0 oy
373 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından
Ruyalarimda korkuyla uyaniyorum ya kediler kopekler saldiriyor bebegime ya birisi gelip biseyler atiyor ustune bogulma tehlikesi yasiyor  nasil kurtulcam bu ruyalardan kendimi okuyamiyorumda 

Piskolojim altust oldu benim kizimda daha gucluydum yanimdaydi ama simdi nedendir bilmem kendimi yikilmis hissediyorum 

Bebegimi dun cikarmadilar ama ben taburcu oldum eve geldim bugun tekrar gidicez sormaya taburcu olcakmi diye doktorlar yarin cikaririz belki diyerek beni oyuncak ettiler ellerinde dayancak gucum kalmadi soranlara yarin cikabilirmis diyorum yarin oluyor bir umutla sabah saat 8de gidiyorum kuveze arabayla bir saatlik yol dikisilerim var canim aciyor oturamiyorum ama iste bi umutla bugun cikarabilirlermis diye gidiyorum saatler ce bekldim dun sabah 8den ikindi saat 3 kadar saat 3 de anca doktor musait oldu dedigi kelime bugun cikaramayiz qma yarin bebege bagli durumu daha iyiye giderse cikaririz dedi sirf bu iki cumle icin saatlerce bekledim orda insAllah bugunde beni kandirmazlar alir gelirim bebegimi

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Amin inşallah canım benim Allahım hemen kavustursun al mendili oluyo biliyo musun lohusayken kötü rüyaları şeyleri defediyo kaynanan bilir ocaktan alınıyo hem bebeğin basına koyuyosun iğneleyip hem kendine al basmıyo kara basan felanda kendine okuyamasan bile birine okut güvendiğine eşine mesela suya 3 ihlas 1 fatiha okusa içsen iyi olur uyumadan once okunacak dua var netten bak oku onuda aklın bebişte ister istemez bilinç altında kötü şeyler olur inşallah geçer hemen 

<3

(2,765 puan) tarafından
Soriyim dicemde kaynanam bilmez benim canim o seyleri kendi anam bilir kaynanamlarin orf adetlerinde seyhler var alim insanlar onlara hemen gider okutturur ama o kirmizi mendili falan bilmez anamda yok yanimda artik esime diyimde okusun beni tek cozum o kaldi
tarafından
İmkanım olsaydı gonderırdim sanada eşinin eşyası baş ucunda olsun tshirt felan o zamanda kötü şeyler gelmez en iyisi eşinin okuması senin için inşallah geçer kötü rüyaların ❤️
(2,765 puan) tarafından
Esimi yanimdan ayirmiyorum canim zaten korkudan valla kaynana esim ben kizim birlikte kaliyoruz ayni odada ama genede korkuttuyorlar beni birazdan uyansinlarda okutturiyim kendimi
-Reklam-
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canım inşallah alırsın bugün bebeğini sağ salim anladığım kadarıyla bu süreci çok takmissin kafana oda rüyalarına yansıyor kendini ve düşüncelerini rahatlat canım dusunki bebeğin iyiliği için sağlığı için hastanede üzme kendini böyle Rabbimin izniyle kavuscaksin bebeğine ♥️
(2,765 puan) tarafından
InsAllah canim sanki hic kavusamiycakmisim gibi sanki hep yarin yarin diyip gunler haftalar gecicekmis gibi hissediyorum cok bunaldim
(3,099 puan) tarafından
Olurmu öyle şey canım İnşallah kavusacaksin Şuan yeni doğum yapmışsın herşeyden önce Annesin yeni doğum yapmış olmanın etkisiyle duygusal olarak yoğun dönemdesin çok iyi anlıyorum o yüzden Ama şunu unutmaki her çocuk gücünü annesinden alır sen kendini toparlamaya çalış bol bol dua et ben eminim bugün buraya güzel haberlerle de gelceksin ya olsun bugün olmasada yarın olsun bebeğin yeterki sağ salim kucağına kavussunda eminim bu günlerde gelip geçici
(2,765 puan) tarafından
Dpgumdan midir ki gercekten ya ben normalde sabirli bi insanim ama bu olayda hic sabirli olamiyorum galiba lohusa piskolojisine girdim ben ya hayirlisiyla bi kavussam bebegime ne acim kalicak ne derdim
(3,099 puan) tarafından
Doğumdan dolayı canım çoğu anne giriyor o psikolojiye sen beni görseydin canim hüngür hüngür ağlıyordum dakika başı çok minik olduğundan giydiremezdim başlardım ağlamaya sarılık vardi 1 2 emer uyuya kalırdı gene ağlardım ah ah yokmu o lohusalık halleri o yüzden diyorum canım gelip geçici diye
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Bilincaltinda surekli bebegin oldugu icin ruyalarina giriyordur canim dua et bolca Allahim tek zamanda kavusturur insallah doktorlar iyisi bilir sabir et bebegin icin. Bebegini kucagina aldiginda bunlarin hepsi geçicek 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Bende ilk dogumuun gunleri sıkıntı rüya gördüm annem hep derkirkin çıkana Kadar tek Kalma vs.yanimda Kur'an'ı Kerim vardı dua okuyordum öyle.insallh bebisinle sağ salim bugün çıkar eve gidersiniz sende bir an önce sağlığına kavuşur iylesirsin insallh cnm hem bedenen hem ruhen iyi olur bebisi eve götürünce dinlenir iyileşmeye bakarsın.
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Bilinç altına olumsuz duyhuşarı itmekten vazgeç ve bu duygular sende kaybetme veya terk edilme olarak dönüyor o yüzden herşeyin iyi olcagına evladınında sağ salim kucagına alacagına inanarak harekt et kuxuzm  ibşallah bugün hüzel haberlerle gelirisin
0 oy
(266 puan) tarafından

İnşallah alırsın canm ya. Çok üzüldüm. Ama geçicük bunlar üzülmü. 

Çoçugun işin endişelisin o yüzden öyle rüyalar görüyorsun . Bir  kucağına al . Her şey geçicek. Benim yerime de kocaman öpmeyi unutma tamamı  ? <3

0 oy
(12,866 puan) tarafından
İnsaallah bugün alırsın bebeğini ♡

Kafana taktığın için görüyorsun bu rüyaları 

Birde gece baş ucunda kuranı kerim olsun lohusasin
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Lohusalıkta oluyor canım dua et yanına eşinin kırmızı bı şeyi varsa yanına al kırmızı yemeni varsa başına ört

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 523 göst.
17 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Buseyilmaz (1 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 260 göst.
9 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 420 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 5,328 göst.