0 oy
448 göst.
Aile kategorisinde (6,360 puan) tarafından

Ayy kizlarr ikiside birbirinden zormuss Allah nasip ederse ilk doğumum olacak internetten izledim icim çekildi resmen insanin içi bi degisik oluyo normal dogum istiyodm normalde ama izleyince  biraz korktum sezeryan desen ayy icini deşiyolarr resmenn 

7 Cevaplar

+1 oy
(299 puan) tarafından

Bende merakliyimdir yıllardır  hep kötü anlatrlar normal dogum söyle böyle vs ama bakyosun ki kötü kötü dyenler 3 5 cocuk dizivermis  unutma canm hicbir dogum birbirine benzemez internette bi doktordan izlemstm her insanın bünyesi  farkli gecrdgi gebelik bile farkli fabrika çıkışı ürün gibi herseyi ayni olsn dyordu cokta mantikli  

Bak korkuyorsan  instagramda dr.zahidekucuk var

Ac onun videolarını izle  insani rahatlatiyor. 

Korkma canm ne olursa olsn dunyaya bi can getryorsun  tabiki biraz aci cekiceksin belki fazla belki az bunyene bağlı  kafana ne kadr takip düşünürsen o kadr büyütürsun korkularını  o yzden akisina birak :)

-Reklam-
0 oy
(32 puan) tarafından

herseyin bir kolayligi vardr canim internten. Video izleme tavsiyem. Onlar kafani karistir 

(32 puan) tarafından
Ben burada 40 once 2 nci  sezaryemi oldum bnde cok korkuyodum korktugumdan daha kolay gecti
(6,360 puan) tarafından
Bundan sonra video izlemycem zaten :) normal dogum diye diye alistrcam kendimi
(32 puan) tarafından
Izleme tabi normel doguma odaklan bide bebegine
0 oy
tarafından

Yahu dogum korkusu diye bir gercek var sezeryan icini desiyorlar demek nedir ya insanlarin gozunu korkutmaktan başka. 

(6,360 puan) tarafından
Goz korkutmak degil canim ac izle bak
tarafından
a acip izlemek mi almiyim akisina birakmak tevekkul etmek teslim olmak Allaha siginmak gibi seceneklerim var... her dogum kisiye özgüdür acı bünyeye ozgudur kimsenin korkularini giyemem üstüme arkadaşlar sizde izlemeyin
(6,360 puan) tarafından
En iyisi izlememek zaten ama benim aci cekecegm belli kurtaj olmustm bebegim karnimda ölmuştu doktor kurtaj sırasında bile bacaklarimi cektigimi soyledi -,- Allah hepimizn yardimcisi olur insallahh
tarafından
Aminnn... ama kendini sartlama bu dogum aci cekmiycem de onun icin motive ol kolaylastirsin Allah
0 oy
tarafından

Saçmalamışsın biraz git korkunu başkasıyla paylaş yen, burdaki insanları korkutmaya ne hakkın var!!! 

(6,360 puan) tarafından
Ayy canm cok mu korktun kiyamamm sanaa suna bak mahalle agziyla konusmaktan baska hicbisey bilmiyosunuzzz   basligi gordunn okumasaydnn zorla okutmuyolar yaa sana
tarafından
Terbiyesizliğin lüzumu yok ne kadar uğraşsam da senin mahalle ağzına inmem imkansız!!! Başlığa gelince ikisi arasında bir şey sordun ve tecrübeli birisi de bir şey paylaşır diye baktım. O kadar iyiymiş ki Tükçe ve Edebiyat dersin derdini başlıkta anlatmışsın demek isterdim ama yetmemiş kitap akumanı tavsiye ederim az biraz ki kurduğun kısa cümlelerde anlaşılabil. Aradaki terbiye ve seviye farkı kurduğumuz cümlerlerden bile farkedilir benle kelimelerin ve cümlelerin seviye yarışına girme istersen. Altta kalırsın üstte değil...
(6,360 puan) tarafından
Tecrubeli insanlarin fikirlerine o kadar ihtiyacin varsa basligi kendin acip sorsaydinn.  Internet üzerinden Türkce ve Edebiyat  kiyaslamasi yapacak kadar zekiymissinn maşallah  o zekiligi baska yerlerde de kullanmani tevsiye ederim -,- bu arada benle degil benim ilee olacakti az biraz ogrenip gelin. Kimin altta kimin üstte kaldigi cok belli heyy masallahh Dil Bilginee
tarafından
Wooww çok etkileyici :) :) alkışlar sana gelsin :) :) komik şey seni...
(6,360 puan) tarafından
Neyin komik neyin komik olmadigini ayirt edemeyen insanlarla muhatap olmam ben canm hadi isinee
0 oy
(14 puan) tarafından

