0 oy
785 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hanımlar benım görüştüğüm alt komşum vardı arada Bi gidip geliyordum hamıleyken tanımak amaçlı doğum yaptım yapalı 1 defa gittim baktım bana göre değiller araya mesafe koydum

Hanımlar ne zaman komşuya gitsem kadının kocası hep yanımızda oturuyor bızm lafımıza kaydonoz oluyor adam dedem yaşında diye İlk zamanlar önemsemedım sonra baktım bu hep bizmle oturuyor dinimizden ayrılmıyor ben komşu teyzeye sessız bişey söylüyorum hemen atlıyor ne dedı diyor rahatsız oldum en son 5 dk ugriyim dedım kalkacam adam yarım ekmek yiyecek hazırlamş ılla bunu yiceksin diyor zorluyor benı yemicem yenı yemek yedim diyorum hala ısrar ediyor ben sivasta yaşıyorum İstanbul hakkında teyze muhabbet açtı dedı Kı teyze İstanbula tanışınır msınız yok dedım eşim gelmez temelli taşınmaya ordan komşunun  kocası atladı herifin mutlu anında söyle dedi gece yatağa gidin dedı o kıvama gelince söyle dedı sinir oldum görüşmüyorum artık gidip gelmiyorum araya mesafe koydum diye haapalar bnaa küsmüşler bide  sizce haklı mıyım ya çok sinir oldum eşime söylemedim yatakta sevişirken söyle dedıgıni

Birde adam kuran okuyor nnamaz kılıyor sözde dindar herif o. Ç. 

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen kocası varken niye gidyosun ki bacım hata sende
tarafından
Normalde gitmiyorum zaten ama dedıgım gbı dedem yaşında olunca ayrı odada oturur diye düşünmüştüm nasıl hata bende sankı karşı taraf hatasız gbı konuşmuşsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yaşından da utanmıyorlat
tarafından
Aynn canım
0 oy
tarafından
Ohaaaâ pes yasli moruk..
0 oy
tarafından
Terbiyesiz adam ya sakın görüşme 
0 oy
tarafından
Kavat deyip ağzına etseydin kızım bu devirde komşuya gidilir mi ben ne giderim nede eşim yollar azmış gavattt
tarafından
Eski postt

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,270 göst.
2 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Nalankt (1,333 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,042 göst.
3 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 230 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ajangadget (1,321 puan) tarafından soruldu