerde sancı var rahime ve belimin sol tarafına da vuruyor uzanınca geçiyor yürüyünce başlıyor kanamam falan da yok ne ağrısı bu ya :( 27 haftalık hamileyim

4 Cevaplar

0 oy
(5,491 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yorgunluktan olabilir, bi süre yat dinlen hiçbir şey bebeğinden ve senden kıymetli değil 1 gün iş yapmazsan bişey olmaz. Yarın izin ver kendine
(2,529 puan) tarafından
Annemlerin yanındayım canım ayaktada kalmıyorum ki geçmezse gel dedi doktorum inşallah sabah bişey kalmaz dua edin :(
(5,491 puan) tarafından
İnşallah geçer canım
-Reklam-
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Canım bi doktora görünsen gebelik te hiç bi ağrıyı hafife alma tedbir bizden takdir Allahtan geçmiş olsun 
(2,529 puan) tarafından
Doktorum yarın geçmezse gel dedi canım sabaha inşallah geçer geçmezse gidicem ama ne olduğunu anlayamadım inşallah önemli bişey değildir enfeksiyon falan mı acaba diye düşünüyorum
(3,527 puan) tarafından
İnşallah canım evet enfeksiyon olabilir akıntın var mı
(2,529 puan) tarafından
Yok canım ama başka bişey gelmiyor aklıma erken doğum riskim de yoktu iki gün önce kontrolüm vardı
0 oy
(726 puan) tarafından
Gebeliğin daha 27 haftalık geçmezse yarın gözük doktora duramayacak gibiysende bekleme git hemen inşallah kötü birşey yoktur 
(2,529 puan) tarafından
Şükür duramayacak gibi değilim canım ama devamlı sancı var Aşağıya doğru inşallah sabah geçer geçmezse gidicem mutlaka
0 oy
tarafından
Bebek büyüyo canm normaldr ben de 27. Haftamdayım bazen kasıklarım kitleniyo kalıyorum oldugum yerde yorma kendini

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 147 göst.
20 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kabakk (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 530 göst.
6 Ağustos 2018 Diğer kategorisinde Ebrar durum (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 225 göst.
18 Mart 2022 Diğer kategorisinde Rtyww (1,462 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
25 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,712 soru

11,304,845 cevap

34,729 kullanıcı