0 oy
1,345 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

26 haftalık hamileyim taşındığım yere sağlık ocağı aile hekimi kaydımı yeni aldırdım özel hastaneye gidiyorum kontrollere doktorum yıllık izinde kan ilacım.bitti gidip sağlık ocağına yazdırmak istedim yaklaşık 1 hafta önce eski sağlık ocağına gitmiştim bazı tahliller için. Danışmada duran kadına selam verip ilaç yazdırmak istediğimi söyledim ilk defa geldiğimi kaydın yeni alındığı söyledim rica ettim ilacım yok dedim baya yol yürümüştüm gözlerim güneşten acıyordu kadın taklidimi yaptı gözünü yüzünü böyle böyle yaparsan hiç gelme buraya ilaç falan yazılmıyor randevusuz diyerek kovdu taklidimi yaptı ablam yanımdaydı kadınla kavga ettik ablam dedi bizde randevusuz gidiyoruz yardımcı olunuyor en azından rica ettik kız hamile dedi kadın bağırdı çağırdı hakaret etti bana da sen kaydını burdan aldır bir daha da gelme buraya dedi bir kaç kişi çıktı kadın bizi dövecek gibi üstümüze yürüdü onlarda onu tuttu dedik ne yapacak tutuyorsunuz çalışanınıza üslup öğretin hastaya bu şekilde davranamaz resmen böyle yaptılar 

Çıktık ordan şok marketin önünde çok ağladım ablamda teselli etti bebeğine bişey olur diye falan ben bunu nereye şikayet edeceğim şikayet edince bile bişey degismiyor zaten eşimin ailesinin hepsinin sağlık ocağı orası ben hayatta oraya adım atmam artık diğer sağlık ocağım çok uzak başka semtte hakkımı helal etmiyorum ya kendilerini ne zannediyorlar :(

