0 oy
376 göst.
Aile kategorisinde (169 puan) tarafından
Dün eşimin babaannesi öldü. Bugün defnettik. Dünde yatılı kaldı orda. Hadi düne birşey demedim de bugünde kaldı. Bu arada sohbet muabbet ediyorlar. Ben evde tekim. Ben rahat edemem orada kalmadım

6 Cevaplar

0 oy
(252 puan) tarafından
Ee bacım tek neden kaldın eşinle beraber gitseydin sende yalnız birakmasaydin aklın da zaten eşin de belli ki
(169 puan) tarafından
Ölü evi kalamam orda. Ayrıca evde kedi falan var. Onlara kım bakcak
(252 puan) tarafından
Ölüden korkma diriden kork derler ölmüş kişi sana ne yapabilir ki dua edersin sonuçta hepimizin gideceği yer orası
(169 puan) tarafından
Yaa ben yaptıklarını yıyemıyorum. Önceki gün aç durdum aksama kadar. Hepsı yedi pide falan. Dünde bi ton ölen kısıye yemek falan yaptılar. İçim almadı. Ölürüm açlıktan orda. Sonucta kadın ölmüş mıllet bogaz derdınde.
-Reklam-
0 oy
(699 puan) tarafından
Cenazeymis bide çok yakın yani. Bence sesini çıkarma 3 gün baktın hala aynı çek iplerini. Ha davranışında da sorun varsa smdi çek gene çek. Orda kaliyrm diyip keyif peşindeyse bu dediğim. Sende çocuğun varsa al çocuğunu yat kapını kilitle 
(169 puan) tarafından
Tabıki keyif pesınde. Sımdı konustum nargıle falan ıcıyor lar. Belkı kardesıyle kafeye falan gıderler. Annesı bu gecede kalsın dıyor. Ben pes dıyorum.
(699 puan) tarafından
Kavga çıkar bacım susma hiç başlarım onun nargilesne der s.. Ağzına ses çıkarmaycksn cenaze diye oda keyif yapacak
(169 puan) tarafından
Ya bırak. Şimdi konustuk. Sohbet sesler gelıyor du. Kadının varya kemıklerı sızlıyor. Ben bısey demıycem ben kötü olurum. Tamam aglamasın ama ölüye saygı duysunlar.
(699 puan) tarafından
Katılıyorum. Ama insanın içi içini yer böyle
0 oy
(644 puan) tarafından
Ee ninesi ölmus sende kalsaudin yada kalmasinda sakinca yokki.ne varki bunda zor anindadir belki
(169 puan) tarafından
2gün gündüz full oradaydım
0 oy
tarafından
Seninde kalman gerekirdi
(169 puan) tarafından
2 gün sabahtan aksama oradaydım yetmez mi
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Sen onlara kızdın kakarakikiri yapıyor diye ama boşver herkesin kendi ayıbı sen bırakma eşini bence sen sor bakalım gelmezsen ben geleyim de 
(169 puan) tarafından
Öyle öyle. Hatta kardeşi var eşimin. Dün espri yaptı ölüyle alakalı hatırlamıyorum
(5,721 puan) tarafından
Doğrudur kuzum valla
(169 puan) tarafından
Erkek kardeşi diyo ki 7senedir bakıyosun ölsün falan. Sevindi ölmesine bence. Espri yaptı.annesı kadın bugun öldü ayıp falan dedı kızdı
(5,721 puan) tarafından
Ne kadar kotu olsa da karşıdaki denmez yaa
(169 puan) tarafından
Yok yok mesafeli olmak en iyisi. Tanıdıkça insan anlıyor bırseyleri.Ogulları anne babası ıcın tatıl planı yapıyor
0 oy
(4,159 puan) tarafından
Cenaze zamanlari kalinir canim, senin de gitmen gerekir gitmem rahat edemem diyosanda bisey demeyeceksin, napsinlar aglasinlar mi surekli insan sosyal varliktir bir araya gelince konusur 
(169 puan) tarafından
Canım sohbet muabbet e dıyorlar.Annesı bu gecede kalsın dıyor. Insan gıt genc karın yalnız der

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 440 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hayal1907 (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 915 göst.
19 Eylül 2021 Aile kategorisinde Seda yavuz (3,888 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 1,284 göst.
22 Haziran 2020 Aile kategorisinde Hanifem (551 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,807 göst.