0 oy
1,185 göst.
Diğer kategorisinde (225 puan) tarafından

Bugun esim eve geldi 7 de. Sabahta 7 de cikmasi lazim askeri personel haftasonlari geliyordu carsambayida dahil ettiler. Yani carsamba aksami gelip persambe sabah gidiyor. Neyse geldi yemk yedk cay ictk ben onu hep özlüyorum yanımdayken bile . Onunda bugun dizisi var diriliş hastasi. Bnde bugun makyaj yaptim guzelce giyindim farketti makyajda yapmissn dedi bnde oylee dedim. Yanina uzandm salonda o tv izlyo bn ona sarlyorum ilgi beklyorm hic orali degil hala gozlerini ayirmadan izliyo. Sonra yanindan kalktim nereye dedi hic dedim geldim yatakodasinda uzandm agladim reklam girince yanima gelmis noldu gozlerin kizarmis dyo.  Bi konussam aglaycm konuşamadım.  Sarildi yine bn ne yaptim dedi güldü gitti. Bi dahaki reklamda geldi anlat hadi dinlicem seni dedi bende dedm eve geldin yemek yedik cay ictk baska bise yok ben bunu tekkende yapıyorum zaten dedim. Güldü askm bugun dizim var biliyosun dedi haftasonu ilgilencem senle dedi. Sanki cok bise istedim ya yanina uzandgmda sarilsin etsin azck sohbet etsin istedim zaten evde patliyorum hava buz gbi bakkala bile ekmek almaya zor gidiyorum hic anlamiyo beni cok zoruma gitti hala dizisini izliyo birazdan da gelir yatar :/

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Ben olsam saygi duyardim hafta sonu telafi edicem demis oda evden uzak surekli is calisiyo yani evdeyken dizi izlemesi koltuga yayilip yatmasi abes degil bende olsam rahatima bakmak isterdim haftada bi gun

tarafından
tabi ki o da bisey ama hamilelik horminlaro alinganlik olusturmus bence
tarafından
Valla her zaman yaptigim sey bnden daha kotu durumda olani dusunurum ve o an dunyanin en sansli insani hisseder sukrederim sorun falnda kalmaz kafamda :) boyle dusunsun doye kndimden ornek verdim lohusaligim yalniz gecti resmen dusun o psikolojiyi bebege alismayi sezeryan oldum agri sizi uykusuzluk bi grip oldm bi hafta kaynanam kaldi flan bi namyoda kaydim kafami yardim 24 saat hastanede kaldim bebek evde aklim kaldi sinirim bozuldu agla agla sutum kesilck korkusu flan ve esim hic yanimda olamadi tas catlasin bi saat yani o derece
(225 puan) tarafından
Geldi yanima gönlümü aldi kizlar. Onun yapisi hep boyle olsa bu kadar uzulmezdim ki zaten . Dizim var askm biliyon falan yapti sarildi iyice bana süt hazirlamis. Tabiki bunlari dizi bitince yapti :)
tarafından
oda bisey canm ne guzel mutlu olmana sevindim rabbim mutlulugunu bozmasin :)
(225 puan) tarafından
Amin canim cumlemizin insallah rabbim yuvalarimiza huzur saglik versin
-Reklam-
+1 oy
(1,114 puan) tarafından

Valla cnm eşim çalışıyor ama evde Çarşamba akşamları da evde olduğunda benle ilgilenmek yerine dirilişi izliyor ve beni deli ediyor bende gidiyorum yatak odasına ağlayarak uyuyorum bidaha :) ama çalışması daha iyi bari hiç olmazsa ilgisizliğini hissetmiyorum:)

(225 puan) tarafından
Aynii ben:) dirilis dirilis adam kafayi yicek cocuk erkek olsa adı ertugrul olckti ya :)
(1,114 puan) tarafından
He aynen bizim erkek ama Ertuğrul koymak istemedi çok şükür :) Miraç istiyor :)
0 oy
(531 puan) tarafından

