0 oy
990 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Görümcem eşi ile geldi güzel geçti bebisleri  2aylik olmuş maşallah i vardı :) biras önce gittiler dnlenym dedim azıcık ondan sonra yemek yapma vakti:)

SIZLER NE YAPIYORSUN CANLAR NASLSNZ INS IYISINDIR❤

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizde misafirlikte şimdi geldik eve biraz alışveriş yaptık onları dolduruyorum bende :)) 
tarafından
Oohh iyi etmişsiniz valla misafirlik en iyisi iş yapmiorsun fln:)  kolay gelsin canım
tarafından
Evet canım ama onun birde geri dönüşü var, bu sefer sana misafir oluyorlar o biraz kötü :))
tarafından
O yüzden ne yapucgz ilk onları çağırıp en son biz gidip keyfini sürücücgz  :))):D
tarafından
Artıkın diğer sefere öyle yapıcam :))
tarafından
Aynen öyle yap canisi en iyusi:)))
-Reklam-
0 oy
(762 puan) tarafından
Bizde yemek yedik oturuyoruz cnm sen test yaptın mı 
tarafından
Afiyet olsun canım:* yok canım yapmadım yapamadım acile gidip yaptırmak istiyorum çünkü eğer hamile değilsem en azndn belki neden böyle olduğuna dair birşey derler
(762 puan) tarafından
Hımm hakkında hayırlısı olsun inşallah canım
tarafından
Inşallah canisi allah razı olsun
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Iyi cok sukur daym yengm bizde bz bubayram gezemioz buyuklermzgelio bize bebisimz var yeni 9 gunluk :)) aksam bi bebis ma aile sahil ypmayi dsunuyorz bklim ;))
tarafından
Maşallah meleğe ❤ zaman hızlı geçiyor ne zaman büyüdüğünü anlamazsınız bile :) dikkat et canım sahil eser fln
(2,351 puan) tarafından
Dikkat ederm canm yanmda annrm var yengem var :) yengem yillarca bebek yogun bakimda calisti bebekle ilgili cok sey bilir anamla yengemin tecrubeleerinden faydalanirm hicc bidinolmaz Allhin izniyle :))
tarafından
Ooo o zaman şanslısın:) negzl sevndm valla cnm
(2,351 puan) tarafından
Evt cnm  ole
0 oy
tarafından
Valla canım bende babamlardayim öyle kızım ateşleniyor sürekli başındayım küçüğünün ateşi indi derken büyüğü başladı bu defa 
tarafından
Alla alla hayırdır inşallah çok geçmiş olsun canım benim tez zamanda iyileşir ins :( benim kız da ateslendiydi yakın zamanda meğerse altıncı hastalıkmis virüsel birşeyms
0 oy
tarafından
Evde kizimla ugrasiyom esimde aileme gitti bayramlasmaya 
tarafından
Sen neden gtmedn canım
tarafından
Kizim daha 8 gunluk biz sehirde oturyoz annmlerde koyde olunca gidemedk 40miz cikinca gidecez artk
tarafından
Hımmmm iyi etmişsiniz canım daha çok küçük meleğimiz
tarafından
Aynen oyle canm
0 oy
tarafından

Ay ne sen sor ne ben söyleyeyim :)cok yoğun geçiyor günlerim 

tarafından
Güzel geçiyor ise SIKINTI YOK canisi :)) ❤
tarafından
Yaylada abnemlerdeydik ordan eve geldik abimgil geldi tam gittiler yatayım dinleneyim derken eşimin kuzeni geldi şimdi onları yolladım duşa fecicem Atilla ağladı onu emxirdim ablmgil aradı geliyoryz diye gelenim gidenim sevenim var çok şükür eksik olmasınlar ama ben daha 10 günlük bir bebeğe sahibim ve lousayim ne kadar toparlandim desemde yoruluyorum malesef ama yinede şikayet etmiyorum :) neyse ablamgil gelmeden duşa geceyim
tarafından
Hiç eksilmesin sevenlerin canım bir ömür boyu.
0 oy
(273 puan) tarafından
biz disari ciktik gezdik dolastik eve geldiğimden beri oturuyorum yapacak bisey yok suan:))
tarafından
Gel kız ozmn bana yardım et ❤  :)
(273 puan) tarafından
edeyim kiz ayib ediyon ❤:))
tarafından
Etmiş gibi oldun kuzum Saol:)❤
(273 puan) tarafından
sende sagol canim benim:)
0 oy
tarafından

iyi akşamlar kuzum doğumda eşimi amaliyat haneye sokma planımı  eşime msj  yoluyla aktarıyorum:D

tarafından
Gelickmi:)) cnm
tarafından
gelecek ama ben o doktoru döverim sana bakarsa diyor doktor beni doğuttururken  tavana bakıcak değil dedim bende:)
tarafından
Ahahaaagaa:)) iyi demişsin zaten o bayılır heywcndn:))
tarafından
hahaha:) doktor beni bırakıp eşimle ilgilenir
tarafından
Sende bağıra bağıra dogurur eşini de ziyarete gidersin yan odaya :)
0 oy
tarafından
Oglumu yeni uyuttum az nefes aliyim basimi dinliyim diye oturdum yerimden kalkcak halim yok :)
tarafından
Dinlen canisi sende ohh mis:)
0 oy
(1,933 puan) tarafından

İyiyim kuzum yarın ne gitmemi gitmesemmi derdindeyim sagolsun arkadaslarda aynı benim fikrinden hepsi git diyor aklın yolu bir:ermm:

tarafından
Orada rahat ediceksen mutsuz olmayacksan git tbiki canim
0 oy
(771 puan) tarafından
Eşim kış için 2 kasa domates almış   onları doğrayın onları kaynatiyorum şimdi ama belim koptu sanki  3 buçukta beri domatesleri uğraşıyorum
tarafından
Aynen öyle haklisin canım
(771 puan) tarafından
Siz napiyorsunuz
tarafından
Benimde annemgil geldi ev curcuna gibi:) misafrlerle geciciek şükür bu bayram
(771 puan) tarafından
Çok şükür ne mutlu sana yanliz geçiriyorsun bayramı en aznda
tarafından
Aynen şükür kuzum  3senedir ilkkez:)
0 oy
tarafından
iyi gectigine sevindim canim.tabiki bebis uyutuyoruz :) bekledim kirmizi karanfilimle gelmedin eve geldim bende :)
tarafından
Ağaç oldum baktım kimse sulamıyor bende eve gldm:)

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 382 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,639 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 143 göst.
13 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Z.bekar (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 656 göst.
19 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde laz6. (84 puan) tarafından soruldu

374,655 soru

11,206,397 cevap

34,508 kullanıcı

...