+1 oy
403 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sabahtan belli yemek filan yemedik kahvaltı etmedik saat 3 buçuk olmuş yemek yaptım yiyoz ekmek kalmadı.doymadim dedim  eşime al dedim tansiyonum düştü sabahtandir basım dönüyor dedim kılını kipirdatmadi gidip almadı normalde böyle yapmazdı ekmeği hep o alır sabah işten gelende ama ev de az varmış gidip alabilirdim ama evde erkek varken niye ben gidip alayım biliyorum diyeceksiniz küçük şeyler için tartışmayın ama gerçekten moralimi bozdu şimdi de sinirimi bozdu gidip ekmek almaya biraz gittim hava aldım geldim niye böyle yapiyo bilmiyom abarttım mi acaba ben mi gidip almaliydim su olsaniz sinir olmazmiydiniz sofradan aç kalktm bende dedim Allah kimseyi elden ayaktan düşürmesin 

12 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Kız Allah aşkına evde erkek varken ben mi gidim ne demek yaaaa. Ne kadar saçma bir düşünce. Evde kadın varken erkek de yemek yapmasın o zaman çorabını da kaldirmasn evde kadın var ...
-Reklam-
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Eşin hergün ekmek almak zorunda değik elin ayagın var çıkıp alabilirdin. Çok saçma bir konu valla dertsiz başına dert arıyosun. 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Onu gönderiridim valla git kendine ekmek al ye 
tarafından
O ekmek yemiyo bana da gidip almadı ekmeksiz ye diyo ekmeksiz doymuyom ben o kilolu diye yemiyo ekmek kepek yiyo arada bir
(5,311 puan) tarafından
Analdım canım ozaman tıpış yıpış giderdim luzum
0 oy
(12,915 puan) tarafından
Yani belki yorgundur bilmiyorum ne için tartıştiniz ama öyle birşey olsa bende gidebilirdim çünkü eşimle iki senedir evliyim bakkala gitmedim hiç bazen derim ben alayım diye göndermez 
0 oy
tarafından
Inan kafaya takılacak bir durum değil ben giderim sorun etmem 
0 oy
tarafından
Eşim varken ben gitmem o direk çıkıyo ben bimsaat hazırlanana kadar gider gelir belki onun da dalgınlığına falan gelmiştir çok da laf yaparsa kendim giderim 
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Benim hep eşim alir soyleseydim alirdida  bence sinirlenmekte haklisin  
0 oy
tarafından
Bizde de hep ben alırım geç gelir kendisi..pazar günleri de dahil elime yapışmıyor sonuçta
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Bence canm abartmışsin biraz :) bizde de genelde eşim alır ekmeği ,ama bazen de ben çıkıyorum ne olacak sanki elime yapışmaz hem hayat müşterek çok şükür gencim elim ayağım tutuyor sakat değilim bende alışverişimi ekmeğimi yapacak durumdayim Allah elden ayaktan düşürmesin , ama eğer hastaysan kendini kötü hissediyorduysan ona bişey diyemem canm belki eşinin de dalgınlığına geldi insan Heran her dk aynı olamıyor
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Kadın yüzde yüz haklı evde kadın yemeği hazirliyorsa af buyurun erkek de essek gibi gidip ekmek almak zorunda kadın hem çocuk bakacak hem yemek yapıp hazırlayacak erkek de çalışıyorum diye yan gelip yatacak yok öyle bir kere bile gitmedim markete ha canım gitmek ister giderim ama ekmek su gibi ihtiyaçlar eşimde o da gönül rızasıyla yapar hasta olur başka bir durum olur ben yaparım 
0 oy
(863 puan) tarafından
Hazirlarken söylerim ben genelde ekmek yetmicekse ama oda yorgun olabilir sana da yürüyüş temiz hava olur 
0 oy
tarafından
Benimde hep eşim alır gitmezse bende yemek yemezdim:) gider alırdı aç olunca

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 344 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde Elizan (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 390 göst.
28 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 849 göst.