0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Cidden ağlıyorum gercekten bebeğim neden uyumuyor ya 9 aylik ama geceleri uyuyan çocuk  uyumamaya başladı  ne yapcağımı şaşırdım sürekli ıkınıyor tamam normaldede gazliydi ama uyurdu 3 4 saatte bi kalkardi şimdi resmen saat başı uyanıyor masaj yapıyorum yok gaz ilaci veriurumveriyorum geçmiyor randevu aldım çocuk doktoruna ya çorap giydiysem bi dert giydirmesen bi dert yemin ederim gündüzde sürekli ağlıyor özeller pahalı diye gidemiyorum karnı hep sert lütfen fikir veririmisnz kabızlığı daa var buarada  ishaldi kabız oldu neyse uzun oldu kusuruma bakmayin 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimkide 44 günlük sabah ezanıyla ayaktayız o ıkındıkça bana afakanlar basiyo nenbiliyorum masaj yapacağımı ne biliyorum damla vereceğimi kolik sesleri kucak kuş pış hiç biriyle memnun olmuyo çıldıracam 
-Reklam-
0 oy
(718 puan) tarafından
Gozlerim.yaniyor gece boyu uyumadi suan halq uyumuyo 8 aylk cok uykum var cok 
0 oy
(3,376 puan) tarafından
Benimde 9 aylk daha önce ğüzel uyuyodu yaklaşk bir aydır belim koptu gözlerim kan çanağına döndü ayağmda salıom olmuo beskte salıom olmuo emziriom olmuo bide kulağını çok tutuo ensesini çok kaşıo diştir dedim hep henüz dişleri çıkmadı hast götrcem ama kızımda var zor oluyor bi hafta snra aşısı var o zaman sorcm dr bakalm
(980 puan) tarafından
Kulağı agriyo canim benim bebejde aynıydı damla aldım rahat etti az ama yine uyumuyo da en azından eli kulağında değil
(3,376 puan) tarafından
Annem kulağı olsa çok ağlrdı dio bilemedimki
(980 puan) tarafından
Bizimkide aglamiyodu ama sürekli eliyle kulağını çekiyor elini yumruk yapıp kulağını kurcaliyordu damla iyi geldi canım bı doktora göster istersen
0 oy
(71 puan) tarafından
Zeytin yağı için karnına zeytin yağıyla masaj yap makatinada zeytin yağı sür inşallah iyi gelir
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Benmki 6 aylık olmak üzre gce tam 2 buçk salladım sabh 7 de uyandı deli gbi uykusu var uyumyo ama sürekli mızrdanıyo
0 oy
tarafından

Beninkide ayni uyuyan cocuk gunlerdir geceleri kalkar oldu 100 kere bide uyumuyo ben uyutuyom uykular haram oldu gencligim bak talanda oldu lelelel :D

0 oy
(980 puan) tarafından
Benim bebejde 11aylik gece kaç kez uyandı bilmiyorum uyucam diye agliyo uyumuyo hiç bı derdi yok czoemedim bu bebiskeri sabahın 5inde sor uyuttum valla gözümü açamıyorum bende ne zama. Rahat edicex ya bilmiyom

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 764 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Annelerr toplandiik (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 191 göst.
26 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Vidividi (1,523 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,313 göst.
25 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 625 göst.
31 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,325 soru

11,291,854 cevap

34,710 kullanıcı