49 Cevaplar

+8 oy
(5,220 puan) tarafından
cimere tüm detayları yazarak şikayette bulun bi denetlemeye ihtiyacı var oranın belliki
tarafından
Olan bize oluyor
(866 puan) tarafından
Bugün hastaneye gittim ben emzirme odasını kullanacaktır emzirme odası kilitlenmiş içeride doktorlar cay kahve içiyor hastalar kapıda bekliyor bı kadın yalvarıyor asistana doktor sonucuma baksın randevu alamadım diye asistan  kız doktor ameliyata gitti diyo kadını geri çevirdi bende emzirme odası kilitli olunca güvenliği çağırdım açsın diye açtı içeriden doktorlar çıktı piknik yapıyorlar resmen gerçekten rezalet sonra doktorlar dovuluyor diyor bide ben kucucucuk çocuk aç ağlıyor kapıda bekliyorum açsınlar diye sesleniyorum çocuk aç diye biri kalkıp kapıyı açmadi güvenlik kendi açtı üstüne üstlük hastane onları savundu
tarafından
Kolayca atandıkları için hiç bişeyin kıymeti yok onlar için bide yemin ediyorlar boş bunlar ya keşke durumum iyi olsada özele gitsem
(866 puan) tarafından
Gerçekten öyle geçen haftada eşim cam sakura şehir Hastanesi'ne gitti tam abartısız 15 gün boyunca gitti geldi o testi bu testi diyip oyaladilar en son gitti kan tahliliniz kaybolmuş bidaha verin dediler eşim de o sinirle bidaha gitmedi şaka gibi gerçekten ..Allah düşürmesin hiç birimizi  hastanelere
(3,823 puan) tarafından
Kızlar cimer yardım eder ama benim eşim ilçe tarımda veteriner cimere şikayet edilince bunların sistemine düşüyor kendileri cevap yazıyor o yüzden cimere fazla güvenmeyin
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Valla canım şikayet etsende maalesef hicbisey olmuyor. Tek çözümü kavga edince sende altta kalmican. Kendi adaletini kendin saglayacaksin. 
tarafından
Kalmadım ama kadın o kadar kötü karşılıklar verdiki o kadar gerildim ki
tarafından
Yani Helena nin dediği gibi. Saçını başını yolacaktin.
tarafından
Kadın öyle bir hal ki görmeliydiniz elinde olsa öldürecek
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Ay bizim buradada randevusuz giderim ben bilgim yok canm nereye şikayet edilir
tarafından
Çok sinirlerim bozuldu ya rica ettik en azından dedik kadın kovdu bizi ne hakaretler etti sinirlerim bozuldu karnım taş gibi oldu :(
(4,962 puan) tarafından
O doktor mu kadın dediğin kim kop.ek
tarafından
Ne doktoru ya danışmada oturan hadsiz
(4,962 puan) tarafından
Anaaa o kesin işinden edilir canım hadsiz pislik .. kesinlkle üşenme cimere yaz .. ben olumlu cevap almıştım doktor için uyarı almıştı
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Cimere şikayet et canım salaklar ne biçim davranıp bağırmışlar kendilerini ne zannediyor acaba bizde randevusuz gidiyoruz sağlık ocağına
tarafından
Bende daha 1 hafta önce falan eski sağlık ocağına gittim randevusuz hadi 1 haftada değişti diyelim imkansız da işlerine gelmiyor rica ettim ilacım yok diye k.ahpe
(2,826 puan) tarafından
Üzme kendini canım hamilesin zaten bırak Allah'ın dan bulsun
tarafından
Yaptığıyla kalsın istemiyorum muhakkak Allah bırakmaz ama
(2,826 puan) tarafından
Bırakmaz zaten canım cimere şikayet et sen
tarafından
Çok umudum yok ama edeceğim işte
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Cimere yaz canım Allah kahretsin böyle insanları sonra sen birşey yapsan yok sağlıkçıya şiddet oluyor böylelerine şiddet mustehak valla
tarafından
Aynen öyle oluyor ama bunun gibiler hakediyor ben korktum üstümüze atlayacak diye hamileye bile saygıları yok
0 oy
(2,011 puan) tarafından
ruh hastası gerizekali ben bile okurken sinir oldum a.d.i senin benim gibi ler sayesinde para kazanıyor orda zehir zikkim olsun gelip yolasim geldi
tarafından
Koymuşlar oraya ahkâm kesiyor ne zannediyor kendini birde bana kaydını aldır bir daha buraya gelme diyor
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Cimere yaz saglik bakanligini ara sikayet et ben olsaydim o anda polisi arardim
tarafından
Neye uğradığımı şaşırdım karnım taş gibi oldu o kadar gerildim.ki ne olduğunu anlamadım
(5,913 puan) tarafından
Stres yapma sakin ol hakkini ara ama bebeigini dusun
tarafından
Böylelerine sabır çözüm olmuyor çok üzüldüm çok
0 oy
(415 puan) tarafından
Kıyamam ya sağlık ocağına randevulu mu gidiliyor bilmyirodum ben hep giderim kan ilacı da gider eczaneden yazdırmadan alirim çok fiyat farkı yok benim kinde ferrum kullanıyorum saygısız kadın bazıları dayak yiyor ama hakkediyorlar
tarafından
Benimki tüp şeklinde günde iki kere içiyorum 1 kutuda 10 tane var 5 günde bitiyor yani çok kutu yazılıyor bir kutusu 35 lira hadi bugün için aldım ama 5 gün sonra bitecek çok para gidiyor yani yazdırınca sadece 1 kutunun parasını veriyorum gerisini sigorta ile alıyorum zaten
(415 puan) tarafından
Anladım canım üzülme sağlıcakla alırsın bebisini kucağına kim bilir o kadın kimlere öyle yapıp ağlatıyor şikayet et nereye edilir bilmyiroum benim hap 18 TL di 1 ay dan fazla kullaniyordum öyle sandım canım
0 oy
tarafından
Sana nasıl öyle davranabilir ağzına s*çarım öyle insanın. Bizimki de ilk öyleydi şikayet ettim değiştirdiler buda melek gibi cnm. Şikayet attini ara sağlık bakanlığı sayfasında da şikayet et bak bakalım o b*ku yiyebiliyo mu. Ben de 30 haftalıkken gittim erken doğum riskim vardı zor bela gittim sürekli ariyolar diye. Ebe rica etti sağlık bakanlığı bize puan cezası veriyo gelin lütfen diye. Neyse çektim gittim orda bir sandalye vardı oturdum sancım çoktu zaten ayakta kalmam yasaktı neyse diğer ebe geldi kalk burdan doktor gibide yayılmış falan dedi. Üstüne yürüdüm alırım seni ayağımın altına s*rtük dedim. Neyse benim ebem geldi sen benim hastama nasıl böyle davranirsin falan dedi. Bende seni şikayet edecem bak bakim senin başına ne gelecek dedim neyse doktorlar geldi sesimize noluyo falan dedi. Dedim ısrarla aradınız erken doğum riskim var ona rağmen ebem puan cezası yemesin diye geldim. Bu diğer ebe bana böyle davranmaya ne Hakki var dedim. Onlarda kizdilar bizde memnun değiliz şikayet edin dediler zaten edecem dedim ve ettimde. Şimdi başkası gelmiş melek gibi.
tarafından
Bende edince gelirmi ki değişir mi yani. Zaten riskli gebelik geçiriyorum bir anda karnıma kramplar girdi nasıl yaktı canımı ne kadar sinirlerimi bozdu sinirden ağladım marketin önünde. Elimden gelen her yere şikayet edicem ama pek umudum yok değişeceğinden
tarafından
Evet cnm toplu şikayet edin. Madem sizinkiler in hepsi oraya kayıtlı hepsi şikayet etsin.
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Dengesizler işte .