Valla o diziler sinir eder adami senn olayin aynisini bende yasadm sonra gittim pijamalarimi giydm yattm

(225 puan) tarafından
Bnde sacimi bozdum makyaji sildim pijamalarmla yataktayim patlicam gozlerimden akiyo yalnizlktan ölcm kmse yok yanimda
(531 puan) tarafından
Bosver hic aglama hic bisi sendn ve bebegindn dha degerli dgl
0 oy
tarafından

O kdr hazırlık yapmışsın. Ben olsam sarilmakla kalmam. Erkek milleti filmi var maçı var bizi o zaman dikkate almıyor bazıları. Sen daha da dikkatini çekmen lazm. Sarık dokun op. TV yi kapat soyun ne blym.  Geçip odaya ağlama öyle 

(225 puan) tarafından
sadece bir tek dizisi var baska yok. Birde gs maci olursa izliyo iste hic mi hakkim yok izlemeye diye bise der diye seslenmedim kavga etmeyelim diye ama gozlerin kizarmis diyo biliyo agladgmi insan azck merhamet eder ya burda tek oldugumu tahin yerinde oldgmuzy blyo boyle yapiyo bende kendini biseylere zorlamak istemiyorum kendi dusunsun yanassin diye ama yok
tarafından
Sende sil makyajını canım uzan bakalım yanaşack mi
(9,652 puan) tarafından
:)) okadar emek boşa gitmesin haklısın valla tv yi kapar ilk bi kızardım herhalde böyle bir durumda sonrası kendiliğinden gelir diye düşünmekteyim
tarafından
Yani bn hazırlancm eşim bsy yapmyck bı şekilde dikkatini dağıtırdım ciddi bir şekilde
(1,933 puan) tarafından
Kız iyi fikir Soyunmak Allah iyiliginiversin :))))))))))
(225 puan) tarafından
Ilk aylarimizda mac izlerken tvyi kapatmis kadınım ama cicim aylari gecince cesaret edemiyorum :) istesem yine kapatrm ama bisey soylerde kalbimi kirar zaten haftada 3 gun evdeyim der diye yinede kiyamadim valla
0 oy
tarafından

En iyisi sende benim gibi otur beraber izleyin :D 

(225 puan) tarafından
Arzu sen beni guldurdun allahta seni güldürsün ya masallah hemcinslerim ogrenmis erkegin kalbine giden yolu :)
tarafından
Cümlemizi güldürsün Allah canım benim :) başka yok bırakmıyorlar bize canım :) babamlara gittim çukuru izliyordum babamda diyor ki hiç kadın dizisi değil bu ne biçim dizi izliyorsun dedim alıştım nedem  :)
(225 puan) tarafından
Acaba onlarin bizim icin katlandiklari bise varmidir iyice dusunmek lazim yoktur gbi :)
tarafından
Vardir ya esimden biliyorum :)
tarafından
Var var oda benle oturup müge anlıyo izliyor :D
0 oy
(385 puan) tarafından

En azından fark etmiş hatrını almış ben de 2 gündür limoniyim eşşek gibi peşimde bugun ilk defa bana sesini yükseltti dün hiç hatam yokken kaçan kovalanırmış sende öyle yap fazla üzerine gitme biraz koşsun peşinde 

(225 puan) tarafından
Aynen canm bende oyle yaptim hic konusmadim yatagimda uzandim dizi bitince süt hazirlamis gelmis bana
0 oy
tarafından

