0 oy
415 göst.
Diğer kategorisinde (102 puan) tarafından
Kızlar her gün duş almama rağmen koltuk altima bakım da gösteriyorum yine kötü kokuyor doğumdan sonra koltuk altım hem karardı hem de kokusu arttı hep te evdeyim galiba bu yüzden mi bilemedim nasıl kokusu azalır ve kararmalara ne iyigelir bilginiz varmı 

20 Cevaplar

0 oy
(135 puan) tarafından
Ben kokmamasi icin reksonain sabun olan deodorantindan kullaniyorum evet xararlidr tsbi ama nnekadr terlersem terliyim hic kokmuyorum kararma icinde bisey yaomadkm maalesef bilmiyorum
(102 puan) tarafından
Peki kullanırsam bebeğe zararı olmaz diimi bebeğim 40 gunluk
(135 puan) tarafından
Bilmiulmki cnam ben hep kullandim bi zararini gormedim
-Reklam-
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Kararmaların için farması beyazlatıcı krem ve sabun yüzde yüz etkili. Kötü koku içinse deotak krem al ben yıllardır kullanırım. İnanılmaz muvizevi bir ürün. İstediğin kadar yerle koku kalmıyor. Birde permatik vs kullanma. Agda ile al.... Tavsiyelerim kesinlikle denendi ve memnun kalınan ürünler. Farmasının ürünleri ile yanık izi yok oldu düşün. 
(102 puan) tarafından
Denerim canım çok teşekkür ederim ağda ile alıyorum zaten
0 oy
(9,936 puan) tarafından
Canim bebegin daha kucukmus yukarda okudum. Benimde oyleydi ne yaparsam yapayim cok kotu kokuyordu rexona kullaniyordum dogumdan once asla kokum olmazdi ama sonrasinda o bile yok kokutuyordu. Simdi oglum 10 aylik gecti canim o koku. Ablama soylemistim hatta onunkide benden 7ay buyuk. Oda evet bendede vardi zamanla geciyor demisti gecti gercekten. Hormonlardqn sanirim
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Ay bende öyleyim ya doğumdan sonra bi arttı, emzirdiğimiz için mi acaba bilmiyorum ki ben günde 2 kere duş alıyorum sürekli roll-on kullanıyorum gene aynı 
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Bebek pudrası sür kokusu ve terleme için belki iyi gelebilir. Ağır kokulu deodorantlar bebeğini emzirirken sıkıntı yaşayabilir kokusu tikayabilir. Kararma içinde limon sürülüyor diye biliyorum
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Ne oluyorsa kadına doğumdan sonra oluyor ya :( 
0 oy
(770 puan) tarafından
Rexonanîn deodoranti harika bence denemelisin
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Koku icin kesinlikle deotak krem öneriyorum. Duştan cikinca orayi iyice kurulla cok az bisey sur yay bi kac gun hic kokmaz daha. Klasik olani kullaniyorum. Yillardir
0 oy
tarafından
Roll on kullanıyorum öyle ter kokmuyor yoksa anında kokuyor valla geçen rahime burdan tavsiyelerle deotak diye bir krem aldı çok memnun kaldı
0 oy
(133 puan) tarafından
Sen daha ayrilmadinmi esinden 
0 oy
(12,915 puan) tarafından
Canım ilk yeni doğum yaptığımda bende öyle korkuyordum sonra kendi kendine geçti :/ 
0 oy
(9,131 puan) tarafından
Yorumları okumadım yazan oldu mu bilmiyorum ama duştan sonra karbonat sür hiçbir şekilde koku olmuyor
0 oy
tarafından
Yediklerindendir
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Kesinlikle deotak krem deodoranti oneririm canim dustan sonra kurula sur hic bir koku falan kalmiyor ve asla kokmuyorsun 
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Rahime paylaşmıştı bir krem çok memnundu ismini unuttum 

(27,336 puan) tarafından
Lan ya shshsh.la dirya bugün sizin oradaydım ajjsssj
(44,603 puan) tarafından
Nereeeee
(27,336 puan) tarafından
Senin tarif ettiğin yerler işte hahaha
(44,603 puan) tarafından
Kızın okulun oralarını diyon
(27,336 puan) tarafından
Senin binanın orada neler var tarif et hele geldim perde bakmaya eltimle yürü yürü öldüm
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Rahimenin postlarina bak kizz bı krem aldı çok güzel felan diyolardi yorumlarda git hortlat o postu:D

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Doğumdan sonra benımde oldu hem kararma hem kokma sabunlu rollonlar bile işe yaramıyor bende okuyorum tavsiyeleri tek değilmişim iyi bari bi bana oldu sanıyordum
0 oy
(758 puan) tarafından
bende arada dezenfektan suruyorum .. cok iyi geliyor
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Koltuk aldım kötü kokuyor gibi okudum, resmen uykum gelmiş:D

0 oy
(1,750 puan) tarafından
Ben hiç ter koktuğumu bilmem doğumdan sonra kokmaya başladım ama öyle böyle değil kendimden tiksiniyorum inan 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 186 göst.
0 oy
2 cevap 179 göst.
17 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 376 göst.
20 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 94 göst.

377,935 soru