0 oy
791 göst.
Aile kategorisinde (1,161 puan) tarafından

kizlar  bakin esim asgeri gorev  reqlden bir  gun gecikdi test yapdin boyle  oldu sizce  hamileyim bir yasinda  kizim var  ne  olur yazin. kesinmi sizce  bu durum?

image

42 Cevaplar

+1 oy
(9,626 puan) tarafından
Evet canim hamilesin 
tarafından
Bebegi küçük olup tek hamile kalan ben degilmişim kızlar. Şu an oglum 8aylik ve ben 8haftalık hamileyim. Valla herkes çok sevindi annem bebegin küçük dedi ama olsun ikisi bir arada büyümüş olur dedi. Senin kız 1yaşındaymış büyümüş ya bizimki gibi küçük olsaydi
(1,161 puan) tarafından
can kiyamam rabbim kolayligini verir. hediyesi bize  coj guzel
(9,626 puan) tarafından
Valla benim annemde cok sevindi Allah elbet yardımcı olur sıkma canını dedi hep teselli gerdi çünkü elden bise gelmiyo aldiricak kadar cani değiliz elbet bi kolaylığını Rabbim verir..
(9,626 puan) tarafından
Verebilirsin canim yarin alırsın sonuçlarını sen annene bakma bozma moralini
tarafından
Benimkide ilk tepki verdi tek cevapla bittirdim sen sicak yatagini brakip benim cociklarima bakmaya gelmezsin bek bakacam dedim sustu simdide opmelere doymiyor
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Çok net belli oluyor canım bi kan ver istersen, hayırlısı olsun 
(1,161 puan) tarafından
cqnim tok karinan anali, vere bilirmiyim
(247 puan) tarafından
He ay bacı xeyirli olsun
tarafından
Tok karınla da verebilirsin canım kanı, fark etmiyor aç tok
(1,161 puan) tarafından
bana ac  ver dedi akraban o yuzden gidib bur azdan verecem bakalim ne cikacak kizim uyuyor  uyansinda
tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun canım
+1 oy
tarafından
Hamilesin canım rabbim tamamına erdirsin inşallah 
tarafından
O zaman doğunca sevmesin benim 3 cocuk var her birinde burnumdan getirdiler simdi sevmeye doyamiyorlar
(1,161 puan) tarafından
bizimkileede  oyle
tarafından
Öyle söz mu söylenir gebe kadına ya rabbim nasip etmiş vermiş daha ne yaoabikirisn ki bende korundugum halde üçüncüye gebe kaldım küçük küçük üç tane çocuğum var hadi ne yapayım önceden dogmuslarimi kaldırıp atayım yoksa yeni dogurdugumu mu ?? Çok ayıp böyle konuşması hiç doğru değil ya allah a isyana girer tövbe haşa saçma sapan konuşmasın
(1,161 puan) tarafından
bende sinirlendim anne oyle deme  rabbimin hosuna  gitmez  alir  ya  hasta  olur. oyle  deme  ben bakicam cok sukri  ayri eve de cikacam zaten benimki  zaten bakarimda
(247 puan) tarafından
Yəqinki qaynanan isdemir ele ay bacı
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Şak diye cikmis  :) 
(1,161 puan) tarafından
evet  hic beklemiyorduk korundugum halde kaldim
(2,130 puan) tarafından
O korunmayi esin yaptiysa sonucu boyle oluyor canimm :) benimde basima gelmisti
(1,161 puan) tarafından
evet  ah bu esler
0 oy
(1,691 puan) tarafından
valla bebis ben burdayim diyo resmen cizgi baya net
(1,161 puan) tarafından
gercekden o kadar mutlu oldunki
0 oy
tarafından
Hamilesin canım :/ nasıl korunuyodun
(1,161 puan) tarafından
rezinle  geri cekilme  yoluyla   ben tez hamile  kaliyorum. evlendiyi. birinci ayi hamile  kalmisdim simdeide  kaldim
tarafından
Bende ilk aydan hamile kalmıştım. Bende böyle bir tehlike atlattim ertesi gün hapiyla atlattim. Hayırlı olsun canım nasibin onune gecemeyiz
tarafından
Ama geri cekilme korunma yontemi degil ki oyuzden sasirmaman lazim hic uzulme ne guzel bir tane daha yavrun olucakkkk au nas birsey acaba
(1,161 puan) tarafından
vallah hic uzulmuyorum su an gulumsuyorum
tarafından
Esinde istiyormus canim.  Nr guzel iste ya
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Canım kesini şüphesi mi var maşşallah kıpkırmızı yani :) ama kan ver sen yine de Allah gönlüne göre versin 