Valla ben yontemimi buldum esim.kuzeniyle knigte ooynuyor hala bende benle ilgilensin diye hep ayni odada onnla oturuyorum.ben sarki dnlyom o oynuyo aradalarda gelyo sariliyo yada ben atistirmalkk .bsyler goturrsem. Sarlyo edyo faln onceden tvden kendmi ayirmyodum  sinr olyodum ama smdi boyle ypiyorum:) oyunu bitincede beraber dizi izliyoruz internetten zaten gnlde de cok cok asiri konusan cft deglz bz dha dha disari cktgmzda sevgli gbi uzun uzun dertlesiyoruz evde hep ayni tv yemk bi napiyon ne edyn o kdr yani ama.ilgi gosteryo gne  benm ki brz odundur da ondan beklemyom.bsy ama bazen elinde cikolatlarla glyo beni o ble mutlu ediyo dusunduugnu blyorum :)

(225 puan) tarafından
Ooo cikolata benimkine açım ekmek al desen almayi unutur eve oyle gelir :) bi defasinda ekmek almaya gitti sigara almjs ekmegi unutmus :)
0 oy
tarafından

Kıyamam canım yaa benim eşimde çok iyi ama bazen yatağa geçtiğimizde ilgi bekliyorum bana baksın gülsün ama nadiren telefonda okeye dalıyo beni unutuyo bende arkamı dönüyorum uzanıyorum işe yarıyor bu hemen gelip sarılıyor affediyorum onu :) sende yatağa uzan uyuyomuş gibi yap gelir sarılır heralde ya ama sen hemen affetme çünkü saatlerce dizisini izliyomuş bak sen onun için o kadar hazırlanmışken. Sonrada artık dayanamazsan affedersin öpersin sarılırsın :) ama benim eşim şuan askerde sabırsızlıkla gelmesini ona trip atmayı o da hemen bana sarılıp aşkım seni çok seviyorum demesini çok özledim 

(225 puan) tarafından
Bende zaten yatakta trip atip arkami cok dönerim o da gelip sarilirda ama ayri odada olunca isler değişti baya baya sonuna kadar izledi dizisini sonra benim uzuldgmu agladigmi anladi bana süt hazirlayip gelmis gönlümü almak icin :) . Allah kavustursun seni de insallah canim
tarafından
Amin canım çok teşekkür ederim :)
0 oy
(822 puan) tarafından

Benim eşim yurt dışı çalışıyo 2 ayda bi geliyo keşke gitmese de hep dizi izlese insan aynı evde nefes almayı bile özlüyo :((

(225 puan) tarafından
Dogru söylüyosun bazen sukretmeyi bilmiyoruz bizimkiside galiba hamilelik psikolojisi ondan hemen aglyorm alınıyorum
0 oy
tarafından

ya o kadar takiyorsan konusalim bence canm benm tavsiyem bu cok ozledim seni sen benimle ilgilenmedin demelisin

(225 puan) tarafından
Desem sarilir oper beraber izleyelim der oturup dizisi varken benimle sohbet etmez yani neyseki gönlümü aldi ama süt getirmis bana :)
0 oy
(164 puan) tarafından

Canım eşinin seni anlamadığını düşünüyosun ama acaba sen onu ne kadar anlıyosun? Sen evde sıkılırken o dışarıda milletin ağızkokusunu emrini tribini vs vs çekiyo haftada birgün de evinde bacaklarını uzatıp keyif yapmak istiyo. Bu onun hakkı değil mi sence? Ben olsam uzandığı yere gider kucağına girerdim birlikte izlerdim yüzünü filan okşardım o film izlerken masaj yapardım ne biliyim maksat vakit geçirmekse öyle de vakit geçirilir arada soru sorar konuşurdum filan. Eşinde ilgisiz alakasız biri değil bence hiç düşünmeyen biri olsa gelip bakmaz bile umursamaz yani ama öyle yapmamış. 