Valla bilmiyorum nereye şikayet edilirde et yani kesinlikle

tarafından
Böyleleri koyuyorlar oraya kendilerini bişey zannediyorlae
0 oy
(389 puan) tarafından
Zaten sağlık ocakları ilaç yazdırmak için kan alıp tahlil yapdırmak için vs . Var kadın saçmalamış resmen şikayet et bence arkasını bırakma noluyor Muş o kadına ay sinirim bozuldu
tarafından
Ne olduğunu anlayamadan kaldım a.ptal nasıl bozdu sinirimi elim ayağım titredi
0 oy
(13 puan) tarafından
Canim bimere ve cimere her iki tarafa da et gereği yapılsın 
tarafından
Hemen edeceğim elimden gelen her yere
0 oy
(3,854 puan) tarafından
Cimer

Akim

Buralara ayrıntısıyla  yaz  personelin adini da yaz.

Internetten araştır  nerelere ne yapabilirim  diye.
0 oy
(155 puan) tarafından
Aile hekimleri randevusuz çalışır hanımefendi. 
0 oy
(770 puan) tarafından
Keşke polisi arasaydın o anda üstüme yürüdü hakaretler etti faln derdin orda olanlar varsa tanık olurlardı en azında gözü korkardı o.rospunun 
tarafından
Ne olduğumu anlayamadım ki o an
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Alo 184 veya cimerden sikayet olustur canim, uzulme terbiyesiz kadin o kimmiski,kaydini aldirma inadina git, gerekirse kavga et,seni sikayet ettim, gerekirse 50 kere daha ederim de o korksun
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Cimere yaz ama o kadının adını da bliyosan belirt bende böyle doktoru şikayet ettim banada randevusz almam kaydını aldır sen iyisi dedi .. cevabını verdim ama cimere de şikayet ettim hemen doktor değiştim.. o kadın kim kop.ek senin önceliğin var hamile bebekli olanların yaşlıların
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Bi telefon kamerasına çekseydin rezilliğini ben olsam onu oraya gönerdim. Lanet pisliğe bak hele. Babasının tapulu malı sanki.. Birde gebesin sıkıyorsa dokunsun sana Bi. İnsan Bi polisi falan cagırır

Niye öyle ezdirdin kendini. Misafir olarak alıp bakmak zorundalar. Ay sinirden elm ayağım titredi neresi orası. Hangi il. Hangi semt... Hepimiz birden şikayet edelim. Cimer sağlık bakanlığına burdan herkes şikayet olustursn
tarafından
Neye uğradığımı şaşırdım birden karnım da taş gibi kesildi ne yapacağımı bilemedim
Gerçekten yapar mısınız böyle bişey sizde şikayet eder misiniz
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Kuzum sağlık ocağı randevusuz oluyor ayrıca kadının yaptığı terbiyesizlik 
0 oy
tarafından
Cimere yaz 184 sağlık bakanlığını ara hepsini anlat 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 268 göst.
18 Ocak 2024 Aile kategorisinde Anne-bebek (762 puan) tarafından soruldu
0 oy