(1,161 puan) tarafından
annem hic s3vinmedi bagirdi bana 1 yasinda  kizim var.
(3,695 puan) tarafından
Annen de hiç mi inanç yok ya her şey allah'tan.   Tamam  dikkat edebilirdiniz  ama mevlam nasibin yazmış ki hamilesin yapacak bi şey yok canım.
(1,161 puan) tarafından
canim bak rezinlede gericekilme  ikisi bir arada yapiyorduk ama  kaldim iste. ben evlendiyimin birinci ayi hamile  kalmisdim cok tez kaliyorum. b
(3,695 puan) tarafından
Tamam hem korunmuşsunuz da zaten  kacamak falan degil yani mevlam bir bildiği var ki nasip etmiş bu bebegi. Kendimiz icin  ya da  dogru ve yeterli yetistirememe korkusu
yuzunden  istemiyoruz biz ben de dahil iste  ilk bebek büyüsün  sunu ogrensin bunu ogrensin diye ama biz burnumuzun ucuyla iterken  1 tanecik olsun diye rabbime yalvaran  milyonlarca kadın var.  Zorlukla beraber elbet bir kolaylık vardır.  Hayır getirsin hayırlı   olsun inşallah takma kafana anneni de.
0 oy
tarafından
Anan mı doğuracak da sevinmedin
(1,161 puan) tarafından
ne  bileyi. hic istemiyordu ikinci gelsib
0 oy
tarafından
Pardonda annene acaba omu doğuracak tövbe yarrabi 
(1,161 puan) tarafından
onlarla  kaldigim icin
tarafından
Niye kalıyorsun? Eşinden mi ayrıldın
(1,161 puan) tarafından
yok asgeri gorevde
0 oy
(681 puan) tarafından
Annen bakmayacaksa ona ne ki ona nenoluyır da bağrıyor 
(1,161 puan) tarafından
ne bileyim ya. ben asiri hassas  oluyorum gebelikde
0 oy
tarafından
Seni annen cidden dengesiz olmuş olmuş o mu bakıyor bakımı yemesi içmesi onun cebinden mi çıkıyor yoksa seni düşündğu için mü Allah'a böyle şirk koşanlarn sonunu çok çok merak ediyorum
(1,161 puan) tarafından
bak bir yasinda  kizim var  bir defa  bakmayib altini deyismez  yemez icir.ez uyutmaz  yani her seyini ben yapari. buda  oyle  olacak zaten
tarafından
Sağlıkla gelsin bacım annen baban olsun onları zerre kdr ilgilndrmz kaç çocuk yapıyorsun annem bn 2 aylıkken kız kardeşime hamile kalmış şuan aramızda 11 ay var büyüttü evlendirdi kime ne ya
(1,161 puan) tarafından
cok doru ama  kizim cok kucuk daha 1 yasi var
0 oy
(1,854 puan) tarafından
Geri çekilme yöntemine güvenmeyin. Bebeğimiz doğduktan sonra bi kadın doğum uzmanına danışarak hap kullanabilirsiniz. Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin
(1,161 puan) tarafından
evet  rezinde takiyorduk ama  iste  Allahim nasip edince oluyor. rabbimin hediyesi basim gozun ustde zaten
0 oy
tarafından

Annemde bana çok kızmışdı hamile kaldığım zaman hamilesin canım hayırlısı olsun 

(1,161 puan) tarafından
evet  ya  nedesnse kiziyorlar
0 oy
(6,204 puan) tarafından
İki gun arayla kan verin test pozitif ama kistler de testi pozitif yapabilir
(1,161 puan) tarafından
tamam canim mutlaka  vericem. tok karnina  vermek oluyormu
(6,204 puan) tarafından
Evet ac,tok farketmez
(1,161 puan) tarafından
cik tsk ederin ya  dursun kacib heme  verib gelecem burd
0 oy
tarafından
Afedersiniz ama bişey sormak istiyorum neyle korunuyordunuz
(1,161 puan) tarafından
rezinle  geri cekilmeyle
(1,161 puan) tarafından
evet  ikisiylede  ama kaldim nasil oldusa
tarafından
Kısmeti olan çocuk geliyor bisekilde :)
0 oy
(7,768 puan) tarafından

Bayaaa bağırıyo buradayım diye :) zor ama sağlıkla gelsin prezervatif kurbanı mısın

(1,161 puan) tarafından
evet  aynen onun kurbanlarindanim
(7,768 puan) tarafından
Öyle deme kuzum veren Allah vardır bir bildiği annenede çok kızdım sakın moralini falan bozayım deme
(1,161 puan) tarafından
yok ya  analiz  verib geldim hemen
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hayırlı olsun Allah bagislasin
(1,161 puan) tarafından
amin canim cunlemizin
0 oy
(6,734 puan) tarafından

Hayirli olsun inşallah canım<3 Sen boşver ananı.. Hem 9 ayın sonunda kızın dahada büyür, 2 yaşa yakın olacak. 

(1,161 puan) tarafından
evet ya  koca kiz olur. ikisi bir arada buyirler
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Net ve neeet hamilesin hayırlı olsun 
(1,161 puan) tarafından
ay cok tsk ederim canim ya  tok karnina analiz vermek oluyormu
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Evet hamilesin bende korunurken kalmıştım hatta eski postlarım duruyor oğlum 10 aylıktı şoka girmiştim sakin ol bebeğin doğun caya kadar kızın 1 buçuk 2 yaşına gelir 
(1,161 puan) tarafından
evet  ya. buyur  cok zor  hamilelik sureci. ben cok kotu keciriyorum kizimda  cok zor  kecirdim bundada oyle  olmasin. tok karnina analiz vermej olurmu kan anlizi
(1,615 puan) tarafından
Valla idrarı ben sabah ilk idrarla değil öğleden sonra yapmıştım daha sonra oğlum küçük diye ben büyük bir şoka girdim titreme krizi ağlama krizine girdim eşimi çağırdım gel hemen acile gidip kan verelim dedim kanda da çıktı olur yani vere bilirsin

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 577 göst.
18 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Ayselkrn (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 222 göst.
25 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 461 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,402 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 201 göst.