(225 puan) tarafından
Dogru diyosun zaten yanina uzanmistm sarildim optum baktim gozlerini diziden ayirmiyo o yuzden bozulup yanindan gitmiştim hamile olunca biraz duygusallik oluyo sanırım neyseki barıştık yine kendini savunaraktan süt hazirlamis bana :)
(164 puan) tarafından
Sevindim barışmanıza :)
0 oy
(125 puan) tarafından

Kız valka benim ki eskiya delisi simdi demiyorum tabi yerimden kalmıyoru bile evimdde diylim ama hamile olmadan önde her salı eskiyaya bakar bende bir salı keyfime dusdu guzel sofra acdım yemek cay falan oturduk yedik icdik kalkdı bu hemen elinde cekirdek kanepeye bende giyinib suslenmisim falan saglna gecdım soluna gecsim. Gördum olmuyor jalkım oturdum karnın usdunde buda bagırıyor o kadar yedirdin patlıcam diye . Neyse kalkdım napsam napsam deliliyim tuttu tv yi fısden cıkardım dizi falan yok dedim izn vermedim izlemeye ne alıcam ya oda izlemedi bagırdı cagırdı gördu basarmıcak teslim oldu sonunda)))))) sende sıkma canını olmadı benim yapdığımı yap yada tap tvnin karsısında dur baksın sana .. alama kız nə alıcan 

(225 puan) tarafından
Canim onu bende yapiyordum ilk aylarimizda mac olsun bisey olsun kapativerirdim bana odaklanirdi hemen. Ama simdi aslan kesiliyor izlicem diye tutturur kapatsam zaten haftabirgun izliyor kiyamadim yine bise demedim izleme falan diye neyseki gönlümü aldi ama diziyi izledikten sonra :)
(125 puan) tarafından
Napalım idare edcez bizde artıkn)))
0 oy
(1,509 puan) tarafından

Bence abartmissin canim saglik olsun takilma boyle seylere kocasindan ne dayak yiyenler kaynanasi karisanlar sokaga bile cikartmayanlar perde ui bile acmiycan diyenler anasinin aklina gidenler bir yanlis anlama yuzunden keserin sapiyla dayak yiyenler uc gun boyunca ustune kapi kilitlenler ohooooo daha neler neler goruyoz hep bunlari huzurlu bir sekilde evinizde cayinizi icip oturmussunuz ne guzel benim esimde mesela her gun yabanci flm izler gozunu diker tlvzyona hicte seslenmem giderim mutfakta ben de baska izlerim yoksada uzanirim yaninda 

(225 puan) tarafından
Dogru diyosun canim benimkisi hamilelik psikolojisi iste birde haftada 3 gun geldigi icin ozledigimden yani sohbet edelim ilgilensin diye. Neyse ki gönlümü aldi canım kocam
(1,509 puan) tarafından
Iyi canim sevindim hani oyle seyler yaparsada takma kafana yani her erkegin eksileri vardir ama beni dovmuyosa kotu soz etmiyosa al aşagi yapmiyosa icip icip sonra kari kiz demiyosa benim icin gerisi teferruat
0 oy
(14 puan) tarafından

Klasik erkek tpi işte al bnde de o kadr gece den geldı yatıyo sımdı 11 bellı uff :( aksam tekrar 10 da işe sbh gel yattt benim yerimde olsan ne yaparsın khvltı karda kalkarsa aksam yemegınde yuzunu goruyom 

0 oy
(8,086 puan) tarafından

Canımm kafınlar kedi gibiler hep ilgi duyulsun istiyor.bende onlardandım.Ama erkeklerinde kendine vakit ayırmaya ihtiyacı var.dua et ki seninle geliyo gülerek cevap verio felan.Bizimki direkt küser ilgi istedim diye hıcde gelmez peşime :) bırak haftasonu ılgılensın.askermıste kırgınlık yaratma üzülürsünüz.

0 oy
tarafından

Canım hamileysen eğer pskolojik olur aynısını ben yaşıyorum esim sürekli yabancı dizi izliyor izleyince konuşsam bule beni sustueuyo

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 740 göst.
19 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zehraTekin (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 368 göst.
15 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehtapgnc (916 puan) tarafından soruldu

374,710 soru

11,208,536 cevap

34,515 kullanıcı

...