Ben bir gez normal dogum yaptim cokda kolaydi keski simdiki dogumumda oyle kolay kecse diyorum ama izlemen  hata olmus neden kendini strese sokuyorsun ayirca kendin kotu olmusun burdakilarida kotu ediyorsun

0 oy
(107 puan) tarafından
Hamile piskolejisi çok kötü bişey öle video izleyip kendinizi korkutuyirsunuz   ben doğuma gidene kadar doğumla ilgili ne video ne bi yazı  konuma izlemedim  bu nu izlemen senle bebeğini etkiler valla  normal doğum olsaydı normal.yardım. mecbur kaldım. İcin sezeryan doğum. Yapmak zorunda kaldım valla  canım.yandı ama katlanamayacgim kadar değil     5 saat sonra ayağa kaltim.gezdim dolaştım   kızımla ilglndm  eve geldim yatakta en fazla 3 gün yattım 3 gün sonra herşeyi ben yaptım oyuzdn kndine eziyet edersin hiç kendini korkutma hamile arkadaşlarıma korutaa yeterince.herkez tedirgin zaten  iyi düşün iyi olsun   hepsi geçiyor  
(32 puan) tarafından
Sezaryni buyutuyolr ama buyutlck kadar zor degil vlla bn iki tane sezaryn oldum agrin oluyo ama oda olck zmnla gidiyo
(107 puan) tarafından
Aynen ole sezeryanla doğum. Yaptım  ağrım. Oldu ama  tahumull edemem. Kadar değil   5 saat sonra ayağa kaldım gezdim. Dolaştım  kızımla ilglndm   eve geldim 3 gün yatım sonra hemn kaltm kızıma kndm baktım emin işini kndm Yaptım  herşeyi yaptım  çok büyütüyor aylarca yatakta yatıyorsun ki
(32 puan) tarafından
Bn hic yatmadim diebilirm kizimi kuveze aldilar taburcu oldkdan sonra surekli hastnye kizimin yanina gittim eve geldim yemek bile yptim sadece yururken yatarken skinti oluyo
(107 puan) tarafından
Aynen öle valla hamileligmm rahat geçti doğum um. Rahat geçti   valla kndinı korkutursan daha çok kötü oluyor iyi düşün iyi olsun derler valla doktor bile bnle dalga geçtin sen ne çabuk yakalandın diye sanki doğuma başkası girmiş gibi ağrın felen yok.mu  diye baya baya masllah  baya sohbet ettik
(32 puan) tarafından
Kendini korkututmycksn bn ilk oglumu genel anastezi oldum ikinciyide oyle istedim anneztzi uzmani spinal ypcm dedi bak bni dinle guzel gecek dedi guzel de gecti 25 dk odama ciktim
(107 puan) tarafından
İyi olucak dersenniyi kötü kötü düşünürsen zatn kötüyü çağrısı HERZAMAN   allahm.bütün doğuma yapcak annelere allah yardımcısı olsun ağrısını derdini azaltsin  insllh
0 oy
(9,652 puan) tarafından

Doktorumun ilk görüşmede bana söylediği şey kesinlikle ne normal ne sezeryan dogumu arastir nede izle demisti.. neden kendini ve baskalarini korkutuyosun ki hic anlamadim.. 

İlgili bir soru bulunamadı

377,020 soru

11,283,239 cevap

34,685 kullanıcı

...