0 oy
775 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hanımlar benım görüştüğüm alt komşum vardı arada Bi gidip geliyordum hamıleyken tanımak amaçlı doğum yaptım yapalı 1 defa gittim baktım bana göre değiller araya mesafe koydum

Hanımlar ne zaman komşuya gitsem kadının kocası hep yanımızda oturuyor bızm lafımıza kaydonoz oluyor adam dedem yaşında diye İlk zamanlar önemsemedım sonra baktım bu hep bizmle oturuyor dinimizden ayrılmıyor ben komşu teyzeye sessız bişey söylüyorum hemen atlıyor ne dedı diyor rahatsız oldum en son 5 dk ugriyim dedım kalkacam adam yarım ekmek yiyecek hazırlamş ılla bunu yiceksin diyor zorluyor benı yemicem yenı yemek yedim diyorum hala ısrar ediyor ben sivasta yaşıyorum İstanbul hakkında teyze muhabbet açtı dedı Kı teyze İstanbula tanışınır msınız yok dedım eşim gelmez temelli taşınmaya ordan komşunun  kocası atladı herifin mutlu anında söyle dedi gece yatağa gidin dedı o kıvama gelince söyle dedı sinir oldum görüşmüyorum artık gidip gelmiyorum araya mesafe koydum diye haapalar bnaa küsmüşler bide  sizce haklı mıyım ya çok sinir oldum eşime söylemedim yatakta sevişirken söyle dedıgıni

Birde adam kuran okuyor nnamaz kılıyor sözde dindar herif o. Ç. 

26 Cevaplar

+1 oy
(11,038 puan) tarafından
Amca guzel bır dayak aranıyor 
tarafından
Bide bana sürekli gel gel diyor karısından çok o ısrar ediyor saçmalığa bakar msn gitmedim daha işim gücüm var dedım gelemem dedım vp tanda kzına gönderme yaptım bazı insanları tanıdıkça soğuyorum diye bu lafa alınmışlar belliki hiç gelip gitmiyorlar daha gecen gun merdiven yıkamışlar sözde ayakkabılarımız sırılsıklam olmuş küsmesi gereken onlar değil benım halbuki
(11,038 puan) tarafından
Ne gönderme yapması kuzum adlı aınca dicek sin
tarafından
Ne bilim ben öyle özgüvenli yetişemedim ki bu durumlarda ne yapılır bilmiyorum daha dogrusu donup kalıyorum o an benım bu yaşıma kadar koruyanım olmamıştı ki başıma ne gelirse gelsin babam umursamazdı ben hep tek başıma savaşmaya çalışırdım yapamazdım ezilirdim hala böyleyim
(11,038 puan) tarafından
Babam bir tek o konuda işe yaradı hep derdi kavga et ben karakoldan alırım seni
tarafından
Benım hiç bir konuda işime yaramadı ben kendımı bıldım bileli çalıştım paramı yedi sürekli hep derdi ki ben sizi bu yaşınıza getirdim para yedirdim sıra sizde 11 12 yaşımda işe başladım sonunda kaçtım birine kendımı kurtardım ondan
-Reklam-
0 oy
(3,100 puan) tarafından
Oha ya yok artik kes muhabbeti bence canım öyle seymi olur
tarafından
Görüşmüyorım daha aman benden uzak olsunlar en küçük çocugu benımle yaşıt adamın ama adam sapık
0 oy
(2,912 puan) tarafından
Aaa dengesiz ettiği lafa bak bu zamana kadar koymdgn için hata sende şuna bak be yaşından başından da utanmyr
tarafından
Daha yenı tanıyorum canım 2 ay oldu yeni eve taşınalı
(2,912 puan) tarafından
Hiç konuşma cnm slm dahi verme gördüğün yerde kaç belli olmaz bunların işi bu yaşlılardan korkcn
tarafından
Evet bunu söylesem birine inanmaz deden yaşında der adamın 33 yaşında oğlu var benden büyük ben daha 22 yaşındayım
0 oy
tarafından

Ohaaaaaaaaaa  :angry:çüş  yuh

tarafından
Karısı da yanımızdaydı güldüler benım çok sınırım bozuldu
tarafından
Yuh ya kivama  gelince söyle ne demek kim bilir onu söylerken kocamla seni nasil hayal etmoştir
tarafından
Evet o. Ç. İşte sapık
0 oy
tarafından
Kudurdun mu dede deseydin yaş 70 iş bitmemiş amcada ayıp bisey küserlerse küssün 
tarafından
Bunu söylesem onların evinde yaşandığı için elimize hiç bişey geçmezdi karısı kocasını savunurdu ben sap gbı kalırdım ortada delilsiz
0 oy
(120,798 puan) tarafından
koca herif kasiniyo ama saglam.kasiniyo
tarafından
Aynn bacım
0 oy
(14,491 puan) tarafından

Ya ben oturmuyorum işte bu yüzden erkek evdeyse girmiyorum da mesela.

