+1 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde (117 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 3 aylık olacak bir hafta sonra yemiyor hâlâ yeni doğan bebek kadar mama içiyor sütümü sağarak veriyorum onu da aynı şekilde içmiyor dayanacak gücüm kalmadı üstüne bir de yedirdigimi kusuyor bebeğim prematüre doğdu onu böyle görmekten mahvoldum artık psikolojim iyi değil ağlamaktan helak oldum büyüyecek mi bu çocuk gerçekten geçecek mi bu günler 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından

Geçecek sabırlı ol inan bu günleri hatırlamıcaksın bile 

İçsin içebildiği kadar fazlasını zorlama her ağladığında ver diyodu bizim hemşire sende öyle yap ağlayınca ver 

(117 puan) tarafından
Gaz için biogaia ve sab simpleks kullanıyorum masaj yapıyorum karnına gazını çıkarmadan yatırmıyorum yine de aynı
tarafından
Kilosu nasıl peki ayına göre
(117 puan) tarafından
Doktor alt sınırda yakın takip yapalım dedi anneme geldim daha iyi olur diye daha kötü oldu acaba düzen etkiler mi bu kadar daha çok küçük
tarafından
Peki yeterli beslendiği bezinden belli oluyor mu kakasını filan yapıyomu hergün
(117 puan) tarafından
Cisli bez sayısı iyi ama iki üç günde bir kakasını yapıyor
-Reklam-
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Doktora götür cnm brlki rnfrkdiyonu vardır brnmbebgmde 3 aylkken oyleydi emmiyor mama yemiyordu idrar yolu enfeksiyonu varmıs antibitok aldı düzeldi. Sen dpkyora bi götür tahlil vet
(117 puan) tarafından
Götürdüm canım hiç bir şey çıkmadı hemde 2 hafta da iki kez
(1,175 puan) tarafından
Allah allh nesi var ki brbeişin ahh o yollar cok zor seni cık iyi anlıyorm büyünce hrpsi bitecek
(117 puan) tarafından
İnşallah canım ilk bebeğim gerçekten anne olunca anlarsın dedikleri şey çok doğruymuş o kadar endişeleniyorum ki
(1,175 puan) tarafından
Benm bebegmde öyleydi beni ememiyorfu mama icmiyordu öyle böyle büyüdü ek gıda alınca da cok begenmemişti ama sonra dişler cıktı filan maşallah bir yedi iştahı acıldı hersryden yiyor smdi 17 aylık sende merak etme elbet büyüorlar :)
(117 puan) tarafından
Hadi ya maşallah kuzucuğa Rabbim esirgesin :) bizimki de büyüse görsem o günleri iştahlı oluşunu falan yaşlandım ya

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 86 göst.
11 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
4 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Eliffff05 (207 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 326 göst.
4 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Eliffff05 (207 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 202 göst.
1 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda-444 (286 puan) tarafından soruldu

374,706 soru

11,208,249 cevap

34,513 kullanıcı

...