0 oy
527 göst.
Diğer kategorisinde (8,844 puan) tarafından

Evet hanımlar maksat muhabbet olsun şuan hamile olduğumu öğrendim ama kadın doğuma gitmedim kaç haftalık nedir ne değildir bilmiyorum ama içimde hep Bir kızım olacakmış gibi his var oğlumda da hissetmiştim erkek olacak diye... Tabi ki öncelikle sağlıklı olsun... Var mı arkası kız olacak diyip kızı olanlar<3

18 Cevaplar

0 oy
(2,460 puan) tarafından
Kizimi oglana benzetip  oyle derler hamile degilim Rabbim once olmayana sonrada bana versin insallah adini Murat koyayim❣
(2,460 puan) tarafından
Insallah aminnn isminin belli olma nedenide 18 yaşında  ölen  abimin adını  koyacak olmam Ama rabbim önce  hic olmayan gercekten layikiyla anne olabilcek insanlara versin sonra bana versin şuan  Bir minnoş  Gökçem  var❣
tarafından
Hangimize dedin bilmiyomda amin bebis :)
(8,844 puan) tarafından
Rabbim muradına erdirir inşallah
(940 puan) tarafından
Minianne ye dedim
(2,460 puan) tarafından
Insallah aminnn❣ Canımsınız  Rabbim muradımizi versin insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından

Oyle bi soylenti var diger hurafelerin yaninda buda eklenebilir bisi :D

(8,844 puan) tarafından
Hihihi ya tutarsa iste
0 oy
(1,765 puan) tarafından
Benim ablamın oğlu kız guzeliydi MaşAllah arkası kız dediler şuan 2.5 aylık kızı var yani doğru çıkan oluyo ☺️
(8,844 puan) tarafından
Sağlıkla büyüsün minik kız hayırlı evlat olsunlar inşallah
(1,765 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun ❤️
0 oy
(1,295 puan) tarafından
Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benimde kızım için aynısını diyorlar arkası erkek diye ama daha ikinci yok bakalım olursa tutacak mı :)
(8,844 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin inşallah
(1,295 puan) tarafından
Amin canim cümlemizin
0 oy
(2,033 puan) tarafından
Benim eltimin ilk oğlunu kıza benzetiyolarmış. Daha doğrusu sarı saç beyaz ten olunca çok güzel bebek olunuyoya, o yüzden arkası kız, yap bi tane daha falan demişler hep. İkinciyi doğurdu o da erkek :D
(8,844 puan) tarafından
Ne çıkarsa bahtima
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Ogluma da ayni dediler arkasi kiz diye arkasi kiz oldu ☺
(8,844 puan) tarafından
Benimde içimde bir kız hissi var
(4,237 puan) tarafından
Bende hamile kaldigimda hep kizim olacak.hissi vardi hayirlisi olsun canim.insallah
0 oy
tarafından
Benm kızıma da peşi oğlan derlerdi gören kız mı erkek mi derdi ikinci gebeliğim bir kızım daha olucak kısmetse
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Kızımda arkası oğlan dediler oğlan oldu ama hurafe :)
(8,844 puan) tarafından
Tabi ki de hurafe işte ya tutarsa
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Benimde oğluma öyle diyorlardı ve oldu da 55 günlük bir kızım var
(8,844 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım
0 oy
(708 puan) tarafından
Valla bende oğlumda hep oğlan dedim 9glan oldu kızımda daha hamile değilken rüyamda gördüm kizim oluyordu hamile kaldım yine kız gördüm bu kız dedim  şükür  kizim oldu ama oğlumda bunun arkası hep oğlan dediler kasınin  yanı mavi damar görünüyo oğlan oğlan dediler kizim oldu :))
(8,844 puan) tarafından
Analar hisseder
0 oy
(3,197 puan) tarafından
Kizima arkası erkek olucak dediler şuan hamileyim erkekmiş:)    ılginç 
(8,844 puan) tarafından
Tutmuş :D
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Banada derdiler aman boşver desinler kimsenin ağzı kapalı değil
0 oy
(164 puan) tarafından
Hurafemidir bilmem ama benimde oglum kiz guzeliydi :-) kızım oldu ama bende ikisindede ruyamda görmüştüm cinsiyetlerini doktorlar ilk basta ikisinede tam tersini soylemislerdi bende tam tersi olacak demiştim anneler bazende gercekten hissediyor sanırım içgüdüsel rabbim hepsine saglikli ömür versin
0 oy
(2,266 puan) tarafından

Banada erkek suratlı arkasından erkek olacak kesin erkek dediler hatta kesinmi kesin erkek gözüyle baktılar ama kız doğurdum:) artık lafı bile geçmiyor 

0 oy
(5,020 puan) tarafından
Kızımı oğlana benzettiler ama kızım olacak inşallah:D
0 oy
(14 puan) tarafından
Kızımı oğlana benzetip arkası oğlan dediler şuan hamileyim  oda kız 
0 oy
(477 puan) tarafından
Benim kızıma hep oğlan a benziyo dediler hatta bilmeyenler erkek gibi sevdiler kız deyince şaşırdılar arkası erkek dediler şimdi 2 aylık  bir kızım daha var yani onlar yalan 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 37 göst.
0 oy
16 cevap 268 göst.
0 oy
3 cevap 132 göst.
0 oy
1 cevap 72 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde glsvm (4 puan) tarafından soruldu

374,606 soru

11,204,093 cevap