Bu yüzden yabani misin demişti burdan biri bana.:)

Dilerim bu postu görür

tarafından
Kesinlikle öyle
(1,633 puan) tarafından
Ne yabani ya çok iyi yapıyorsun kız valla öyle bir devirdeyiz herkes herşeyi yapar
tarafından
İlk zamanlar dedım lı dedem yaşında hacı hoca bir adam kuran okuyor namaz kılıyor bizle oturmaz sapıklığı olmaz sanıyordum ama namaz kitap hikayeymiş sapık çıktı adam kimseye güvenmemek gerekiyor
(14,491 puan) tarafından
Burdan biri bana öyle demişti ay yabani misinizzzzzz otobüse minibüse binince de mi haremlik selamlık otueuyosunuiiiiz demişti..
 Otobüsteki kişilerle birarada bulunmak benim elimde degl ama komşunun eşi varsa girmemek bnm elimde..
Yabani demişti bana esgn kızı :D
(1,633 puan) tarafından
O kendisi yabani bence Allah'ım ya  ismi kadın bide bunların yüzünden kendimizi savunamiyoruz namuz şeref Ahlak kalmamış bu devirde
0 oy
(28,408 puan) tarafından

Sanane ****** deseydin tövbe yarabbim ya 40 dan sonra azıyor bu dengesizler

tarafından
Evet bide nerdeyse torunu yaşındakı kadına yavşıyor
0 oy
tarafından

Yuhh:O ar damarı çatlamış dedikleri bu galiba

0 oy
(4,962 puan) tarafından
Midem bulandı böyle bir şey ile karşı karşıya klsam napardm kıyamet kopardı
0 oy
tarafından
Ne dersin ki işte böylesine teneşir paklar bunları
0 oy
tarafından
Akıl sağlığı bozuk sanırım yoksa bu düşüncelerle onun sağ kalmasi zor ihtimal
tarafından
Eşime aramıza mesafe koyduğumu söyliyebildim sadece
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Yuhh pislik ******** yaa
0 oy
tarafından
Midem bulandı bide yaşlı bunu kadın kadına söylese hadi belki diycem hatta komşu kadın bile bunu söylemesi ayıpken bide yaşlı adam söylüyo töbe töbe
0 oy
tarafından
Moruga bak sen neler biliyor 
0 oy
(4,876 puan) tarafından

Amca andropoz döneminde sanırım :):)

0 oy
(1,633 puan) tarafından
Kız sen baştan adamın bu hareketini gördüğün zaman irtibatını kesmeliydin adamın niyeti kötü çok iyi yapmışsın bidaha kitmesen evlerine iyi olur
tarafından
2 ay oldu ben buraya taşınalı 2 aydır tanıyorum Bi kaç kez gittim sadece her gidişimde hep ısrar ediyordu kal kal diye yine gel niye gelmiyon diyordu işim gücüm var nereye gelim diyordum karısınada söyledim rahatsız oluyorum bızım aramızda oturmasından lafa maydonoz olmasından dedım karısı o çok meraklı dedı herşeyi bilecek dedı yoksa benı dövüyor dedı bende dhaa gtmıyorum selam bile vermiyorum lanet olsun böyle komşu
(1,633 puan) tarafından
Allah'ın cezası pislik dediği anta yüzüne tükürüp gitseydin belki utanirdi
tarafından
Keşke yapsaydım bilemedim napcagımı
(1,633 puan) tarafından
Boşver Allah'a havale et söyleme eşine eşin işin içine girmesin en az öğrendin nasıl bir pislik olduğunu irtibatını kestin oda iyi birşey
tarafından
Görüşmüyorum daha selam bile vermiyorum Allahın dan bulsun evimede kabul etmiyorum
0 oy
tarafından
Sivas liyim yani şaşırdım normalde bu konular asla konuşulmaz iması dahi yapılmaz onlar kafayı yemiş bacım uzak dur ben olsm her türlü yüz söz her sekilde belli ederdim konuşmak istemediğimi densizler yaşları büyük ama akılları küçük kalmış 
tarafından
Bende sivaslıyım sivasta yaşıyorum onlarda aynı şekilde ama ne bileyim sapık çıktı işte her kasada çürük elma olurmuş demekki
tarafından
Aynen canım Rabbım iyi insanlarla karşılaştırsın
0 oy
tarafından
Oha ya. En iyisi uzak durmak
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Iyi yaptin kuzum görüşme onlarla ağzını beceremeyen bir komşu komşu değildir hele ki özel hayata el atıyorlarsa 
tarafından
Kesınlıkle canım

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,270 göst.
2 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Nalankt (1,333 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,042 göst.
3 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 230 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ajangadget (1,321 puan) tarafından soruldu