+2 oy
223 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (426 puan) tarafından
Bu mayo bezler şu çekiyor mu çok yoksa mayo mu giydiriyorsunuz

10 Cevaplar

0 oy
(8,548 puan) tarafından

Henüz denize açılamadık:ermm:

(426 puan) tarafından
Bende ilk kez göturcem canim
-Reklam-
0 oy
(359 puan) tarafından
Benimde oğlum 1 yaşında bayramda ilk tatiline gidicek bakalım şurda duruyim tavsiyeleri dinliyim :D
(426 puan) tarafından
:) denizi çok severler bence
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Mayo bezler su cekiyor canım. Cekmiyor deselerdi cekiyor. Havuza girecekse bezsız almazlar. Benim oglanı sokacağım denize ben sadece mayo giydircem cunku accık pişiği var geçsin diye
(426 puan) tarafından
Denize bende sokacam ama kumda falan oynarlarken  mayo ile nasıl olur sadece olur mu ki
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Mayo bez alıcam ben 
(426 puan) tarafından
Yukarda arkadaş Su geçiriyor demiş
0 oy
(186 puan) tarafından
Ben büyük oğluma bebekken mayo bezi giydirmiştim
(426 puan) tarafından
Benimki kız su çekiyor mu canım
(186 puan) tarafından
Çekmemişti
(426 puan) tarafından
Hangi marka almıştın
0 oy
tarafından
İki hafta önce gitik mayo bez al tabikide canım rahat edersin büyük aptestini yaptımi sağ sola bulaşmaz ama 
(426 puan) tarafından
Kız canim üstüne bide Mayoda demi lazim
tarafından
Canim bak sana en çok ihtiyacın olanları doyim can simidi mayo bez bide tabiki güneş kiremi  bide ben mayo bez goydirirken üstüne zıbın veya şort tişört giydirdim sade bezle koymadım  sende mayo al yada herhangi bir elbisede olur masraf yapmak istemiyirsan  kendi elbiselerinden giydir çabuk kuruyan bişey çıplak koymani tavsiye etmem sade bezle  koyma
(426 puan) tarafından
Çok sağol canım zıbın falan olur o zaman bide mayo bez alim yeter mayo almak istemiyorum çünkü belki sevmez bı kerelik olur boşa masraf etmek istemiyorum,hangi marka iyi mayo bezde biz slepi kullanıyoruz onunkini alsam olur mu
tarafından
Ben Molfix almıştım çok memnun kaldim mutlaka simit al çok işine yarar. Bide canım ne alicaksan burda al orda yeminle bı pahalı veriyorlar sorma  ben bı simit almaya gittim de küçüğü 65 dedi  bencede mayo alma gerek Yok bidaha giyemez bide  belki bidaha gotiginde olmaz çocuğuna. Ben naptım biliyirmusun bir adet uzun ince şort vardi bide tişört sürekli onlarla soktum sonra cikincada elbise giydirdim odada zaten hava sıcak hemen kurur
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Ya ne giydiridigin fark etmez kaka yapacağı esnayi takip et direk sudan çıkar yoksa başka ne giydiridigin önemli deil zaten ıslanıyor ne giydirsen de 
(426 puan) tarafından
Demi mayo bezlerde şu cekiyo
(1,897 puan) tarafından
Nasıl çekmez kız o suya dayanıklı sadece maksat içindeki pamuğu çıkmıyor bez gibi başka özelliği yok yani
tarafından
Canim mayo bez çocuk  büyük aptestini yaparsa eğer onu içinde tutar denize haviza girdimi farkında bile olmasın rahatsiz da etmez seni  sadece içine su almiyor ki şişip patlamasın diye çiş yaptimi  saten su gibi oda akar ama büyük aptest için çok iyi ben 10 lu aldım ve iyki aldim dediğim tek şeydi
0 oy
tarafından
Of bilmiyorum bana çok kızan var ama ben dışarıda bile askılı ve kısa şprt giydirmiyorum oğluma hep tişört ve diz altı şort giydiriyorum sırf oğlumu soymak istemediğim için debize tatile gitmek istemiyorum eşimle ters düşüyoruz hep bu yüzden 
(655 puan) tarafından
Kusura bakma yargılamak için sormuyorum tamamen merak neden peki
tarafından
Kuzum daha bu yaştan ar damarını patlatmak istemiyorum. Tesettür sadece kadına inmedi eşim 32 yaşında o bile hala hiç atletle balkona kısa şortla dışarı çıkmamıştır oğlum da tesettürü sadece kadınlara özgü olmadığını kapanması gerekenin sadece kadın olup kadına karşı olan sen kadınsın önyargısını ilerde uygulamasını istemiyorum sadece bu da değil pedofilinin bu kadar yaygın olduğu bir dönemde kim hangi göz ile oğluma bakar bilmiyorum kısaca korkuyorum kötü gözler değerse diye
tarafından
Niye kızıyorlar ki sana bende giydirmem denize giderken havuza girerken uzun şort tişörtle soktum bence bu güzel bişey bazıları kız çocukları ciplak bile sokuyordu ve gerçekten rahatsız olmuştum  ne öğretirsen şimdi ogreticen
0 oy
tarafından
Ben mayo bezle soktum gecen daha su cekmedi valla
(426 puan) tarafından
Aaaa benimki de kız hangi markanın kini aldin
tarafından
Huggies canim
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Bende bekliyim

İlgili sorular

0 oy