0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Esenyurtta hangi özel hastaneye gittiniz beni bilgilendir mısınız muayne ücreti doğum ücretini de yazar mısınız doğumuma 3 ay kaldı hangi hastanede doğum yapıcaz  bilmiyorum refakatçi alıyorlar mı 

9 Cevaplar

0 oy
(252 puan) tarafından
Esenyurt'ta oturuyorum burda sadece esencana gidiyoruz doğum için bir bilgim yok kuzum hamile değilim ama yakın olduğu için oraya gideriz 
tarafından
Esencanda muayne  için gidiyorum ama doğum ücreti çok söylüyorlar
(252 puan) tarafından
Sana tavsiyem başakşehir çam ve şakura şehir hastanesi bı araştır derim geçen hafta eşimle gittik hem büyük hem çok temiz kadın hastalıkları bölümü ayrı bir blokta zaten hastaların bölümleri ayrı olarak blok yapılmış otopark da var
tarafından
Aynn cnn doğru o hastane çok çok iyi miş tanıdığında orada doğurdu özelden iyi dedi
(252 puan) tarafından
Ben hamile değilim ama kadın hastalıkları bölümüne ürolojiye gitmiştik çok memnun kaldık eşimle beraber Ağustos 18inde nasipse yine gidice
-Reklam-
0 oy
(734 puan) tarafından
Esenyurt ta değil ama Beykent üniversitesi Hastanesi var ben orda doğum yaptım çok temiz çok güzel
tarafından
Beykent üniversite hastanesi özel oluyor degil mi. Kadın dogum ücreti ne kadar bende beykentte oturuyorum
(734 puan) tarafından
130 tl
0 oy
tarafından
Cnm bende esenyurtta oturuyorum Elityum hastanesi var iyi bir hastane 
0 oy
(9,890 puan) tarafından
Avcılar anadolu hastanesinde dogum yaptim memnun kaldim
tarafından
Ayy kızlar çok teşekkür ederim evet doktorum cok iyi muayanede herseyi söylüyor şimdi sizinde söyledikleriniz icimi cok rahatlatı cok saolun :)
tarafından
Ne demek canm dogru olanlari soyledim sana kac haftalik hamilesin canm
tarafından
29 haftaliğım canım :)
tarafından
Hadi az kalmis canm bi avqzda kurtul.ins
tarafından
Insallah canim
0 oy
tarafından
Esenyurt esencanda dogum yaptım ben 
0 oy
tarafından
düzenlendi
Avcılar anadolu hastanesi esenyurta sınır doktorum uğraş şahin bayandi cok memnundm 6 ay öncede dogum yaptm cok ilgili biri . En zon ben gttigimdd muayne ücreti 90 tl di şuan degiztimi bilmiuorm 2800 tl ye sezeryN oldm onun ücretide degismis olabilir
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Ben ilk gebeligimde ve 2. Gebeligimde bı sure sık olarak uzmanlar tıp merkezine gittim bayada memnundum Turhan bey var bitek ama yaşı geçkin olduğundan baya bilgili ara ara esencana gittim acil muayeneler için muayene ücreti pahalı geldi oranın uzmanlar tıp merkezinde 45 TL veriyordum muayeneye 1 buçuk ay öncesine kadar
0 oy
tarafından
Doğu hospitala git bence Faruk bey çok iyi 
0 oy
(840 puan) tarafından
Ben avcılarda doğum yaptım çokta memnun kaldım 
(840 puan) tarafından
Özel Avcılar hastanesi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 150 göst.
6 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu