0 oy
706 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (1,077 puan) tarafından
Renkliler için ayrı

Siyahlar için ayrı 

Beyazlar  için ayrı mı kullaniyorsunuz?

Giysilerinizi pamuklu mu sentetikte mi çalıştiriyorsunuz?

Havlulari filan hangi ayarda yikiyorsunuz

Beyazlariniz kar gibi mi? Kar gibiyse neye borçlusunuz..

Ben Bingo  toz deterjan

Yumoş yumuşatici ya da hangisi indirimdeyse onu kullaniyorum. 

Beyazlarım Ace kullandigimdan beri kar gibi cok şukur...

24 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Renklilere omo beyazlara ariel kullaniyorm renklileri 30 da beyazlari 60 da yikiyorum yumusatici yumos kullaniyorm
-Reklam-
+1 oy
(8,960 puan) tarafından
İkisini de bingo kullanıyorum renklileri sentetik de yıkarım beyazları pamukluda 90 da on yıkama yaptırıyorum eşimin işi tozlu pis olduğu için atletleri çok sarariyo tertemiz oluyo
+1 oy
tarafından

ALo yu kullanıyorum öyle şu renk bu renk diye uğraşamam

+1 oy
(1,845 puan) tarafından
Siyahlar için perwol kullanıyorum 

Renkliler için bingo sıvı deterjan 

Beyazlar Ariel kullanıyorum 

Yumuşatıcı hepsini denedim şuan bingo kullanıyorum herkes çok tavsiye etti deneme aşamasındayım 

Beyazlar 60 derecede yıkıyorum 

Diğerleri günlük attığım için 40 derecede 20 dakika da falan yıkıyorum 

Sana tavsiyem sıvı deterjan kullan sıvı kullandıktan sonra tozun iyi olmadığını anlarsın 
(1,077 puan) tarafından
Oyle mi evet sivi kullanan cokmus. Sanirim siviya gecerim. Bir kapak mi ideal olan
(1,845 puan) tarafından
Aynen üstünde ölçüsü yazıyor zaten kusura bakma geç gördüm ya
+1 oy
(10,189 puan) tarafından
Beyazda bıngo oxygen renklide perwol kullanıyorum siyah eşimin gömlek ve takım pantolonları için kışın perwol siyah. Yumuşatıcı valla kokuya bakıyorum şu an sanırım abc kuzumun kokusu
(1,077 puan) tarafından
Kuzumun kokusu bingonun degilmiydi sanki
(10,189 puan) tarafından
İşte o kadar hakim değilim :D ki şu an abc varmış diğeri bitmiş bile
(1,077 puan) tarafından
Tamam canim :)
+1 oy
(940 puan) tarafından

Renklililer ve beyazlar için toz ariel

Siyahlar için perwol

Yumuşatıcı olarak yumoş ve vernel:)hangisi indirimdeyse

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Persil toz kullanıyorum yumuşatıcı bingo yıldız bahçesi 
(1,077 puan) tarafından
Tesekkurler yorum icin
0 oy
tarafından
Kesinlikle toz deterjan tavsiye etmem kireclendirme yapiyo biz persilin sivi olanini kullaniyoruz siyhlar ile renkliler ayni sentetikte yikiyoruz beyazlari ise 1 gun onceden camasir suyuna basiyoz ertesi gun yikiyoz mis gibi bembeyaz havlular ayri yikaniyo
(1,077 puan) tarafından
Him. Camasir suyuna basmak iyi fikir de bu bebeyle makinayi zor calistiriyorum asiyorum katliyorum utuluyorum :) Simdilik kalsin bu fikri sevdim ama.
tarafından
Aklında olsun iyi oluyor :))
0 oy
tarafından
Omo kullanıyorum canim renkliler sentetik beyazlar pamuklu 90 derecede ön yıkama yapıyorum. Kar gibi cikiyor :) yumusatıcı peros sarı renkli olanı aliyorum 
(1,077 puan) tarafından
90 derecede cekme yapmiuor mu canim
tarafından
Yok canim bugune kadar hiç cekme yapmadı
(1,077 puan) tarafından
Tesekkur ederim cevap icin.
tarafından
Rica ederim:)
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Ersagin toz deterjanini kullanıyorum beyazları çok güzel yapıyor yumusatiyicida yine ersagin kullanıyorum konsantre hem  iki ölçek kullanman yeterli kimyasal kullanmiyorum
(1,077 puan) tarafından
Ersag da cok pahaliydi sanki ya bi ara bakmistim
(2,330 puan) tarafından
Üye olunca indirin oluyor gelişinden daha uyguna alıyorsun kariyer indirimi oluyor
0 oy
tarafından
Hepsi 40 drc. Abc sıvı deterjan kullanıyorum toz aşırı solduruyo kıyafetleri 
(1,077 puan) tarafından
Him. Bende niye soluyor renklilerim diyordum
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Yumusatici Abc vegan kullaniyorum canim, vegan oldugu icin tercih ettim memnununda, hepsine ayni kullaniyorum. A101 de buyuk boy indirime gelince aliyorum yoksa tanelisini pahali satiyorlar cogu zaman
(1,077 puan) tarafından
Vegan ne demek oluyor canim
(6,978 puan) tarafından
Hayvansal urunlerden arinmis sekilde uretiliyor yani deterjan
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Bingo renkli beyaz olanı kullanıyorum yumuşatıcı olarak vernel açık pembe olanını 5 lt olanı.

