0 oy
635 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından

Kızlar kocaman bır kuzen var cok uzakta kocamla aynı yasalar sole olayı anlatım bz kynanmlrdaydık o kızda oradaydı bır uclu koltuk var bır tarafında esım dıger ucundaki nenemız otryr onların ortasında dada ben bnm bır ısım vardı kalkdm nu kızda geldı esimin yanına oturdu esım tabı hemen kalkdı cunku bırsuru bos koltuk vardı nede kızın bakışları degısık hanı bole yenı asık olduğumuzda esimzn her sozune gülerdik ya hee ıste gözlerininnocıne bakıyr espri yapma sada guluyor bide ortamlarda heryerde dıyebılırım ayakları dıkerek otryr tabıı caizse kopek otrusu derler bıxım orada bu kız köyden geldı ama cok degısdı her hafta ayrı bır makyaj sa c boyatmasekıl ne bılım hıcde sevmıyrm zaten ne selam ne sabah

4 Cevaplar

0 oy
(545 puan) tarafından
O ani yasamadigim.icin bilemiorum.tam olarak ama esini kiskanmakta haklisin canim ne degisik.kuzenmis adamin icine dusucek gibi bakmalar falan ayiptir ya esin yuz vermiosa surat asma esine ama rahatta birakma bence. 
(20 puan) tarafından
Esımn umrunda bıle degıl ama ben cok sınırlenıyrm bide gozumunn ıcıne baka baka gttı kocamn yanına otrdu
(355 puan) tarafından
Bnce esinin aklinda olmayanida aklina sokma kizi surekli soylersen adaminda dikkatini ceker
-Reklam-
0 oy
tarafından

Siz nasıl bir yerde ve ortamda yaşıyorsunuz ya.. Nasıl bir zihniyet büyüttü sizi... Bizde kuzen kardeştir öyle büyürüz büyütülürüz biz, biliriz ki zor zamanlarda kardeşim olmazsa kuzenim vardır koşacak gelecek... Sarılır ağlarım kuzenime ben ne eşim ne onun eşi senin düşündüğünü düşünür,kanımdır canımdır kuzenim benim, gerçekten senin düşüncene de  tabi dediğin gibi bir niyeti varsa eşinin kuzenine de hayretler ettim şuan nutkum tutuldu... Kıskançlıkta nirvanaya ermişsin bence...

(141 puan) tarafından
Canım bence bu kadar tepki vermeden önce işin şu tarafını da düşün,  kuzen kardeşin değildir ve ona evlilik düşer. Kuzeniyle evlenen binlerce insan var.olaya bu açıdan bak. Sizde kardeş  gibi olabilir ama herkes bu fikirde değil.
tarafından
Dini tarafı beni ilgilendirmiyor açıkçası. Bizde düşmez çok net akraba evliliği yok bizde, zaten öyle yetiştiriyor anne baba, o senin abin o senin kardeşin diye, doğal olarak ona o gözle bakmıyorsun bakamıyorsun, çok ürkütücü..
(20 puan) tarafından
Kuzenı degıl valla ben cok guzel bır ortamda buyutuldumm helal haramı bilerek buyutuldumm kuzen derler ama direk amcanın kızı degıl yada direk teyzesinin kızı degıl annesinin dıdsnın dıdısnn kızının kızı kaynanama abla der bizdede ole erken yanına otrrz bide kopekler gıbı bır baskasinn ynnda bacaklr yukarı kldrrmz bole kuckkn oturduk ama uyarı alırdık ayrıca bu kadar kırıcı konuşmanın alemı yokdu
(141 puan) tarafından
Sen şuan sadece"sizin ailenizin" bakış açısını dile getiriyorsun ama ben toplumun genelinde olan, bir toplumsal gerçeklikten bahsediyorum canım. Arkadaşın bu endişeyi duymasını da gayet doğal karşılıyorum. Sonuçta o kız  eşinin kızkardeşi değil,  kuzeni.Kuzen kardeş GİBİ olabilir ama kardeş  değildir! Ve kız da onunla evlenebilme ihtimalinin olduğunu biliyor.
tarafından
Canım sen ağır saçmalamışsın
Kız, eşinin kuzeni değil bir başkası da olsa aynı tepkiyi gösterecekti
Kocasını kıskanması ve bunu dile getirmesi çok doğal bir şey
Benimde ailemde akraba evliliği yok fakat bu evlenilebilineceği gerçeğini değiştirmez
Evlenmeyi geçtim kimse evli bir adam ya da evli bir kadına bu şekilde sarkıntılık etmemeli
Kuzen de olsa nerede kaldı haya, nerede kaldı edep!
tarafından
Bazen kuzen kardes olmuyor canim cok tepkilisin ben kuzenimle evliyim mesela kuzenden kuzenede fark ediyor
0 oy
(141 puan) tarafından

Kadınlar farklı bakışları ve tavırları çabuk hisseder. Eğer  eşine yürüdüğünü hissediyorsan eşine bu durumu söyle ki yüz vermesin kıza. Sen de kızın bu samimi hallerine bakışlarınla tepki ver canım  .ki farklı bir niyeti varsa bile senin onu fark ettiğini bilip edebiyle otursun. Bu devirde kimseye güven olmuyor. 

(20 puan) tarafından
Tepkimı cok guzel ortaya koydum zaten ama seytana uymamak ıcın elimden geleni yapıyrm
(141 puan) tarafından
Iyi yapmışsın canım. Ben de gelemem böyle  laçka hal ve hareketlere. Evli adama bakış atmak, ona imalı gülümsemek , başka yer dururken yanına oturmak nedir?
0 oy
tarafından

Birileri demis ki kardestir kiskanclikta nirvamaya ulasmissin sizin aileniz oyle kardesce buyutmus ve aksini dusunmek akliniza gelmiyo olabilir ama kizin acisindan bakin uzakta olan samimi olmadigi kardes gibi falan gormedigi bi nevi yabnci biri olan ustelik adamin yakin gorup dibone oturam melul melul bakan  bi kuzenden bahsediyoruz acaba sen olsan ne yapardin kardestir olsun bosver mi derdin yoksa ayda yilda bi gordugu esimle slm slm dan baska muhabbeti olmayan elin ergen kizi dun bir bugun imi ne alaka kocama yanasiyo yuruyo mu derdin

(20 puan) tarafından
Aynen ole ben esimle nısanlıylen olr bakıyordum onu hanı esınızle bole yenı tanıtırken herdedıgıne gulen sempatik olma  asık ruhlu havamı vsr ya ondan onu hıssedyrm ve esım le aynı yada bn esımden3 yas kucugm
tarafından
Inan yas hic farketmez ne yuzsuzler gordum bilsen cok degil 7 sene oncesiyle suan arasnda dunya fark var ben 15 yasndayken okuldan eve evden okula ilkokul cocugu modundaydik smdi ben 22 yasndaym 15 yasnda tanidiklarm var sevgililer parklarda opusmeler daha neler neler

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 420 göst.
24 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Nebaht (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 157 göst.
20 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Pasa annesi1 (167 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 204 göst.
0 oy
8 cevap 533 göst.
13 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu