0 oy
346 göst.
Diğer kategorisinde (347 puan) tarafından
Çevremdeki insanlar  dio bebeken  giydirilir  falan aldığıma pişman oldum bi nebi öyle denince daha önce hiç giydirmemistim sizler giydiriyorumusunuz 

21 Cevaplar

+1 oy
(4,668 puan) tarafından
22 aylık oğluna tulum giydiren ben bi tarafımla güldüm o lafı söyleyenlere. Giydiririm kıy niye giymesin ki.
(347 puan) tarafından
:D iste insanlar tuhaf
-Reklam-
0 oy
(3,717 puan) tarafından
Hala bebek değil mi zaten ne alaka ya :D
(347 puan) tarafından
Giydiremezsin  ki artık diolar ne alakaysa  hani dedim bebegi  8,9 aylık olanlar giydiriyor mu die sormak istedim
(3,717 puan) tarafından
Ağzı olan konuşuyor bacım boşver giydir gitsin millete ne ya çabuk küçülüyo tulumlar ya o yüzden söylüyolardır :) benim 4 yaşında kız kardeşim var tuvalete kendisi gidiyor hala annem tulum alır giydirir bakma sen onların lafına istediğin gibi davran :)
(347 puan) tarafından
Tesekur edrim canım haklisin :)
0 oy
tarafından
20 aylık kızım tulum giydirmeyi hala cok seviyorum gecen ay bile aldim bir sürü renk renk
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bezlenen bebek icin idealdir
0 oy
(1,635 puan) tarafından
27 aylık bazen hala giydirin. Patikli olunca sevmiyo çocuklar pek ama ona dikkat et. Yoksa giydirebilirsin nolcak sanki
0 oy
(9,890 puan) tarafından
Şuan zaten yaz tulum giyilmezde. Tulumlar çok cabuk kuculuyor. Benim oglum bide iri hemen ağ kısmı kasıyor. O yuzden alt ust daha kullanisli
(9,890 puan) tarafından
Barbatöz diyorsun sen o zaman. Bende normal tulum sandim. Bebegin normal boyutlardaysa olur tabiki. Benimki 10 aylik 2 yas aliyorum o bile kucuk
(347 puan) tarafından
2 yas aldim canım bu yaz giysin  diye 3 ay giturur  diye düşündüm ogluna baya uzun oldu
(9,890 puan) tarafından
Bizimki uzun ve iri ağ kisimlari kasıyo iste :) olduysa guzel olur canim gule gule kullansin :)
(347 puan) tarafından
Kolsuz  sekilde  2 ay giyer yani  bnim ki 8 aylık şuan 2 yas aldik  kullanışlı olmaz dedikleri  için kafama takıldı canım kolsuz  şort  gibj
(9,890 puan) tarafından
Aynen anladim canim barbatöz diye geciyor onlar. Yok kullanirsin ya çok rahat oluyor tek parca
0 oy
(10,164 puan) tarafından
16 aylık biz sevıoz tulum ya çok da rahat oluyor valla
(347 puan) tarafından
Bakım bnde denicem canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Hicte sıkıntı olmuyo cnm bende küçüklükten bero giydirmeye basladim oglum 2 yasinda hala giydiriyorum 
(347 puan) tarafından
Yanı niyeki  8 aylik o yüzden kullanisli  olmazmis  ne alaka dimi
tarafından
Bosver cnm sen giydir
0 oy
tarafından
Yav buyukler bile tulum giyerken bunlar ne diyo 
(347 puan) tarafından
Canım bi  arkadasim  başta  bisey demedi  ürün etiketliydi  yikadim  sonra dedi kullanisli  olmaz ne kadar kotuler
tarafından
Uf aman soyle insanlar arkadas olmuyo iste
0 oy
tarafından
Kızım bir yaşını geçti hala tulum giydiriyorum, çok da severek giydiriyorum:) patikli olanlar daha kısa ömürlü olur ama onun dışında ha pantolon giydirmissin küçülmüş ha tulum giydirmissin, fark yok ki 
0 oy
(282 puan) tarafından
Benim oğlum 18 aylık ben hala tulum giydiriyorum ne alaka o zaten daha bebek 
0 oy
(818 puan) tarafından
Yoo ben giydiriyodum cnm en azindan ayaklari sicak kaliyodu sen millete bakma ayyy insani birakmiyolar ki dogurdugunu kendi buyutsun yok oyle yapma yok boyle yapma ay sizeneeeeeee
0 oy
tarafından
Ben çok severim tulum tabi alt üst takım gibi kullanışlı olmuyo çünkü çabuk küçülüyor ama ben yürürken bile giydiriyorum giydirilmiyosa niye uretiliyo deseydinbi alıcısı var demekk
0 oy
tarafından
Neden ki. Kızım bir yaşında pijama tarzı tulumlar aldım zincirli hem çok pratik hem onun için rahat hemde aşırı sevimli oluyorlar. Patikli değil ama :)
0 oy
(5,721 puan) tarafından
 bu millet herşeye kulup takıyor yaa bebekte giyer çocukta büyükte
(347 puan) tarafından
Efsane cümle kurdun canim hlaklsn
(5,721 puan) tarafından
Sağol kuzum
0 oy
(34 puan) tarafından
Bizde 7 aylıgız ara ara tulum slopet giymeye devam ediyoruz. Ayrıca annesi sizsiniz onun neyin içinde rahat olacagına en iyi siz karar verirsiniz :) 
(347 puan) tarafından
Aymn canm teşekürler
0 oy
tarafından
Ne alaka ya en kullanışlısı yazlık tulumlar oglum 8aylık evde günlük olarakta dışardada tulum giydiriyorum
(347 puan) tarafından
:) dimi  yani tek parca kolay giydirdiği için tercihim
0 oy
tarafından
Alakası yok 5 6 yaşına kadar bile çok tatlı oluyor :)) 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Benim  kızım  11 aylık  hala  tulum  giydiriyorum  şuan  sıcaktan dolayı  kısa  olanlardan  cokta  rahat  ediyor  

Sanki  3 4 yaşında  da  bebek  zaten  onlar  daha  çevren baya  saçmalamış canım 
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Ben sevmiyorum alt üst aliyorum

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 689 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 366 göst.
23 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 299 göst.