0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde (190 puan) tarafından
Kızlar agustos 2 dogumum var dogumda giymeye Nasıl bişey alıym hava çok sıcak nevse kendini sıcak tutmalı diyorlar kalın bişeyler alırsam pişerim ama bu sıcaktan tesettürlü yüm bu arada bebege ne almalıyım giymeye uzun kollu mu giyer dogdugunda 

9 Cevaplar

0 oy
(4,697 puan) tarafından

Uzun gecelik kısa Bi tayt al bide pijama takımı ne olur ne olmaz diye 

-Reklam-
0 oy
(5,342 puan) tarafından
Pamuklu pijama takımı al kuzum 
0 oy
(813 puan) tarafından
Bende geçen sene Eylül’de Doğum yaptım hava şimdikinden daha sıcaktı ama Doğum yapınca üşüyo insan. Şu düğmeli takımlardan almıştım ben hava nasıl olsa sıcak üşümem diye ceket koymamıştım hastane çantasına ama üşüdüm hastanede eve geçincede üşüyodum hemen ince triko bi ceket aldım üzerime yataktan çıktıkça onu giydim 1 haftalık lohusaykende mastit oldum hem üşüyüp hem terliyordum sırtım çok üşüyodu 

Sen normal yazlık bi pijama takımı al çantaya koymak için bide ceket al bence canım 
0 oy
(7,119 puan) tarafından
Ben uzun gecelik aldım ve çok rahat etmiştim Almayı düşünürsen onu düğmeli olanlardan al derim.
0 oy
tarafından
2 tane Önü düğmeli pijama takımı bi tane yelek ya da hırka mutlaka al bebeğe de hastane çıkışı giydirirsin ve mutlaka battaniye koy yeni doğduklarında bebekler üşür sende kan kaybettiğin için üşüyorsun 
0 oy
tarafından
İçi kısa kollu pijama sabahlık takımlı al istiyince cikerirsin kısa kolu içi giymen gerekirse giyersin ben öyle yaptım tesettür için iyi oluyo bide aldini altını köyü al bence rengini kanama oluyo ister istemez 
0 oy
(93 puan) tarafından
Uzun gecelik önden düğmeli pijama mutlaka al kuzum 
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Bende geçen yıl ağustosta doğum yaptım hiç üşümedim ama anneler rahat bırakmadı sürekli yelek patik giydirmeye çalıştılar ben kalın şeyler tavsiye etmem ama ince bi hırkan olsun ne olur ne olmaz. Hastane de uzun gecelik giydim evde de pijama takımı giydim öyle rahat ettim
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Valla en güzel şekilde çanta hazırlayan benn doğum sonrası babanne geceliği giydim elbise gibi olan harika bişey tavsiye ederim başkada bişey almana gerek yok çıkış için de kiyafet ak yeter

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,184 göst.
8 Ağustos 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Berna_ (1,327 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 477 göst.
20 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 208 göst.
0 oy
6 cevap 281 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,375 puan) tarafından soruldu

397,302 soru

11,883,105 cevap

36,003 kullanıcı

...