0 oy
298 göst.
Aile kategorisinde (205 puan) tarafından
Kızlar bu sabah eşimle tartıştım annesi aşağıda temizlik yapıyorlarmis 2de görümcem le beraber kaynanamlarla aramız kötü iyi değiliz ama yinede bana karşı yüzsüzlük yapıp konuşuyorlar işte bugün 11 gibi kaynanam aradı temizlik yapıyoruz bize yemek yap dedi ayni zmnda bende temizlik yapıyorum evim çok büyük iki kcuuk çocuğum var biri 3 buçuk diğeri 1 buçuk neyse dedim temizlik yapıyorum kusura bakmayın yemek yapamam çocuklarda durmuuo dedim ama onların el altında çocuklar yok daha önceleri yapıyordum ama bugün yapamadım ayrıca altta ve yan tragimizda diğer eltimde oturuyor evinde yani o boş müsait ama ondan korkup cekiniyolar onlara bisey demiyor bana söylüyorlar bnde eşimle kötü olmamayım diye yapardım önceleri ama sonra aramızda kötü şeyler geçince mesafe koydum bide kaynanam çok adaletsizlik yapıyorlar bütün nazi bana onun neyse eşime söylemiş yemek yapmadı temizlik yapiyomus falan eşimde eve geldi bana inanmadı eve baktı bana baktı işte bana epey hakaret bağırdık etti gitti bnde deidm aile beni eziyi sesin cikmiyi herzman yaparım söylemediniz bugün yapmadım olmaz lafı söyledin bide dovseydin falan bana dedi ailemden dolayı sana saygım güvenim sevgim hci biseuim yok dedi ve annemi aramış kız la konuş moralimi bozdu yok bitsin dayanamıyorum gereksiz şeyler söylüyor konuş kızından demiş büyükler hal etsin bilemem ne diyo bnde deidm ailenle konsulmuyo üstüme suç atıyorlar yalancı oluyorum ben boşuna katma sn önce git ailenin bana karşı olan durumu hallet ne dertleri bnden uğraşıyorlar dedim cvp vermedi bidahada

6 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Kimsyee yemek yapmak zorunda değilsin bunun için aileni aramak nedir yüzde yüz eşin haksiz
(205 puan) tarafından
Ama kabullenemiyor ıstee annemde diyo keşke yapaydın kötü olmayaydın haklısın anlıyorum seni ama diyo kötü olmayaydın diyo :(
tarafından
Hakkı iken seni haksız duruma dusurmusler
(205 puan) tarafından
Aynen öyle :( aynı katta oturuyorum diye yapmak zorundaymışım :(
tarafından
Öyle birseu yok ve çocukların var senin
(205 puan) tarafından
Bn zorundayım ama diğer eltilerim zorunda değil nedense onlara bisey denilmiyor :/ sinirlerim alt üst şuan annemde yuva yıkılmasın diye beni yatistirmaya calisiyo kocan bisey dedimi yap et ses etme diyo beni haklı buyo ama yuva bozulmasın diye öyle diyo
-Reklam-
+1 oy
(48,392 puan) tarafından
guzelim ailen.arkandaysa git bi kafani dinle. temizlik.yaparkende baskasindan yemek istensin.yeni duydum zikkimin kokunu yesinler. uc kadin hem temizlik hem yemek yapamiyosa yasamasinlar. onların yapip sana gondermesi lazim
(205 puan) tarafından
Çok moralim. Bozuk eşim annemi aramış annemde beni aradı haklısın falan ama keşke yapaydın kötü olmayaydı falan kocan ne derse yap diyo seni anlıyorum haklısın ama. Bir arada oturuyorsun yapaydın edeydin diyo :(
tarafından
Ya çok özür dilerim ama annenin ağzına bı tane patlatasim geldi.ne demek kocan ne derse yap ya, köle misin sen hayır deme hakkın yok mu ? Senden boşanmasın diye ne derse evet mi diyeceksin. Zincirleme hata silsilesi resmen. Annen seni böyle önlerine atarsa eşin de ezer, eşin ezerse anası bacısı ne yapmaz
(48,392 puan) tarafından
annene göz dagi ver korkmayın ayrilirsam size gelmem istemediginiz belli ceker giderim çocuklarımla de korksun gideceksin diye
(205 puan) tarafından
Şimdi annem babam 9 yıl önce ayrıldı ve biz annemin doğduğu mahalleye geldik anneannem de aynı mahalleye yani benim teyzelerim kızları boşandı çocukla. Ortadalar 3 dayım eşinden boşandı benim başka büyüğüm arkam. Yok ve annemin mahallesinin komsulari ta annemin kucuklugunden beri oradalar herkes bizm ailemizde olan biteni biliyo bnde ayrılır gidersem iki kcuuk çocukla ve orada herkes bize kötü gözle bakacak adımız çıkacak demekki sorun bunlardaki hepsinde böyle diye düşünceye girecekler ama tabi kimse bizm neler yaşadım izi haklı haksız yönlerimiz bilmiyo ama kolay değil bnde memnun hoşnut değilm yaşadıklarımdan çıkmazn içine girdim malesed :/ :(
+1 oy
(863 puan) tarafından
Yapmak zorunda değilsin ki bitirsin temizliği sonra yapsın yemeğini otursun yesin ne değişik insanlar varya eşini dolduruyorlar galiba açıp eşine söylemek ne asıl kayinvalidenin sana yapıp getirmesi gerekiyor çoluk çocuğun var eşinde ayrı bir problem anneni neden arıyor ki birde ailesi için öyle şeyler söylemesi doğru değil onun asıl ailesi eşi çocuğudur bunu öğrenememiş malesef annen de deşeymiş sen kim oluyorsun o ara bozucu annen için kızını şikayet ediyorsun gözünü korkutun azıcık seni kaybedebileceğini anlasin anası için öyle şeyler demesin sana
(205 puan) tarafından
Eşim zaten bitsin artık dayanamıyorum kızına demiş :(
(863 puan) tarafından
Ne için dayanamıyor ailesi için mi sana onlar dışında değer vermiyorsa kendi kaybeder yok diyorsan ailesi dışında ıyiyiz uzak tut aileisnden onu taşın ordan
(205 puan) tarafından
Taşınmiuo benim e s s ek kocam ailesini bırakamıyor malesef :(
0 oy
tarafından
Ufak bir şeyde kadının annesini babasını aramak nedir ya Allah yardımcın olsun 
0 oy
tarafından
Ay cnm bu erkeklerin anenci tavırları yok mu madem boylesin evlenmicen arkadaş
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Az yesinlerde kendine bir uşak tutsunlar terbiyesizler. Senin yerinde olsam ailesine karşı karısını ezen birinin yanında durmak için zorlamazdım
(205 puan) tarafından
Kolay olmuyo canm yaa benim annem ayrıldı babamdan teyzelerimiz kızları eşlerinden ayrıldı dayialarim eşlerinden boşandı ve annem doğduğu mahhalede oturuyo ve komşularımız eski annemin kucuklugunden beri oradalar bnde gidersem herkes bize kötü gözle bakacak bnim 2 küçük çocuğum var annem anneannem den dayilaridman başka büyüğümüz yok bize yardım destek olacak kolay değil işte biranda çekip gitmek Bn de çok zorluk çekiyorum yaşadığım hayat hoşuma gitmiyo ama yapamıyorum iste

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 187 göst.
31 Ekim 2022 Aile kategorisinde 341166 (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 470 göst.
4 Eylül 2021 Aile kategorisinde Ayseaslan (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 761 göst.
6 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Misafir67 (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 411 göst.