Beyazlarımı çamaşır suyu aspirin ile ile yıkarım kar gibi olur yıpranma olmadı hic.

Kumaşa göre yıkarım sentetik ise o şekilde yoksa pamukluda yıkarım.
(1,077 puan) tarafından
Beyazlari makinaya mi atiyorsun cnm
(1,007 puan) tarafından
Kız elimde yıkamıyorum tabi :D
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Toz bingi  renkliler  için olan yumusatici  vernelin  hangi serisi bilmiyorum  ama uygun ilanları kokmuyor  a 101 de 23 mu ne o fiyata inanilmaz  güzel kokar beyazlar için makinaya az bi çamaşır suyu  da dokerim  kâr beyaz olmasada  beyaz olur hepsinede aynı urunu  kullanırım yeter amannn
(1,077 puan) tarafından
Camasirlarin icine mi dokuyorsun cnm
(1,466 puan) tarafından
Yok yumusatici  kismina
0 oy
(252 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Genel de TOZ OMO ve ARİEL KULLANIRIM 

YUMUŞATICI KOKUSİNA GÖRE DEĞİŞİYO:)

GECEN HAFTA BİDE BU İKİSİNİ ALMIŞTIM

image

(252 puan) tarafından
Evet bunlar toz olanı paylaştım şimdi
(1,077 puan) tarafından
Anladim canim makinayada da atiyorsun degil mi leke cikqrici anladim simdi gorunce
(252 puan) tarafından
Evet bacım makinaya toz deterjan bölümüne aslında hem çok sık kullandığım Ariel veya Omo olanı bide bundan çok az bide yumuşatıcı oda çamaşırıma göre koyarım 1 dolu kapak yada yarım kapak yumuşatıcı
(1,077 puan) tarafından
Son bir soru daha ayri ayri gozlere mi koyuyorsun yumusaticiyla beraber mi :)
(252 puan) tarafından
Yumuşatıcınin yerine koymuyorum deterjan bölümüne koyarım kuzum vanish tozu estğ. Sorabilirsin tabii ki ☺️
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Renkli bingo beyaz omo yumuşatıcı değişiyor bazen bingo bazen yumoş bazen de vernel canım hangisini isterse işte renklileri sentetik 40 derece beyazlar pamuklu 60 derece havluları nevresilerle birleştirir yıkarım ama naparsam yapim sertleşiyor malesef 
(1,077 puan) tarafından
Haklisin cnm
0 oy
tarafından
Beyazları Ariel toz deterjan 6o derece havlular 90 renklilerde sıvı deterjan kullanıyorum şu an Omo ama bitince yumosu denicem yumuşatıcı olarak da yine yumos kullanıyorum bazen beyazları çamaşır suyuna basiom yıkamadan bazende porcozun leke çıkarıcı sini kullaniyorum bebisin kiayfetlerine
(1,077 puan) tarafından
Tesekkur ederim yorum icin
0 oy
tarafından
Doğrusu hangisi ucuzsa onu alıyorum 
(1,077 puan) tarafından
Ahaha  aynen canim :)
0 oy
tarafından

Renkliler de Omo kullanıyordum aşırı tavsiye üzerine a101 in çiçeğim markasını aldım renklilere onu denedim bakalım nasılmış... Beyazlar da aynı şekilde Omo kullanıyorum değişmez gayet memnunum çünkü

Yumuşatıcı da kaynana çatlatan yumuşatıcı kullanıyorum çok çok beğendim memnun kaldım :)

(1,077 puan) tarafından
Kaynana catlatan nerde satiliuor canim
(1,077 puan) tarafından
Ayrica çiçegimden memnun kaldin mi kalirsan bana da yazar misin
tarafından
Ben yılmazlar diye bir marketten alıyorum daha doğrusu bir kere kendim aldım çok beğendim ablam orda oturuyor artık her gelmeye ona aldırıyorum :) çok güzel gerçekten. Çiçeğimde bana baya önerildi bende yıkadım şuan beğendim yani renkliler için gayet yeterli çok güzel yapmış çamaşırları
(1,077 puan) tarafından
Tesekkur ederim
0 oy
(4,179 puan) tarafından
Beyazlar,havlular,nevresimler ve perdeler icin ariel kullaniyorum bazende toz sabun deterjan ve pempe kosla koyuyorum ozellikle beyazlar ve perde de tertemiz oluyo, pamuklu program

Renkliler icin ariel sivi/persil sivi kullaniyorum sentetik programinda yikatiyorum

Siyahlar icin perwoll kullaniyorum, koyu renkliler programi var ona atiyorum

Kazaklar icin perwoll yunluler ve narinler  olan var ondan kullaniyorum, yunluler programinda 

Yumusaticida sadece perdelere kullaniyorum wiking beyaz olani
(1,077 puan) tarafından
Tesekkur ederim yorum icin

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 354 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Birhilall (1,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 610 göst.
2 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Merveyirmibeş (430 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 196 göst.